Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.07
Motinos dienos šventė Rimšėje „Tau motule“

Gražią gegužės 4 dienos popietę Rimšės ir jos  apylinkių mamos su savo atžalomis rinkosi į Rimšės kaimo seklyčią, kur turėjo vykti šventinis koncertas skirtas Motinos dienai. Koncertą surengė vietos saviveiklininkai vadovaujami vadovės- Rimšės laisvalaikio organizatorės Ramunės Prakapavičienės.


Koncerto pradžioje visas susirinkusias mamas pasveikino seniūnė Tatjana Jarutienė. Saviveiklininkų rodoma programa vadinosi „Tau Motule“. Joje buvo apdainuojami mamos ir dukros santykiai, dukros, kuri ištekėjo už "pijoko" bernelio likimas, buvo paliesta skaudi emigracijos tema. Programa buvo labai įdomi, su lietuvių liaudies  dainomis ir  inscenizacijomis. 
 

 

Šį kartą moterys pasikvietė į talką vaidinimui tris vyrus. Tai Jordanas Pakalniškis, Arūnas Kuliešius ir Petras Prakapavičius. Vyrai įsikūnijo į sūnelių vaidmenis, vaidino darbščius kaimo vyrus ir išgeriančius. Jiems tai puikiai sekėsi. Moterys saviveiklininkės – Antanina Boguševičienė, Vidmanta Visakavičienė, Danutė Mačiulienė su savo vadove Ramune Prakapavičiene atliko  motinų ir dukrų vaidmenis, dainas dainavo pritariant kanklėmis ir akordeonui, skaitė eiles motinoms. Publika liko sužavėta.

  

Po saviveiklininkų pasirodymo dainą „Devynios upės“ atliko Rimšės gyventoja moksleivė Edita Sventickytė. Eiles motinoms skaitė vaikai iš Meikštų, Strilungių, Griškiškių kaimų. Po renginio motinoms buvo įteiktos saldžios dovanėlės nuo Rimšės vaikų dienos centro ir nuo seniūnijos. Rimšės saviveiklininkams tuo pasirodymas nesibaigė. Gegužės 5 dieną vyko į Imbradą, Zarasų raj., o gegužės 6 dieną koncertavo Smalvų bažnyčioje Zarasų raj.

Tekstas Danutės Mačiulienės

Nuotraukos Danguolės Drabatienės

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.