Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.08.05
„Palūšės regatoje“ buvo ir saulės, ir vėjo, ir daug smagių pramogų

Rugpjūčio pirmąjį savaitgalį „Palūšės regata" jau devintąjį kartą sukvietė buriuotojus, vietinius žmones ir svečius pasidžiaugti vasara ir šauniai  pasilinksminti gražioje Lūšių ežero pakrantėje. Rugpjūčio 3-ąją vyko regatos startai ir tradicinė „Linksmoji regata”, taip pat sportinės varžybos, šachmatų simultantas ir edukaciniai užsiėmimai vaikams. Šurmuliavo prekyba ir šventės vietoje, ir Palūšės turgelyje prie amatų centro. Norintys pasigrožėti apylinkių gamta ir pirmąją, ir antrąją šventės  dieną galėjo dalyvauti pėsčiųjų ir šiaurietiško ėjimo žygiuose.


 

Šventės atidaryme visus susirinkusius sveikino ir gerų įspūdžių linkėjo Palūšės bendruomenės pirmininkas Arvydas Gaidelis, Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas, Panevėžio jachtklubo komandoras Jokūbas Leipus, Ignalinos seniūnas Jonas Polito. Meras dėkojo organizatoriams už jų pastangas, džiaugėsi geru oru, regatai taip reikalingais saule ir vėju. Šventės organizatoriams jis pažadėjo būti „Palūšės regatos“ globėju ir dovanų gavo marškinėlius su tai patvirtinančiu užrašu.

Skambant Birutės Paukštienės dainai apie Palūšę šventės šeimininkai ir svečiai  pakviesti pakelti „Palūšės regatos“ vėliavą. Na o visi susirinkusieji toliaus smagiai laiką leido stebėdami „Linksmosios Lūšių regatos“ plaukimus. Tai kasmet žiūrovus pradžiuginantys karnavaliniai plaukimai su pačiais įvairiausiais, išradingai ir kūrybingai sumeistrautais plaukimo įrenginiais. Šiemet visi galėjo džiaugtis ir dalyvių iš Sankt-Peterburgo sumeistrauta plaukiančia krosnimi, ir motociklu „Motožvynas“, ir netgi banginiu... Komisija, kuriai vadovavo buriuotojas Juozas Bečelis, komandas vertino pagal išskirtinumą, originalumą, pavadinimą ir prisistatymą, plaukimo greitį. Geriausiai „Linksmojoje regatoje“ buvo įvertinta „Mažule mažule“ – spalvingas automobiliukas.

Na o patys gražiausi ir įspūdingiausi šventės vaizdai – ežere lyg gulbės baltuojančios burės. Jų šiemet buvo net 48-ios (įvairios jachtos ir burlentės). Palankus oras regatos dalyviams sudarė pačias geriausias sąlygas parodyti savo sugebėjimus. Atskirų klasių varžybų nugalėtojai buvo pasveikinti ir apdovanoti rugpjūčio 4 dieną.

 

Palūšės regatos scenoje koncertavo Ignalinos krašto atlikėjai (Gintautas Juodagalvis, Didžiasalio ansamblis „Vėtrungė“, Ceikinių muzikos grupė „Keiziai“, Palūšės anūke vadinama Saulė gaspariūnaitė). Visus nudžiugino ir šauniai koncertavę svečiai: Violeta ir Vilius Tarasovai, dainininkė Mony. Vėlų vakarą scenoje ant vandens romantiškai lyriškas dainas dainavo bardas Kazimieras Jakutis. Vidurnakty dangų nušvietė fejerverkai. Kasmet „Palūšės regata“ vis pasipildo naujomis spalvomis, tampa vis labiaus žinoma. Šis renginys vis plačiau pristato ne tik atgimusią Palūšę, bet ir visą Ignalinos kraštą.  

 

parengė Lina Kovalevskienė, 

tel. (8386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

Daugiau nuotraukų: https://bit.ly/2KvYyma

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.