Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.06.15
Akordeonistų kūrybinė stovykla

Ignalinos Miko petrausko muzikos mokykloje nuo birželio 4 iki 14 dienos vyko akordeonų orkestro kūrybinė stovykla. Jos tikslas didinti mokinių užimtumą vasaros atostogų metu. Stovykla pradėta koncertais, skirtais Tėvo dienai Vidiškių ir Ignalinos bažnyčiose. Parengta nauja koncertinė programa, kuri atlikta birželio 13 dieną muzikos mokyklos bendruomenei. Stovyklos metu mokiniai ne tik repetavo, bet ir šiaip smagiai leido laiką.


Aplankyta Ignalinos viešojoje bibliotekoje veikianti literatūrinė paroda „Premijuotos knygos", o birželio 7 dieną dalyvauta vaikų skaitymo akcijoje „Vasara su knyga". Birželio 14-ąją už savivaldybės skirtas lėšas akordeonistai ir jų mokytoja Jūratė Čibirienė išvyko į Kauną. Visi buvo patenkinti pažintine ekskursija po miestą  ir parsivežė gerų įspūdžių. 

Informacija ir nuotraukos Jūratės Čibirienės

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 







 

 



 
 



 
 

 
 

  
 
 
 

 




 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.