Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.13
Aplankė bendradarbiavimo partneriai

Kovo 10-13 dienomis Ignalinoje svečiavosi bendradarbiavimo partneriai – Baltarusijos Breslaujos rajono vykdomojo komiteto 9 asmenų delegacija, vadovaujama komiteto pirmininko Vladimiro Dranevskio.


Svečiai atvyko penktadienio vakarą ir buvo apgyvendinti Ignalinos sporto ir pramogų centro viešbutyje. Kovo 11 dieną kartu su savivaldybės vadovais jie dalyvavo Paliesiaus dvare vykusioje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventėje, apžiūrėjo dvarą. Tą pačią dieną buvo surengtos draugiškos Ignalinos ir Breslaujos atstovų krepšinio varžybos, kurias rezultatu 57-51 laimėjo ignaliniečiai, tačiau gerų emocijų patyrė visi žaidėjai.

Po varžybų visi žaidėjai ir palaikymo komandos maloniai laiką leido baseine. Kovo 12 dieną svečiams organizuota ekskursija į Vilnių. Baltarusiai buvo sužavėti ir ekskursija Valdovų rūmuose, ir pasivaikščiojimu Vilniaus senamiestyje. Jie dėkojo už svetingumą, gerus įspūdžius ir malonų susitikimą.   

www.ignalina.lt informacija

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.