Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.04.01
Asmenų įrašytų į asmenų ir šeimų, turinčių teisę išsinuomoti savivaldybės socialinį būstą, sąrašus ir socialinio būsto nuomininkų dėmesiui

Pagal Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą asmenys, įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę išsinuomoti savivaldybės socialinį būstą, sąrašus ir socialinio būsto nuomininkai iki 2017 m. gegužės 1 d. Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (Atgimimo g. 24, Ignalina) privalo deklaruoti turimą turtą ir pajamas  už kalendorinius metus Gyventojų turto deklaravimo įstatymo nustatyta tvarka.


 

Nedeklaravus turto ir pajamų, vadovaujantis minėto įstatymo nuostatomis, asmenys (šeimos), įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę išsinuomoti savivaldybės socialinį būstą, sąrašus, bus išbraukti  iš tokių asmenų (šeimų) sąrašo, o su socialinio būsto nuomininkais bus nutraukta socialinio būsto nuomos sutartis.

Vadovaujantis minėto įstatymo nuostatomis, būtina Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui pateikti sutikimus gauti informaciją apie asmens (šeimos) turimus indėlius bankuose ir kitose finansų įstaigose ir iš bankų ir kitų finansų įstaigų gautas paskolas bei sutikimą kreiptis į mokesčio administratorių dėl deklaracijos duomenų pateikimo.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į 11 kabinetą, teirautis tel. (8 386) 5 38 73, el. p. laima.gudoniene@ignalina.lt

Sutikimas.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.