Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2015.06.10
Baigiamasis projekto „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ renginys

Birželio 8 d. Ignalinos rajono savivaldybėje vyko baigiamasis tarptautinio Comenius Regio partnerystės projekto „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ renginys.


Susirinkusiuosius pasveikino Ignalinos rajono mero pavaduotojas Gintautas Kindurys ir Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimanta Vilčinskienė. Buvo pasidžiaugta įvairiais šio projekto metu nuveiktais darbais.

Pagrindines projekto veiklas ir rezultatus pristatė projekto vadovė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Rita Gasiukevičienė (skaityti pranešimą). Projekto koordinatorės projekte dalyvaujančiose įstaigose - Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė, Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos vadobė Nijolė Trinkūnienė, Ignalinos gimnazijos mokytoja Asta Urbanaitė, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro direktorė Rimutė Šiaudinienė - džiagėsi ne tik glaudžiu projekto metu vykusiu bendradarbiavimu, kokybiškais projekto rezultatais, bet ir jo išliekamąja verte, nes dalis projekto veiklų tapo tradicija ir bus tęsiamos toliau.

Renginio pabaigoje visi, aktyviausiai prisidėję prie projekto veiklų įgyvendinimo, pakviesti bendrai nuotraukai.

Projekto „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ tikslas – įvairiais būdais skatinti vaikų skaitymą, ugdant kūrybiškumą, taip pat skatinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą.

Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projektas vykdomas kartu su Vokietijos Biureno miesto savivaldybe. Projekto partneriai Lietuvoje – Ignalinos rajono savivaldybės administracija, Ignalinos gimnazija, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Ignalinos kultūros ir sporto centras, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras.

Daugiau apie projektą

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.