Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018.04.30  Savivaldybės naujienos Ignalinos televizijos laidoje
Šioje laidoje: Ignaliniečiams pateikta savivaldybės veiklos ataskaita. Paminėtos Augustino Voldemaro gimimo metinės. Lankėsi Vokietijos Raudonojo kryžiaus atstovai. Profesinės šventės proga pasveikinti medikai.

http://www.ignet.lt/ignalinos-televizijos-laida-2018-04-29/

2018.04.30  Gegužės 1-oji – Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą diena

2004 m. gegužės 1 d. Lietuva įstojo į Europos Sąjungą. Europos Sąjunga – tai Europos šalių sąjunga, į kurią susibūrusios šalys siekia kartu palaikyti taiką ir gerovę. Šalys narės yra įsteigusios bendras institucijas, kurioms perduoda dalį savo suvereniteto, kad visoms šalims rūpimi klausimai būtų sprendžiami kartu demokratiškai. Europos integracijos idėją pirmasis iškėlė Prancūzijos užsienio reikalų ministras Reoberas Šumanas 1950 m. Pirmasis Europos Sąjungos šešetukas buvo sukurtas 1951 m. Jį sudarė Belgija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Prancūzija, Vokietija. Dabar šioje sąjungoje jau yra 28 šalys.

2018.04.30  Informacija ūkininkams

Žemės ūkio ministerija skelbia kvietimą nuo gegužės 1 d. iki birželio 15 d. teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą asmenims, priverstinai paskerdusiems kiaules ir įsigijusiems kitus ūkinius gyvūnus, išskyrus kiaules.

2018.04.30  Festivalis „Dainuok, širdie, dainuok“ žavėjo nuoširdumu ir profesionalumu

Balandžio 28 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko V  respublikinis vokalinių ansamblių festivalis „Dainuok, širdie, dainuok“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-osioms metinėms. Festivalyje dalyvavo ir gražiausias dainas apie Lietuvą, gimtinę, meilę atliko ansambliai iš Zarasų, Ukmergės, Visagino, Utenos ir Ignalinos rajonų.

2018.04.30  Jaunųjų atlikėjų šventė – "Mažoji žvaigždutė"

Balandžio 27 dieną pavasarį, Lietuvą ir Ignaliną pasveikino XI jaunųjų atlikėjų festivalis „Mažoji žvaigždutė“. Šis renginys - tikra šventė patiems dainorėliams, jų mokytojams ir, žinoma, tėveliams. Vaikai ir jaunimas tiesiog veržiasi dainuoti, o jų gausoje sužimba ir talentų, tikrai išskirtinių balsų. Bet festivalis skirtas ne varžytis, o pasidžiaugti ir pajusti šventę, buvimo mažąja žvaigždute jaudulį.

2018.04.27  Ignalinoje sužaliuos 100-mečio ąžuolai

Balandžio 27 dieną Ignalinoje vyko visas rajono mokyklas suvienijusi prasminga akcija „100-mečio ąžuolų giraitė“. Mokiniai kartu su savo mokytojais miesto paplūdimio teritorijoje prie Gavio ir Gavaičio ežerų pasodino 50 ąžuoliukų. Pumpurus beskleidžiantys ir stiprybę simbolizuojantys medeliai išsirikiavo šalia naujojo pėsčiųjų ir dviračių tako. Ant kiekvieno ąžuoliuko buvo užrišta tautinė juostelė. Kai kuriems mokiniams – tai buvo pirmas jų pasodintas medis, graži viltis ateičiai. Juk smagu bus po kelių metų ar net dešimtmečių čia pavaikštinėti, aplankyti ąžuolų giraitę ir prisiminti gražias Lietuvos 100-mečio akimirkas.

2018.04.27  Meras susitiko su Ignalinos aerodromo atstovais ir svečiais

Balandžio 26 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis susitiko su Ignalinos aerodromo įkūrėju Rimvydu Maciulevičiumi ir UAB Ignalinos aerodromo ir UAB Skraidybos centro direktorių Vytautu Rafanavičiumi, taip pat kartu su jais atvykusius svečius Valerijų Naido ir Igorį Pasechnyk – su Ignalinos aerodromu bendradarbiavimą pradedančių ir kartu veiklos planus kuriančių firmų "Air Catch LP" ir "Proximus LLC" vadovus. Svečiai merą informavo, kad balandžio 29 dienąUAB skraidybos centro Pilotų mokykla pradeda naują sezoną, taip pat pristatytos ateities perspektyvos ir vizijos.

2018.04.27  Paminėta Medicinos darbuotojų diena

Balandžio 26-ąją, Mediko dienos išvakarėse,  pasveikinti rajono medicinos darbuotojai. Šventinis renginys vyko Ignalinos muzikos mokykloje. Čia susirinkusius trijų įstaigų medikus sveikino savivaldybės ir įstaigų vadovai, muziką ir dainas dovanojo muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai. 

2018.04.27  "Mažoji žvaigždutė"

Balandžio 27 dieną 16 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre koncertuos jaunieji rajono atlikėjai. Juos, kaip ir kiekvieną pavasarį, sukviečia tradicinis festivalis "Mažoji žvaigždutė". Kviečiame dalyvauti ir pasidžiaugti jaunaisiais talentais. 

2018.04.27  Šimtmetį švenčiančiai Tėvynei miškininkai dovanoja Nacionalinę miško sodinimo šventę

Balandžio 28 d.  9 val. VĮ Valstybinių miškų urėdijos Ignalinos regioninis padalinys kviečia savo kraštą mylinčius žmones į simbolinį miškasodį „Lietuvai 100“, skirtą valstybės istorinės sukakties įamžinimui.

2018.04.27  Vokalinių ansamblių festivalis, skirtas valstybės 100-mečiui

Balandžio 28 d. 12 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyks respublikinis vokalinių ansamblių festivalis. Dalyvaus kolektyvai iš Sudeikių, Visagino, Zarasų, Ukmergės, Ignalinos rajono. Kviečiame maloniai praleisti laiką. 

2018.04.27  ITAU studentų dėmesiuiI!!!

Vykdant Ignalinos rajono savivaldybės dalinai finansuojamo Ignalinos Trečiojo amžiaus universiteto projekto „Bendraujanti bendruomenė – stipri bendruomenė“ veiklas gegužės  15–16 dienomis  ITAU nariai vyksta  aplankyti  Šilutės ir Kretingos trečiojo amžiaus universitetų bendruomenių.

2018.04.26  100-mečio ąžuoliukai

Šį penktadienį, balandžio 27 dieną 10.00 val., Ignalinos miesto paplūdimio teritorijoje (prie Gavaičio ežero) vyks 100-mečio ąžuolų sodinimo akcija. Pasodinę ąžuoliukus pasidžiaugsime atnaujintu paplūdimio tiltu.

2018.04.26  Savivaldybės veiklos ataskaita pristatyta ignaliniečiams

Pagal Vietos savivaldos įstatymą savivaldybės meras yra atskaitingas savivaldybės tarybai ir bendruomenei už savo ir savivaldybės veiklą. Kiekvieną pavasarį rajono gyventojams pateikiama praeitų metų savivaldybės veiklos ataskaita. Ji išleidžiama knygele, o meras aplanko visas seniūnijas ir didesnes gyvenvietes, bendrauja su gyventojais.  Šiais metais nuo balandžio 10 dienos įvyko 22 tokie susitikimai. Kovo 29 dieną meras Henrikas Šiaudinis savo veiklos ataskaitą pateikė savivaldybės tarybai. Ataskaita užbaigta Ignalinoje balandžio 25 dieną. Susitikimas vyko kultūros ir sporto centre.

2018.04.26  Ignalinos gimnazijos sporto naujienos

Balandžio 20 d. Kauno sporto halėje vyko merginų futbolo „LadyGolas” Lietuvos finalas, kuriame Ignalinos gimnazijos komanda (Jana Latyš, Ia, Samanta Golubickaitė, Ia, Karolina Baušytė, Ia, Adrija Skudutytė, Ia, Gita Lukoševičiūtė, Ia, Mingailė Steponianaitė, Ia, Rugilė Goštautaitė, Ia, ir Odeta Mačiulytė, Ia) iškovojo I-ąją vietą ir tapo Lietuvos čempionėmis bei turėjo galimybę pasirinkti prizą  –  10 sėdmaišių arba stalo futbolą.

2018.04.26  Apie Ignaliną rašo

Ignalinos mieste daugiabučių namų renovacija sparčiai juda link pabaigos. Tai bus pirmasis Lietuvoje 100 proc. atsinaujinęs miestas, galintis dalintis savo patirtimi su kitomis savivaldybėmis:

https://www.tv3.lt/naujiena/955368/miestas-renovacijos-cempionas-tiesia-pagalbos-ranka-kitiems

2018.04.25  Asmenų aptarnavimo kokybės Ignalinos rajono savivaldybėje vertinimo anketa

Ignalinos rajono savivaldybės administracija siekia užtikrinti kuo aukštesnę asmenų aptarnavimo kokybę. Būtume dėkingi, jei užpildytumėte anoniminę anketą, kuri mums padėtų siekti šio tikslo. 

2018.04.25  Tarptautinė savanorystė - įdomus pasiūlymas jūsų organizacijai

Vakar, balandžio 24 dieną, Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Erasmus+ programos siūlomas tarptautinės savanorystės galimybes pristatė programą Lietuvoje administruojančios Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros regioninis konsultantas Linas Stanaitis. Susitikime dalyvavo Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos, Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro, bibliotekos, turizmo informacijos centro, Ignalinos kultūros ir sporto centro, Carito vaikų dienos centro, Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai, savivaldybės administracijos atstovai.

2018.04.25  Edukacinė vilnos vėlimo popietė

Į edukacinę vilnos vėlimo popietę Strigailiškio kaimo seklyčion noriai rinkosi bendruomenės moterys. Pravesti edukacinį vilnos vėlimo užsiėmimą mielai sutiko Marijona Lukaševičienė. Daugumai moterų patinka rankdarbiai, bet su vilnos vėlimu dar mažai kas buvo susipažinę. Renginio dalyvės atidžiai klausėsi vedėjos mokymo, patarimų, susipažino  su vilnos  rūšimis, vėlimo būdais ir netrukus kiekviena iš jų, turėjo galimybę pasigaminti savo kūrybos darbelį - papuošalą.

2018.04.24  Vokietijos Raudonojo kryžiaus atstovai aplankė globojamus senelius ir svečiavosi savivaldybėje

Balandžio 22-24 dienomis Ignalinoje lankėsi Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos Kronshageno miesto. Balandžio 24 dieną Reinhardas Miuleris, Gizela Bergeman ir Haris Hiršas buvo priimti savivaldybėje. Svečiai susitiko su rajono meru Henriku Šiaudiniu, mero pavaduotoju Laimučiu Ragaišiu, Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina. Susitikime taip pat dalyvavo svečiais besirūpinanti Raudonojo Kryžiaus Ignalinos skyriaus vadovė Irena Rapkauskienė.

2018.04.24  Meras susitiks su Ignalinos miesto gyventojais

Balandžio 25 dieną 17.10 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis susitiks su Ignalinos miesto gyventojais ir pateiks 2017 metų Ignalinos rajono savivaldybės veiklos ataskaitą. Ignalinos miesto seniūnijos darbus pristatys seniūnas Valentinas Rumbutis. Kviečiame dalyvauti. 

2018.04.24  Kviečia registruotis psichologus, norinčius padėti apklausti vaikus baudžiamajame procese

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą.

2018.04.24  Daugpilis domisi Ignalinos krašto pasiūlymais turistams

Ignalinos rajono turizmo resursai ir galimybės pristatyti Daugpilio turizmo verslo organizatoriams. Kartu su Zarasų, Utenos, Molėtų, Anykščių ir Daugpilio TIC'ais balandžio 19 d. organizuotame renginyje, Ignalinos rajono turizmo informacijos centro direktorė Marija Garejeva kelioms dešimtims Latvijos Latgales regiono kelionių organizatorių, žiniasklaidos, gidų atstovų pristatė visos Aukštaitijos ežerų krašto turizmo resursus.

2018.04.24  Ignalinos policija: tekėk, Šaltinėli, tekėk, arba akcija „Darom“ pavyko

Balandžio 20 d., tviskant kaitriai pavasarinei saulutei, Ignalinos policija, kartu su UAB „Ginto vairavimo mokykla“ skubėjo link Ignalinos r. esančio Vaišniūnų kaimo. Ten, šalimais, švariu versmių vandeniu garsėja Medžiukalnio šaltinis (toliau - Šaltinis), geriamu vandenėliu aprūpinantis daugelį ignaliniečių.

2018.04.24  Skirtas papildomas finansavimas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vykdymui

Informuojame, kad Ignalinos rajono savivaldybei Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti iš valstybės biudžeto papildomai skirta 2242 Eur. 2018 m. balandžio 23 d. direktoriaus įsakymu Nr. VT-178  patvirtintas papildomų lėšų paskirstymas organizacijoms, vykdančioms Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus.

2018.04.23  Paminėtos Augustino Voldemaro 135-osios gimimo metinės

Pasak lietuvių tautos poeto Justino Marcinkevičiaus, „Istorija, į kurią atsiremiam, yra mūsų istorija. Šviesos ir tiesos spindulys teapšviečia skurdžius ir garbingus, kraujuojančius ir sopulingus jos puslapius, senus ir naujus kultūros paminklus...".  Balandžio 20 d. Ignalinos rajone vyko renginiai, skirti  pirmosios Lietuvos Vyriausybės vadovo Augustino Voldemaro 135-osioms gimimo metinėms ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Gimtajame Dysnos kaime, šalia 1996 metais pastatyto paminklinio akmens,  buvo atidengtas informacinis stendas, o Ignalinos krašto muziejuje atidaryta Augustino Voldemaro gyvenimą ir veiklą pristatanti paroda. 

2018.04.23  Konkurso „Padėk suklupusiam žodžiui“ užduočių atsakymai ir apibendrinimas
Atsakymai.

2018.04.23  IRVVG kviečia kaimo vietovėse veikiančias įmones ir verslininkus dalyvauti apklausoje

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė vykdo potencialių pareiškėjų ir paramos gavėjų apklausą. Ja siekiama išsiaiškinti kliūtis, kurios kyla siekiant gauti paramą darbo vietas kuriantiems projektams pagal strategijos priemones „Paslaugų ir vietos produktų kūrimas ir plėtra“, „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“, „Sąlygų rekreacinei žvejybai sudarymas bei gerinimas".

2018.04.23  Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai Ignalinos viešojoje bibliotekoje

Kviečiame į Lietuvos  bibliotekų savaitės „KARTU MES KURIAME ATEITĮ" renginius Ignalinos viešojoje bibliotekoje balandžio 23–29 dienomis. Programa pridedama.

2018.04.23  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.04.23  Plaukikai vėl grįžo su medaliais

Šį savaitgalį mūsų plaukikai spėjo sudalyvauti dviejose tarptautinėse plaukimo varžybose: Alytuje - "Talentas dabar, idealas ateityje EJOF 2019-2021" ir Latvijos miestelyje Inčukalnis - "Auksinė žuvelė". 

2018.04.23  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 17-OJI SAVAITĖ (2018-03-23  –  2018-04-29)

2018.04.20  Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Juodagalvių k., Mielagėnų sen., ir Ruokiškės k., Naujojo Daugėliškio sen., suteikimo“ projektas.

2018.04.20  Ignalinos krašto muziejus kviečia

Pasak lietuvių tautos poeto Justino Marcinkevičiaus, „Istorija, į kurią atsiremiam, yra mūsų istorija. Šviesos ir tiesos spindulys teapšviečia skurdžius ir garbingus, kraujuojančius ir sopulingus jos puslapius, senus ir naujus kultūros paminklus...".

Balandžio 20 d. kviečiame į renginį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir pirmosios Lietuvos vyriausybės vadovo, kilusio iš Ignalinos rajono Dysnos kaimo,  Augustino Voldemaro 135-osioms gimimo metinėms paminėti. Programa pridedama. 

2018.04.20  Akcija „Darom“

Balandžio 21 dieną nuo 10 valandos Ignalinos rajono savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje, vyks akcija „Darom 2018“. Kviečiame prie akcijos aktyviai prisidėti gyventojus, įstaigas, įmones, organizacijas ir bendruomenes.

2018.04.20  Budrių bendruomenė kviečia dalyvauti pavasarinėje talkoje

Visus, visus, didelius ir mažus, budriškius ir ne tik kviečiame Į Pavasarinę talką, kuri vyks  balandžio mėn. 21 d., šeštadienį, 10 val. Tvarkysime maudyklą prie Žaliojo ežero ir priėjimus  prie skvero ant Budrių kalno (priešais Saulėtekio gatvę).  Talkininkai su įrankiais (derinkite su atsakingu vadovu) laukiami prie Žaliojo ežero maudyklės. Pridedamas darbų sąrašas ir atsakingų asmenų kontaktai. 

2018.04.20  Kviečiame paskubėti deklaruoti gyvenamąją vietą

Esate nedeklaravęs gyvenamosios vietos ir gaunate pensiją ar kitą išmoką iš „Sodros“?  Svarbi informacija Jums.

2018.04.19  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą

Balandžio 19 d. 17.15 val. maloniai kviečiame į paskaitą „Žmogaus biolaukas ir čakros“ Ignalinos viešojoje bibliotekoje.

2018.04.19  Ceikinių kultūros naujienos

Balandis į žemę grąžino šviesą ir šilumą, kurios apsupti, su dar didesniu džiaugsmu, išgyvename gražias kultūrines akimirkas Ceikiniuose.

2018.04.19  Dantų protezavimas: ar galima savo vietą užleisti giminaičiui?

Vis dažniau žmonės teiraujasi, ar vietoj vieno šeimos nario, jau esančio dantų protezavimo eilėje, paslaugas galėtų gauti kitas šeimos narys, kuris lygiai taip pat yra eilėje. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai teigia, kad perleisti savo eilės kitiems šių paslaugų laukiantiems žmonėms negalima.

2018.04.18  ITAU mokslo metai su ERASMUS+

Baigiasi tretieji Ignalinos trečiojo amžiaus universiteto mokslo metai. Jie buvo ypatingi, nes anglų kalbos bei informacinių technologijų užsiėmimų klausytojai dalyvavo tarptautiniame ERASMUS+ programos projekte „Mokymasis, išmaniosios technologijos ir kūrybiškumas“. Programą administruoja Švietimo mainų ir paramos fondas.

2018.04.18  "Gintariniai vakarai" į biblioteką sukviečia literatūros mylėtojus

Balandžio 17 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje viešėjo grupelė literatūros kūrėjų. Buvo skaitomos eilės, proza, skambėjo dainuojamoji poezija. Savo bičiulius pristačiusi Ignalinoje gyvenanti rašytoja Gintarė Adomaitytė sakė, kad jai labai smagu priimti svečius. Na o kad jie atvyko pas ją, tai ir renginys pavadintas „Gintariniai vakarai“. Rašytoja žadėjo tokių vakarų surengti ir daugiau.  

2018.04.18  Muzikinis spektaklis "Eglė žalčių karalienė"

Balandžio 18 d. 18 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre bus dar kartą rodomas muzikinis spektaklis "Eglė žalčių karalienė". Prieš spektaklį vyks labdaros akcija, bus renkamos lėšos knygai "Giedrius Mackevičius ir jo teatras" išleisti. 

2018.04.18  Deginsi žolę – būsi nubaustas!

Ugniagesiai ir aplinkosaugininkai rengia reidus, kurių metu gyventojams nuolat primena, kad jie, degindami žolę, baudžia patys save, nes tokių gaisrų metu apdegama, o kartais net žūstama, be to, teršiamas oras, niokojama gamta. Tačiau gyventojai niekaip negali atsisakyti šio blogo įpročio.

2018.04.17  Savivaldybė perka gyvenamąsias patalpas socialiniam būstui

Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) Ignalinos mieste: vieno, dviejų (tik pirmame aukšte) ir keturių kambarių butus (daugiau informacijos pateikta Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu dokumentuose). Kandidatai pirkimo dokumentus ir kitus dokumentus, susijusius su gyvenamųjų patalpų pirkimu, gali gauti pasirašytinai iki 2018 m. gegužės 10  d. 10.00 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Investicijų, planavimo ir turto valdymo skyriuje, 28 kab., Laisvės a. 70, Ignalinoje.

2018.04.16  GINTARINIAI VAKARAI IGNALINOJE!

Balandžio 17 d. 17 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje viešės poetė, prozininkė Ona Jautakė, poetė, prozininkė Irma Labokė, poetas, dainuojamosios poezijos atlikėjas ir autorius Viktoras Gulbinas, poetas, leidyklos „Kauko laiptai“ vadovas Viktoras Rudžianskas, satyrikas Rimantas Klusas, literatūros kritikė Kristina Bačiulienė.

RENGINIO ORGANIZATORIAI IGNALINOS VIEŠOJI BIBLIOTEKA, VšĮ MENO BANGOS

2018.04.16  Kultūros diena švęsta Vidiškių dvare

Saulėtą balandžio 13-osios popietę Ignalinos rajono kultūros darbuotojai rinkosi į Vidiškių dvarą. Nuostabioje aplinkoje buvo paminėta Pasaulinė kultūros diena, pasveikinti labiausiai nusipelnę kultūros puoselėtojai, dėkota visiems puoselėjantiems krašto kultūros tradicijas ir kuriantiems dvasines vertybes. Renginys pradėtas menine senovinio šokio ir poezijos kompozicija, kurią dovanojo Vidiškių gimnazijos mokytojai ir mokiniai.

2018.04.16  Erikas Kapočius garsino Ignalinos vardą respublikinėse plaukimo varžybose

Du savaitgalius iš eilės Alytaus baseine vyko atkaklios kovos tarp pajėgiausių Lietuvos plaukikų. Balandžio 6 – 7 dienomis vyko Lietuvos jaunių – jaunimo pirmenybės, o balandžio 12 – 14 dienomis – Lietuvos suaugusiųjų čempionatas.

2018.04.16  Ignalinos televizija

Ignalinos rajono savivaldybės informacija Ignalinos televizijos laidoje: http://www.ignet.lt/ignalinos-televizijos-laida-2018-04-15/

2018.04.16  Pavasario mugė Ignalinoje

Balandžio 14 dieną Ignalinos Laisvės aikštėje vyko tradicinė pavasario mugė. Oras buvo puikus ir prekeivių bei pirkėjų netrūko.  Malonu buvo pasivaikštinėti, pasidžiaugti įvairiais augalėliais, žydinčiomis gėlėmis, darbščių tautodailininkų kūriniais, užuosti skanių kvapų.

2018.04.16  Foto darbų konkursas „Vandens ženklai“

Balandžio 12 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko foto darbų konkurso „Vandens ženklai“ vertinimo komisijos posėdis.  Konkurso tikslas – skatinti mokinių saviraišką ir kūrybingumą, ugdyti jų aplinkosaugines nuostatas, diegti ekologinę kultūrą, formuojant požiūrį į mus supančią aplinką, atkreipiant dėmesį į vandenį,  kaip gamtos vertybę, kurią privalome saugoti. Konkurse dalyvavo moksleiviai nuo 13 iki 18 metų. Sulaukta 11 foto darbų.

2018.04.16  Pareigūnė apsilankė Ignalinos "Šaltinėlio" mokykloje

Ankstyvą balandžio 13 d. rytą Ignalinos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jurgita Zenkuvienė  kartu su policijos bičiuliu Amsiu nuskubėjo pas darželinukus. 3-5 metų vaikai su šūksniais ir šypsenomis pasitiko Amsį ir ypač džiaugėsi jo buvimu. Pareigūnė "Kiškučių" ir "Boružėlių" grupės vaikams papasakojo apie saugų eismą keliuose, gatvėse, kaip taisyklingai pereiti gatvę, parodė, kaip atpažinti ženklą "Pėsčiųjų perėja". Visi kartu žiūrėjo animacinius filmukus, aptarė pateiktas situacijas ir diskutavo. Pareigūnė palinkėjo saugių kelionių ir atidumo kelyje. Juk kiekvienas esame pėsčiasis, būkime mandagūs ir atsakingi.

2018.04.16   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 16-OJI SAVAITĖ (2018-03-16  –  2018-04-22)

2018.04.13  Balandžio 15-ąją minima Kultūros diena

Kultūros dienos proga nuoširdžiai sveikinu visus rajono kultūros darbuotojus, linkiu neišsenkančio kūrybinio džiaugsmo, naujų sumanymų, prasmingų renginių ir bendruomenės palaikymo. Kviečiu Kultūros dieną švęsti kartu balandžio 13 dieną 13 val. Vidiškių dvare.

Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis

2018.04.13  100 prekybininkų iš visos Lietuvos susitiks „Pavasario mugėje“ Ignalinoje!

Pražystantį pavasarį Ignalina pasitiks su tradicine  „Pavasario muge – 2018",  kuri balandžio 14 d. šurmuliuos Laisvės aikštėje, kviesdama ignaliniečius ir miesto svečius atrasti ne tik lietuvišką gastronominę įvairovę, bet ir įdomias, netikėtas, bendrystę skatinančias pramogas. Organizatoriai drąsiai eksperimentuoja su mugei nebūdingais renginių ir veiklų formatais, kurie atkreips dėmesį į įvairialypį Ignalinos miesto kultūrinį veidą. Mugė stebins, linksmins ir įkvėps Ignaliną atrasti iš naujo. Laukiame Jūsų atvykstant su atvira širdimi ir puikia nuotaika! 

2018.04.13  Muzikos mokyklos informacija

Balandžio 13 d. Ignalinos Miko petrausko muzikos mokykloje vyks  respublikinis seminaras – praktikumas „Dainavimo džiaugsmas". Programoje: 11.00 - 13.30 val.  atviros pamokos su mokiniais, jas veda LMTA dainavimo katedros pedagogai prof. Irena Laurušienė,  doc. Algirdas Janutas; 14.30 val. - LMTA dainavimo katedros studentų koncertas. Dalyvauja Ieva Tarulytė (sopranas), Evelina Volotkovič (mecosopranas), Dominykas Urba (tenoras), Alvydas Urgaitis (tenoras). Koncertmeisteriai Giedrė Muralytė-Eriksonė ir Gražina Zalatorienė.

2018.04.13  Mokinių kūrybos parodos

Balandžio 13 – gegužės 10 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centre ir Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksta rajono mokinių vaizduojamosios ir taikomosios dailės darbų parodos. Kviečiame apsilankyti. 

2018.04.12  Poilsio paslaugų paketai Ignalinos svečiams

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras siūlo Ignalinos svečiams apsistoti Poilsio ir pramogų centre bei pasimėgauti jo paslaugomis: baseinu, pirtimis, pažaisti boulingą, pasportuoti treniruoklių salėje. 

2018.04.12  Ignalinos miesto seniūnija informuoja

Produktai iš intervencinių maisto atsargų už kovo- balandžio mėn. bus dalinami  balandžio 17-23 d. (darbo dienomis), nuo 8.00 val. iki 12.00 val.  Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2018.04.12   Nevyriausybinių organizacijų atstovų atranka į Ignalinos rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybą

Ignalinos rajono savivaldybės taryba 2015 m. spalio 29 d. sprendimu Nr. T-149 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatų patvirtinimo“ patvirtino Ignalinos rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatus. Vadovaudamasi minėtais nuostatais, Ignalinos rajono savivaldybės administracija organizuoja nevyriausybinių organizacijų (toliau – NVO) atstovų atranką į šią tarybą. 

2018.04.12  Vaikams skirti tautiniai kostiumai atkeliavo ir į Ignaliną

Balandžio 12 dieną savivaldybėje vykęs Ignalinos rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas prasidėjo netradiciškai. Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė džiaugsmingai informavo apie gražią dovaną – valstybės šimtmečio proga labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ skyrė lėšų mažųjų Lietuvos piliečių etninei edukacijai.

2018.04.12  Įdomus projektas Didžiasalio bibliotekoje

Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka garsėja joje vykstančiais kultūriniais renginiais, įdomiais susitikimais. Dauguma jų rengiama įgyvendinant įvairius projektus. Taigi ir Ignalinoje, ir kaimų filialuose bibliotekininkės  nestokoja gražių iniciatyvų, o savo bendruomenėse yra gerbiamos ir vertinamos kaip kultūros nešėjos, skleidėjos ir puoselėtojos.

2018.04.12  Iš jubiliejinio filologų konkurso sugrįžus

Tris atostogų dienas Vilniuje vyko jubiliejinis – 50-asis –  jaunųjų filologų konkursas. Į jį sukviesta per šimtą mokinių – geriausių darbų autorių iš visos Lietuvos. konkursas prasidėjo Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Vertinimui buvo pateikti poezijos, prozos, dramaturgijos darbai, literatūriniai, publicistiniai rašiniai, teksto interpretacijos darbai, tiriamieji kalbos, literatūros, tautosakos, kultūros darbai, literatūros kūrinių vertimai.

2018.04.12  Ignalinoje atnaujintas paplūdimio lieptas

Ignalinos miesto seniūnas Valentinas Rumbutis džiaugiasi baigiamu darbu. Miesto paplūdimyje prie Gavio ežero praktiškai baigtas atnaujinti lieptas. Naujos medinės lentelės šviečia iš tolo, lieptas laukia maudymosi sezono pradžios. Pakeista ne tik medinė danga, bet ir atnaujinta, perdažyta dalis metalinių konstrukcijų. Visus darbus atliko UAB „Meleksas", projekto vertė beveik 37 tūkst. eurų. Projekto darbai bus priduoti š. m. gegužės 14 dieną. Kaip minėjo seniūnas,  dar vienas – pontoninis  lieptas bus įrengtas prie Žaliojo ežero. Juo galės naudotis Budrių gyventojai.

2018.04.12  Meras susitinka su rajono gyventojais

Šią savaitę meras Henrikas Šiaudinis pradėjo susitikimus su gyventojais, pateikiant savivaldybės 2017 metų veiklos ataskaitą. Antradienį susitikimai vyko Ceikiniuose, Mielagėnuose, Gilūtose.  Trečiadienį – Didžiasalyje, Dysnoje, Tverečiuje. Penktadienį – Mažėnuose ir Taujūnuose.  Pirmadienį, balandžio 16 d.,  meras 12 val. susitiks su Naujojo Daugėliškio, 14 val. su Šiūlėnų, o 16 val. – su Vidiškių gyvento gyventojais. Pridedama medžiaga iš susitikimo Didžiasalyje.

2018.04.12  Informacija apie įregistruotą sprendimo projektą

Įregistruotas sprendimo „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2011 m. gruodžio 22 d. sprendimo Nr. T-233 „Dėl pavadinimų gatvėms suteikimo“ pakeitimo ir pavadinimų gatvėms suteikimo“ projektas.

2018.04.11  Vyko nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“

Ignalinos rajono savivaldybė prisijungė prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“, kuris organizuojamas minint sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-metį. Sveikatą stiprinanti mokykla – tai mokykla, kurios bendruomenė siekia kurti palankią sveikatai fizinę ir psichosocialinę aplinką bei stiprina mokyklos bendruomenės narių fizinę, protinę bei dvasinę sveikatą. Džiugu, kad mūsų rajone yra 2 sveikatą stiprinančios mokyklos – Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija ir Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykla.

2018.04.11  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vyriausiojo specialisto (ekologo) (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas.

2018.04.10  Nuo Ignalinos iki Kioto ir Niujorko

 Kviečiame dar kartą, virtualiai, pasigėrėti kraštiečio dailininko Rimano Rolios paveikslais

2018.04.10  Dėl šildymo sezono pabaigos

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. V2-131 "Dėl 2017-2018 m. šildymo sezono pabaigos" šildymo sezonas baigiamas nuo š.m. balandžio 11 dienos. Šildymo sezoną nurodoma baigti savivaldybės įstaigose. 

2018.04.10  2017 m. suteikta parama verslui

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2016 m. kovo 22 D. sprendimu Nr. T-54 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo tvarkos aprašo patvirtinimo” 2017 m. suteikta parama verslui.

2018.04.10  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. T-49 patvirtintu  Ignalinos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamų projektų konkursų organizavimo ir finansavimo tvarkos aprašu, skelbia turizmo plėtojimo priemonių finansavimo konkursą.

2018.04.10  Mokymai vyresniųjų klasių mokiniams

Balandžio 9 d. Ignalinos rajono savivaldybės konferencijų salėje mokymai apie ŽIV/AIDS ir lytiniu keliu plintančių infekcijų prevencijos priemones.  Seminaras skirtas rajono 9 klasių mokiniams. (Seminarai 10 ir 11 klasių mokiniams planuojami balandžio 23 ir 25 dienomis). 

2018.04.09  Vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas

Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis“ regioninis turas. Jame dalyvavo  Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Utenos, Zarasų, Vilniaus rajonų, Visagino savivaldybės jaunieji talentai. Regioniniam turui buvo pristatyti 65 autorių darbai. Mūsų rajoną atstovavo 11 mokinių darbai.

2018.04.09  Atvelykis švęstas su liaudiška muzika, dainomis ir šokiais

Balandžio 7 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko jau septintus metus rengiamas  respublikinis liaudiškos muzikos festivalis "Oi, padainuosim ir pašoksim mes suėję". Atvelykiui skirtoje šventėje koncertavo Ignalinos, Visagino, Pasvalio, Kupiškio, Biržų, Višakio Rūdos liaudiškos muzikos kapelos ir šokių kolektyvas "Gaja".

2018.04.09  Kalbos konkursas

Artėjant Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, Ignalinos rajono savivaldybė skelbia 2018 metų konkursą „Padėk suklupusiam žodžiui“. Maloniai kviečiame visus rajono gyventojus dalyvauti. Atliktas užduotis prašome atnešti arba atsiųsti adresu: Ignalinos rajono savivaldybės administracija (13 kab.), Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina. Taip pat darbus galima atsiųsti elektroniniu paštu laima.sidorenkiene@ignalina.lt  (būtina nurodyti savo telefono numerį ir kuriai grupei (suaugusiųjų ar mokinių) atstovaujate).

2018.04.09  Aplankytos jaunimo erdvės Utenoje ir Molėtuose

Balandžio 5 d. Ignalinos rajono savivaldybės vicemeras Laimutis Ragaišis, jaunimo reikalų koordinatorė Asta Savičiūnaitė, Ignalinos rajono mokinių asociacijos vadovė Tatjana Leškevičienė su dviem mokinių atstovais aplankė kaimynus – Molėtų atvirąją jaunimo erdvę ir Utenos atvirąjį jaunimo centrą. Dar šių metų pradžioje jaunuoliai su vicemeru kalbėjosi apie jaunimo erdvės įsteigimo Ignalinoje galimybę, o dabar nusprendė kartu aplankyti jau kurį laiką atvirąjį darbą su jaunimu vykdančias įstaigas ir iš arčiau susipažinti su jų veikla.

2018.04.09  Magnetinio rezonanso tomografija: mokėti ar ne?

Už magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimą privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems (PSD) Lietuvos gyventojams sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Tačiau gydymo įstaigose dažnai siūloma nusipirkti į USB atmintinę ar į kompaktinį diską įrašytus radiologinius vaizdus ar atsinešti nusipirktus vienkartinius drabužius. Kaip tokiu atveju elgtis?

2018.04.09  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2018 m. balandžio 3 – 7 d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija. Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2018.04.09  Ignalinoje vyko varžybos, skirtos Saugaus eismo dienai paminėti

2018 m. balandžio 6 d., per pačius pietus, Ignalinos m. prie Ignalinos gimnazijos vyko praktinio vairavimo varžybos, skirtos Saugaus eismo dienai paminėti. Varžybas organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariatas (toliau – Ignalinos policija) kartu su UAB „Ginto vairavimo mokykla“ ir  UAB „Lirosta“.

2018.04.09   Atvelyko šventė Rimšėje „Rid rid margutis“

Balandžio 6 dieną 14 val. Rimšės miestelio gyventojai rinkosi į seklyčią, kurioje turėjo vykti atvelykio koncertas. Žinant, kad kaime pritraukti žmones į renginius sunkoka, tačiau susirinkusių skaičius pranoko lūkeščius. Šventę vedė renginio sumanytoja Ramunė Prakapavičienė.

2018.04.09  Skelbimas apie parengtą sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų, projektą

Informuojame, kad 2018 m. balandžio 6 d. parengtas sprendimo projektas dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 4564/0006:0187), esančio Serapiniškės k., Kazitiškio sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

2018.04.09   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 15-OJI SAVAITĖ (2018-04-09  –  2018-04-05)

2018.04.09  VĮ Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimas – didelę pridėtinę vertę kuriantis ES projektas

Europos reikalų komitete (ERK) vykusiame susitikime su Europos Parlamento (EP) Biudžeto kontrolės komiteto delegacija, kur aptarta VĮ Ignalinos atominė elektrinės (IAE) eksploatacijos nutraukimo projektų eiga, dalyvavę Europos reikalų komiteto ir Seimo komitetų vadovai pabrėžė šiuo metu IAE įgyvendinamų projektų pažangą bei svarbą nacionaliniam Lietuvos ir visos Europos Sąjungos (ES) saugumui. Susitikime dalyvavo ERK pirmininkas ir pirmininko pavaduotojai, Seimo Ekonomikos, Nacionalinio saugumo ir gynybos, Biudžeto ir finansų, Audito komitetų pirmininkai ir Energetikos komisijos pirmininkas.

2018.04.07   Vokietijos maltiečiai tęsia bendradarbiavimą su Ignalina

Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje įkurta 1992 metais. Ignalina yra vienas pirmųjų miestų, kuriame susibūrė maltiečių grupė. Jau beveik tris dešimtmečius puoselėjama ir Ignalinos bei Vokietijos miesto Biureno maltiečių draugystė, davusi pradžią savivaldybių bendradarbiavimui. Balandžio 3-6 dienomis Ignalinoje viešėjo grupė Vokietijos maltiečių.

2018.04.06  Kalbos tvarkytojų seminaras

Balandžio 5 d. Lietuvių kalbos institute organizuotas seminaras savivaldybių kalbos tvarkytojams.

2018.04.06  Informacija apie patvirtintus žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektus

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. V2-119 patvirtintas P. Cvirkos g. 13, Ignalinos mieste žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. balandžio 5 d. įsakymu Nr. V2-120 patvirtintas Liepų g. 17, Ignalinos mieste žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.

2018.04.06  Balandžio 7-ąją minima Pasaulinė sveikatos diena

Tradiciškai Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) šią dieną dėmesį kasmet skiria vis kitai svarbiai sveikatos temai. Šių metų šūkis – #SveikataVisiems! Daugelis mūsų ne tik yra girdėję posakį „sveikata – brangiausias turtas", bet ir įsitikinę jo teisingumu. Kai prispausti ligos ar šiaip užklupus kokiam negalavimui atsiduriame poliklinikoje ar ligoninės palatoje, prisimename šią senolių išmintį ir dar kartą įsitikiname, kad sveikata iš tiesų yra brangesnė už bet kokius turtus ar pinigus.

2018.04.06  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą
Balandžio 6 d. 16 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyks Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos prezidento Pauliaus Rakščio paskaita skirta savivaldybės gyventojams "Prostatos vėžio prevencija ir sveikas gyvenimo būdas".  
2018.04.06  Atvelykio šventė

Balandžio 7 d. 13.00 val. Ignalinos kultūros ir sporto centras kviečia Atvelykį švęsti respublikiniame liaudiškos muzikos festivalyje "Oi, padainuosim ir pašoksim mes suėję". Koncertuos Ignalinos, Visagino, Pasvalio, Kupiškio, Biržų, Višakio Rūdos liaudiškos muzikos kapelos ir šokių kolektyvas "Gaja".

2018.04.06  Ignalinos policija kviečia dalyvauti vairavimo varžybose

2018 m. balandžio 6 d. (penktadienį), 12 val. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariatas kartu su UAB „Ginto vairavimo mokykla", Ignalinoje, šalia Ignalinos gimnazijos įrengtoje automobilių stovėjimo aikštelėje, organizuoja praktinio vairavimo varžybas, skirtas Saugaus eismo dienai paminėti (Saugaus eismo diena balandžio 6 d.). Visi norintys dalyvauti varžybose registruojami el. p. jurate.pernaviene@policija.lt arba telefonu 8 682 17 550. Galima registruotis ir varžybų dieną iki 11.45 val. Nugalėtojų laukia apdovanojimai!

2018.04.06  Išnuomojamos patalpos

Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešojo konkurso būdu išnuomoja 77,90 kv. m negyvenamąsias patalpas (kadastrinių matavimų byloje Nr. 0720, pažymėjimas plane 2D2/p, unikalus Nr. 4597-0002-5020, patalpų šifrai 1-24 (1,00 kv. m), 1-25 (9,46 kv. m), 1-27 (35,56 kv. m), 1-29 (1,25 kv. m), 1-53 (0,85 kv. m), 1-54 (27,38 kv. m), 1-94 (2,40 kv. m), įsigijimo vertė – 22 549,28  Eur, likutinė vertė 2018 m. vasario 1 d. –  12 319,05 Eur), esančias Ligoninės g. 13, Ignalinos m., vaistinių paslaugoms teikti iki 2028 m. kovo 1 d.

2018.04.06  Kazokinės bendruomenės salėje vyks Atvelykio šventė

Balandžio 6 d. 18 val. (penktadienį) Kazokinės bendruomenės salėje vyks Atvelykio šventė – Jus linksmins grupė „Balius“. Maloniai kviečiame Kazokinės ir aplinkinių kaimų gyventojus turiningai praleisti laiką.

2018.04.06  Koncertas Kaniūkuose

Balandžio 6 d. 19 val.  Kaniūkų jaunimo klube vyks šventinis Atvelykio  koncertas "Pavasario melodijos". Organizatoriai kviečia ateiti ir pabūti kartu, pasidžiaugti skambiomis dainomis, pavasariu ir gamtos bei dvasios atgimimu. 

2018.04.06  Koncertas Ceikiniuose

Balandžio 8 d. 12 val. Atvelykį švęskime Ceikinių kaimo seklyčioje! Jums dainuos ir į šokio sūkurį kvies Petras Bernatavičius. Renginys nemokamas.

2018.04.06  Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2018 m. balandžio 10 d. Ignalinos rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

  • Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;
  • Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;
  • Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.
2018.04.06  Esate nedeklaravęs gyvenamosios vietos ir gaunate pensiją? Svarbi informacija jums

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dar kartą atkreipia dėmesį, kad socialinio draudimo, šalpos ir valstybines pensijų (pirmojo ir antrojo laipsnio, nukentėjusiųjų, mokslininkų), slaugos ir priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie iki 2018 metų buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas, iki kovo mėn. pabaigos, privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis į seniūniją dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

2018.04.05  Didžiasalis džiaugiasi švente ir savo pasakoriais

Pirmąją Velykų dieną  Didžiasalio kultūros namuose vyko smagus ir  nuotaikingas renginys "Velykom visi svesiuosun in Zosių...". Dar smagiau, kad svečių buvo labai daug ir įvairių. Visus juos  sutiko ir linksmino Zosė su maestro Leonu Panavu, linksmus vaizdelius rodė Didžiasalio bendruomenės moterys, savo pasakojimus porino pasakorė iš Ceikinių Janina Tuskenienė, jai dainuoti padėjo Danutė Švogžlienė, juokingais pasakojimais klausytojų ausį džiugino jaunieji Didžiasalio talentai Jurgita ir Algirdas Pauliukėnai. Šie du pasakoriai balandžio 2 dieną kartu su Valentina Sinkevič buvo pakviesti į Utenos kultūros centro Užpalių skyriaus rengiamą pasakorių šventę "Pasakorių Ūturka". Šiltai užpaliečių sutikti ir savo kraštą pagarsinę jie sugrįžo su gerais įspūdžiais.

2018.04.04  "Menų dūzgės" dūzgeno ir Ignalinoje

„Menų dūzgės“ – tai Ugdymo plėtotės centro inicijuojamas, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos bei Švietimo ir mokslo ministerijos palaikomas renginys, tradiciškai vykstantis mokinių pavasario atostogų metu. Šis kultūrinis sąjūdis skirtas mokytojams tobulėti, pasidalinti gerąja patirtimi, idėjomis bei siekti geresnės edukacijos ir mokymosi kokybės. Balandžio 3–6 dienomis visoje Lietuvoje „Menų dūzgės“ įdomias veiklas siūlo jau 5-tąjį kartą. Jose dalyvauja daugiau apie 50 kultūros ir švietimo įstaigų, kuriose vyksta daugiau nei 60 informacinių, kūrybinių, mokomųjų, kultūrinių renginių.

2018.04.04  Ignalinos kultūros ir sporto centro informacija

Balandžio 8 d. 11 val. (registravimas iki 10.30 val.) Vilniaus rajono Riešės gimnazijoje (Beržų 2a) vyks Lietuvos stalo teniso šeimų čempionatas ir Lietuvos stalo teniso m ė g ė j ų asmeninės pirmenybės „VIENAS!“ tiems mėgėjams, kurių pagrindinė treniruočių vieta 0 jų name, sode, namo bendrijoje, įstaigoje, mokykloje esantis VIENAS stalas. Dalyvių ir šeimos narių skaičius ir amžius neribojamas (nuo mažiausio iki vyriausio), žaidžiama a t s k i r o s e amžiaus grupėse. Pagal užimtas vietas gauti balai keliauja į šeimos „taupyklę“. Taip nustatoma šeimos užimta vieta. Ypatingai kviečiami dalyvauti pradedantieji, norintys išmokti gražiai, teisingai žaisti. Informacija apie varžybas – tel. 867875347.

2018.04.04  Gyventojų apklausa dėl viešųjų paslaugų teikimo
Kviečiame dalyvauti apklausoje, kuri skirta Ignalinos rajono savivaldybės viešosiosms paslaugoms nustatyti. Apklausa atliekama iki balandžio 15 dienos. https://www.apklausk.lt/s/5ab8ce2bc4baa
2018.04.04  Meningokokinė infekcija

Kas yra meningokokinė infekcija?

Meningokokinė infekcija – tai ūmi, bakterinė infekcija. Dažniausiai ja serga vaikai iki 5 metų amžiaus, taip pat  registruojami susirgimų  atvejai tarp paauglių bei jaunų iki 25 metų amžiaus žmonių.

2018.04.04  Ignalinietės kūrybos paroda džiaugiasi zarasiškiai

Kovo 30 dieną Zarasų krašto muziejuje atidaryta ignalinietės dailininkės Nijolės Trinkūnienės tapybos ir margučių paroda „Kūryba – mano dienoraštis“. Joje eksponuojamos 34 žydinčios, vasaros grožiu alsuojančios drobės ir net  500 nuostabių, vašku margintų margučių. Zarasuose autorei buvo smagu pamatyti  gerai pažįstamus veidus, susipažinti su jos kūryba besidominčiais, pasidalinti savo jausmais ir pasisemti gerų emocijų. Juk dailininkui paroda – tai šventė,  naujas įkvėpimas ir įvertinimas...

2018.04.04  Pavasarinę nuotaiką dovanojo „Tramtatulis“

Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamas  lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų  konkursas „Tramtatulis“ vaikus ir jaunuolius sukviečia pasirodyti, kas geriausias pasakorius, dainininkas, muzikantas, kieno lūpomis autentiškiausiai skamba gimtoji tarmė. Jaunoji karta  skatinama domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą.

2018.04.03  Fotografijų paroda

2018 m. kovo 20 d. – balandžio 12 d. Ignalinos krašto muziejuje veiks medijų menininko, kultūros ir medijų kritiko, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto Pramogų industrijų katedros vedėjo doc. dr. Remigijaus Venckaus fotografijų paroda - DIENORAŠČIŲ VIETOS NR. 3. Jau ne pirmą kartą Lietuvos muziejuose ir  meno galerijose eksponuojami R. Venckaus kūriniai reprezentuoja jo keliones po įvairias Lietuvos ir užsienio šalis. Jo visos fotografijos kuriamos metodiškai naudojant ir tobulinant autorinę techniką. 

2018.04.03  Gydėtės? Sužinokite gydymo kainą

Ligonių kasų duomenimis, pernai beveik 26 tūkstančiai Lietuvos gyventojų domėjosi jiems suteiktų gydymo paslaugų ar išrašytų vaistų kainomis. Specialistai ragina pacientus, kaskart pasinaudojus gydymo paslaugomis, sužinoti, kiek jos kainavo.

2018.04.03  Ignalinos rajone dirba mobili kraujo laboratorija. Balandžio 6 d.vyks paskaita apie prostatos vėžio prevenciją.

Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija tęsia ilgalaikį projektą „Saugokime vyrus“, kurio metu gyventojai į savo gyvenamąją vietovę atvykusioje mobilioje laboratorijoje gali atlikti PSA (vyrų prostatos antigeno) tyrimą. Tai vienas iš dažniausiai naudojamų kraujo tyrimų nustatant prostatos vėžio požymius. 2018 m. balandžio 3–6 dienomis mobiliosios laboratorijos autobusas atvyks į Ignalinos rajono savivaldybę. 

2018.04.03   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 14-OJI SAVAITĖ (2018-04-02  –  2018-04-08)

2018.04.03  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į susitikimą

Balandžio 5 d. 15 val. kviečiame į susitikimą su knygos "Totali blaivybė ar totali kontrolė" autoriumi M.G. Maksimaliečiu - psichoterapeutu Mariumi Gabrilavičiumi Ignalinos viešojoje bibliotekoje.

2018.04.03  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2018 m. kovo 27–31d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija. Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2018.04.03  Kaip elgtis ant ledo

Ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

2018.04.03  Kovo mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

„Praeiti metai“ ar „praėję metai“?

Abu pasakymai yra taisyklingi ir vartotini: praėjusią savaitę ir praeitą savaitę; praėjusiais metais ir praeitais metais; praėję metai ir praeiti metai.

2018.04.03  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninė apžiūra 2018 metais

Kaip ir kiekvieną pavasarį, pagal Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintą grafiką bus atliekama traktorių, savaeigių važiuoklių, traktorių priekabų techninė apžiūra. Techniką būtina pristatyti apžiūrai švarią,  be prikabintų agregatų ir atitinkančią visus technikos gamintojo ir saugaus darbo reikalavimus. Traktoriuje turi būti pirmosios pagalbos rinkinys, gesintuvas, avarinio sustojimo ženklas, ryškiaspalvė liemenė su šviesą atspindinčiais elementais arba atšvaitas.

2018.04.01  Balandžio mėnesio renginiai

 Renginių planas Ignalinos kultūros ir sporto centre, Ignalinos krašto muziejuje

2018.04.01  Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Balandžio renginiai

2018.04.01  Balandžio mėnesio sporto renginiai

 

2018.04.01  Kvietimas teikti vietos projektus

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė iki balandžio 30 d. kviečia teiktipaprastus kaimo vietovių vietos projektus pagal dvisektorės vietos plėtros strategijos „Ignalinos rajono kaimo ir žuvininkystės plėtros strategija 2014-2020 m." priemonę „NVO socialinio verslo kūrimas ir plėtra". Galimi pareiškėjai: juridiniai asmenys (nevyriausybinės organizacijos, registruotos Ignalinos rajone). Didžiausia galima paramos suma vienam vietos projektui įgyvendinti 34 219,50 Eur. Paramos vietos projektui įgyvendinti dalis nuo visų tinkamų išlaidų - 80 proc.

2018.04.01  Konkursas "Valstybę kuriame mes"

Lietuvos Respublikos kultūros ministerija kviečia visos Lietuvos seniūnijas dalyvauti nacionaliniame konkurse "Valstybę kuriame mes". Paraiškas, kuriose aprašytos įvykdytos ar vykdomos veiklos, reikia pateikti iki gegužės 31 d. 

Plačiau apie konkursą:  https://lrkm.lrv.lt/lt/valstybekuriamemes

2018.04.01  Informacija apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn.

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.