Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.11.09
Bendruomenių šventė

Spalio 28 dieną Kazitiškio seklyčioje vyko bendras seniūnijos bendruomenių renginys, kuriame dalyvavo Švedriškės, Grybėnų, Kazitiškio bendruomenių atstovai ir svečiai. Nors už lango lijo lietus, vėjas plėšė nuo medžių paskutinius lapus, tačiau būryje susirinkusiųjų buvo šilta, smagu. Sveikinimo žodį tarė Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas, bibliotekininkė Rasa, Grybėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Jolita, Švedriškės seniūnaitė Nijolė.


 

Šis bendras renginys - tai gyventojų aktyvesnio bendravimo ir bendradarbiavimo aktyvinimas, įtraukiant visus į meninę kūrybinę veiklą, plėtojant savęs ir savo krašto pažinimą, plečiant bendravimą ir bendradarbiavimą per organizacinę veiklą organizuojant bendruomenines šventes.

 Kadangi pats renginio pavadinimas apie rudenį, tad netrūko nei dainų, nei posmų šia tema. Eiles skaitė jaunieji skaitovai - kazitiškiečiai - Povilas ir Sabina, Grybėnų skaitovės - Laura Šalnaitė ir Gabrielė Tomaševič. O kad vien eilės nepabostų, į svečius atvyko Taujūnų kaimo seklyčios dainininkės, vadovaujamos Elvyros ir Nijolės su savo dainomis ir eilėmis. Joms su armonika pritarė nepailstanti Valytė Makaveckienė. Po Taujūnų dainininkių pasirodymo, Kazitiškio saviveiklininkai tęsė koncertą. Savo kūrybos eiles skaitė Aldona ir Laimutė, skambėjo dainos apie rudenį. Pabaigoje- nors ir be repeticijų- bendra Taujūnų ir Kazitiškio kapelytė davė garo, o koncerto pabaigoje nuskambėjo bendra daina "Su gandrais ir su lapais žaliais".

Prie arbatos puodelio pasidalijome šiluma, kuri įžiebia ne tik ugnį, bet ir viltį, pasisupome dainų sūpuoklėse ir neprailgo ilgos rudens vakaro valandos. Ačiū, kurie buvote, dalyvavote, pabendravote, smagiai praleidote vakarą. 

Išeini į lauką ir girdi- skrenda,
lėtai plasnoja gervės, liūdnai klykdamos.
Lyg pat širdies nueina tylus,
bet skvarbus šauksmas - jame ir atsisveikinimo liūdesys,
ir kvietimas į tolumas, į nežinomybę.
Atėjo ruduo.... 

 
Kazitiškio kaimo seklyčios laisvalaikio organizatorė Danutė Gasiūnienė, nuotraukos Gabrielės Tomaševič

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.