Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.07
Ceikiniai motules sveikino dainomis

Per šventes net ir mažiausios Lietuvos kertelės prisipildo jaukiu šurmuliu. Štai gegužės 6 d. Ceikinių Švč. Mergelės Marijos vardo bažnytėlėje buvo paminėta Motinos diena. Kaip visad, kupina jautrumo, maldos ir muzikos.


Tądien dainas motulėms bei šv. Mišių giesmes atliko Janina Tuskenienė, Milda Dikmonienė, Danutė Švogžlienė, Aldona Garlienė, Laima Mikalkienė, Vlada Baranauskienė, Marytė Grikinienė, Alvydas Balčius, Aida Čičiurkaitė, Jolanta Bagdonaitė, Valentina Kaukėnienė, Marytė Muščinskienė ir Rita Vaiškūnienė. Trimitu grojo Ugnius Dikmonas, vargonais – Rūta Kajėnė.

Šv. Mišias už Mišiose dalyvavusių tikinčiųjų bei į amžinybę iškeliavusias Ceikinių parapijos motinas aukojo klebonas Marijonas Savickas, padedamas kunigo Antano Valatkos. Gyvosioms motinoms buvo suteiktas palaiminimas, joms melsta sveikatos, ilgo amžiaus bei džiaugsmo dėl gerų vaikų.

Klebonas M. Savickas nuoširdžiai dėkojo visiems bažnyčios rėmėjams bei džiaugėsi nuveiktais darbais. O darbai išties džiugina… Ir po dvejų metų pertraukos Ceikinių šventovėje vėl suskambo Motinos dienos koncertas, kuris Ceikinių bažnyčioje yra rengiamas beveik dešimt metų.

Motinos dienos akimirkas iš Ceikinių bažnytėlės galite pamatyti vaizdo įraše: https://www.facebook.com/GrojantysCeikiniai/videos/1806912782708602/

Ceikinių kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė Rūta Kajėnė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.