Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.04.19
Ceikinių kultūros namų balandžio naujienos

Vėjo atneštas pavasaris Ceikinių kultūrai dovanojo gražių akimirkų. Štai balandžio 1 d. kaimo kapela „Keiziai“ kartu su Palūšės bendruomenės atstovais viešėjo ir muzikavo respublikinėje tarmiškos kūrybos šventėje Raudondvario dvare, balandžio 6 d. surengta žaidimų šaškėmis ir šachmatais popietė Ceikinių seniūnijos gyventojams, o praėjusį savaitgalį džiaugtasi Prisikėlimo šventėmis.


Tikintiesiems šv. Velykų džiaugsmas persipynė su nuostaba dėl neatpažįstamai klebono Marijono Savicko ir būrio jo pagalbininkų išgražintos Ceikinių Švč. Mergelės Marijos vardo bažnytėlės. Čia šv. Mišios aukotos nuo Didžiojo Šeštadienio.

Antrąją šv. Velykų dieną, po šv. Mišių, Ceikinių kultūros namuose vyko koncertas „Balti žilvičio katinėliai“. Renginį vedė ir šv. Velykų tradicijas susirinkusiesiems priminė Milda Dikmonienė, skambėjo šviesos ir gerumo kupinos Lauros Pečiulytės, Renatos Artimavičiūtės, Aidos Čičiurkaitės, Igno Kavaliausko dainos, žiūrovai šiltai sutiko Ignalinos krašto jaunimo kapelą „Keiziukai“.

Per renginį taip pat dalintasi kiaušinių marginimo būdais, gera nuotaika, o ir atsisveikinta neilgam – gegužės 7 d. kultūros namuose skambės Motinos dienai skirtas koncertas. Tiesa, Ceikinių muzikantai nepamiršta ir kitų rajono gyventojų: balandžio 29 d. planuojamas kapelos „Keiziai“ koncertas Grybėnuose, o gegužės 6 d. – Kazitiškyje.

P. S. už renginiui skirtą paramą nuoširdžiai dėkoju Ceikinių seniūnui Sauliui Zabolevičiui.

Ceikinių renginių organizatorė Rūta Kajėnė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.