Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.04.18
Dainų ir šokių festivalis Ignalinoje

Balandžio 17 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre aštuntą kartą surengtas respublikinis liaudiškos muzikos ir šokių festivalis „Oi, padainuosim ir pašoksim mes suėję“. Koncertavo ignaliniečiai ir šaunūs svečių kolektyvai.


 

Šokių pynę nupynė Trakų rajono  Aukštadvario kultūros rūmų vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Nava“, Radviliškio  kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai", Visagino kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Gervelė". Skambiomis dainomis visus džiugino Ignalinos kultūros ir sporto centro kapela „Ringė“, linksmieji „Gajos“ šokėjai. Na o trankios muzikos ir pokštų negailėjo Ignalinoje dažnai viešintys legendiniai „Sadūnai".

Šventės vedėjai Eimantas Ramanauskas ir Marius Vilčinskas sveikino šventės dalyvius ir žiūrovus, pailsėjusius, margučiais pasidalinusius, su šeimynykščiais linksmai pasibuvusius. Visi kviesti tęsti linksmybes su muzika, dainomis ir šokiais. Juk pačios didžiausios linksmybės prasideda antrąją Velykų dieną. Vedėjai linksmus juokus porino, margučius sau į kaktą daužė. O tarp visų margučių buvęs ir vienas nevirtas kiaušinis... Jis teko Eimantui. Tai buvo gardaus juoko...

Festivalis „Oi padainuosim ir pašoksim mes suėję“ ignaliniečius iki valiai džiugino liaudiška muzika, daina ir šokiu. Kiekvienas svečių šokių kolektyvas buvo labai savitas ir tikrai sužavėjo žiūrovus savo kraštą pristatančiais puikiais šokiais ir tautiniais kostiumais. Visi spinduliavo gerą nuotaiką. Festivaliui besibaigiant kiekvienam kolektyvui savivaldybės vadovai įteikė padėkas ir atminimo dovanas. Gražių žodžių Ignalinai negailėjo ir svečiai.

Vesdamas šį koncertą savo darbą Ignalinos kultūros ir sporto centre užbaigė Eimantas Ramanauskas. Jam dėkota už svarų indėlį į Ignalinos kultūrinį gyvenimą, didelę meilę scenai ir įsimintinus vaidmenis teatre „Salos“. Eimantui sėkmės jo pasirinktame kelyje linkėjo kolegos, savivaldybės vadovai. O jis pats visiems dėkojo už kartu praleistą nuostabų laiką, už šypsenas ir palaikymą. 

Festivalis baigėsi labai linksmai – visus dalyvius suvienijo bendras šokis. Kartu su savo šokėjais šoko ir kolektyvų vadovai.

 Daugiau festivalio nuotraukų:

https://www.facebook.com/1584932511753875/photos/pcb.1877309275849529/1877308179182972/?type=3&theater

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.