Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.11.06
Darželinukai, nešini gardžiausiais kepiniais, aplankė policijos pareigūnus

Lapkričio 6 diena paskelbta pyragų diena. Ši graži ir nuoširdumu apvainikuota iniciatyva palietė ir Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnus ir darbuotojus. Pirmadienio rytą „Šaltinėlio" Žiogelių grupės auklėtiniai su auklėtoja Asta Luneckiene, jos padėjėja Aistė Rukšėniene, nešini gardžiausiais kepiniais nutarė padėkoti komisariatui už nuoširdų ir glaudų bendradarbiavimą. Dienos devizas – " Susipažinkime! Draugaukime! Bendraukime! Dalinkimės!".


 

Vaikai ne tik pasivaišino ir vaišino atneštomis gėrybėmis, bet ir užėjo pas kiekvieną darbuotoją į kabinetą pasveikinti su ypatinga diena ir padėkoti.

                      Pareigūnai liko sužavėti šia iniciatyva ir vaikus pradžiugino ekskursija po komisariatą. 

                      Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos, o ypač darželinukams, kurie atėjo į svečius, vaišino kepiniais ir pasidalijo gražiais įspūdžiais.

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.