Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018.01.22  Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Vencloviškės k., Naujojo Daugėliškio sen., ir Grikiapėlių k., Kazitiškio sen., suteikimo“ projektas.

2018.01.22  Aptarti metų darbai seniūnijose

Sausio 22 dieną savivaldybės vadovai susitiko su seniūnais ir aptarė seniūnijose planuojamus 2018 metų darbus. Kaip minėta, vasario viduryje bus patvirtintas Ignalinos rajono savivaldybės biudžetas ir tuomet bus paskirstytos lėšos konkrečioms priemonėms, kurias pasiūlė seniūnai. Meras Henrikas Šiaudinis ir savivaldybės administracijos direktorius Vidas Kreivėnas iš pateiktų planų siūlė atrinkti svarbiausius ir atklikti tuos darbus, kurie tikrai yra neatidėliotini.

2018.01.22  Kviečiame siūlyti kandidatus Miko ir Kipro Petrauskų premijai gauti

Miko ir Kipro Petrauskų premija gali būti skiriama meno saviveiklos kolektyvams, kultūros, švietimo įstaigoms, visuomeninėms organizacijoms bei fiziniams asmenims už ypatingus nuopelnus krašto kultūrai, reikšmingiausius, būdingus mūsų kraštui muzikos, dailės, choreografijos ir kitų meno sričių kūrybos darbus, etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, už Ignalinos krašto kultūros reprezentavimą respublikoje ir užsienyje. Kandidatūras premijai gauti turi teisę siūlyti kultūros, švietimo, ugdymo įstaigos, valdžios institucijos, įmonės, visuomeninės ir kūrybinės organizacijos. Fiziniai asmenys ir meno kolektyvai gali pristatyti ir patys save.

2018.01.22  Savivaldybės etapo chemijos olimpiada

Sausio 19 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9 – 12 klasių mokinių chemijos olimpiada. Dalyvavo 21 mokinys iš trijų gimnazijų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi chemija, plėtoti mokinių chemijos mokslo srities žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir savarankiškumą bei eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją, surasti ir ugdyti talentus.

2018.01.22  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į mokymus

Vasario 2 d.  kviečiame į kvalifikacijos kėlimo mokymus "Motyvacinis interviu dirbant su priklausomybe sergančiais asmenimis". (Programos kodas – 596870893). Mokymai vyks Ignalinos visuomenės sveikatos biure, Ligoninės g. 13, III aukšte.

2018.01.22  Ignaliniečio menininko paroda Visagine

„Mes – Jūsų visuomenės nariai“ – tokiu pavadinimu skulptorius ir dailininkas Jonas Grunda pristato žmonių su proto ir psichikos negalia portretų parodą. Šie žmonės gyvena Visagino socialinės globos namuose. Įstaigą ir jos gyventojus palies pertvarkos procesas, todėl svarbu, kad jau šiandien visuomenė būtų informuota ir pasiruošusi tolerantiškai priimti šiuos žmones. Ekspozicijoje pristatomi 18 menininko J. Grundos kūrinių ir keletas Visagino socialinės globos namų gyventojo Konstantino Poltorackio darbų.

2018.01.22   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 4-OJI SAVAITĖ (2018-01-22  –  2018-01-28)

2018.01.19  Kvietimas teikti paraiškas projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ partnerių atrankai

Ignalinos  rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi 2014–2020 m. Europos Sąjungos  fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projekto finansavimo sąlygų aprašu, skelbia partnerių atranką dalyvauti projekte „Kompleksinės paslaugos šeimai   Ignalinos rajone“ ir priima paraiškas įtraukti į partnerių sąrašą.

2018.01.19  Kaip elgtis ant ledo

Ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip 7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip 12 cm. Tvirtas ledas visada turi mėlyną arba žalią atspalvį, o matinės baltos spalvos arba geltono atspalvio ledas yra netvirtas. Trapus, plonas ledas būna tose vietose, kur jame įšąla medžių šakos, lentos ir kiti daiktai, o taip pat arti krūmų, medžių, nendrių. Netvirtas ledas susidaro ir tose vietose, kur įteka upeliukai, vanduo iš gamyklų, yra šaltiniai.

2018.01.19  Ignalinoje įrengta čiuožykla

Ignalinos miesto seniūnas Valentinas Rumbutis informavo, kad mieste, futbolo aikštėje Laisvės g.,  įrengta čiuožykla. Seniūnas kviečia žmones ja naudotis. Čiuožykla vakarais apšviečiama iki 21 val., apšvietimas veiks ir vėliau, jei bus lankytojų. Sulaukę tikrosios žiemos skubėkime pasimėgauti jos malonumais. 

2018.01.19  Ryškiausios Lietuvos šimtmečio asmenybės Ignalinos krašte. Augustinas Voldemaras

Pasak lietuvių tautos poeto Justino Marcinkevičiaus, „Istorija, į kurią atsiremiam, yra mūsų istorija. Šviesos ir tiesos spindulys teapšviečia skurdžius ir garbingus, kraujuojančius ir sopulingus jos puslapius, senus ir naujus kultūros paminklus“. Vedami šių žodžių kviečiame praverti Lietuvos istorijos šimtmečio vartus, prisiminti mūsų krašto iškilių asmenybių  vardus ir gyvenimus. Vieni tų vardų labai žinomi, kiti galbūt girdėti tik nedaugeliui, tačiau visų jų asmenybės vertos didžiausios pagarbos.  

2018.01.19  Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio belaukiant

Mažiau nei mėnuo liko iki Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo. Vasario 16-oji šiemet bus tikrai ypatinga. Visi miestai, miesteliai, kaimų bendruomenės  tai progai skirs gražiausius renginius, džiaugsis savo krašto istorija, garbingomis asmenybėmis, įprasmins jų atminimą. Visoje Lietuvoje valstybės šimtmečiui skambės bažnyčių varpai, bus uždegti laužai, vyks daugybė įsimintinų akcijų, šventinių renginių. Ignalinos rajone taip pat turėsime kuo pasidžiaugti.

2018.01.19  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į seminarą

Seminaras „Sveikatai palanki vaikų mityba namuose ir ugdymo įstaigose". Seminaras skirtas –ugdymo įstaigų personalui, virėjoms ir dietistams.

2018.01.18  Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos informacija

Skelbiamas kvietimas teikti paramos paraiškas pagal 2018 m. nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2018 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. 3D-20 „Dėl 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“.

2018.01.18  Sausio 25 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis

Darbotvarkė

2018.01.18  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą

Sausio 18 d. 17.15 val. kviečiame į paskaitą „Laimės psichologija: emocinės kompetencijos ugdymo galimybės“ Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (antrame aukšte). Paskaitą skaitys socialinių mokslų daktaras, VDA docentas, psichologas Arvydas Liepuonis.

2018.01.18  Informacija dėl gyvenamosios vietos deklaravimo

Nuo 2018 m. sausio 1 d., įsigaliojus Lietuvos Respublikos gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo Nr. VIII-840 pakeitimo įstatymui, asmenys, kurie iki šio įstatymo įsigaliojimo buvo įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą, per 3 mėnesius privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba deklaravimo įstaigai pateikti prašymą įtraukti juos į  gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

2018.01.18  Ligonių kasos kviečia dalyvauti vėžio prevencinėse programose

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai ragina gyventojus rūpintis savo sveikata, nedelsti ir profilaktiškai pasitikrinti dėl vėžio. Nemokamai tai padaryti galima dėka Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis finansuojamų prevencinių programų.

2018.01.18  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą

Vasario 3 d. 11 val. kviečiame į paskaitą "Fitoterapija onkologijoje. Žmogaus sauga nuo vėžio pasikartojimo" Ignalinos viešojoje bibliotekoje.

2018.01.17  Savanorių pajėgoms - 27-eri

Sausio 17 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) mini 27-ąsias įkūrimo metines – pajėgos oficialiai įkurtos po Sovietų Sąjungos bandymo ginkluota jėga nuversti teisėtą Lietuvos valdžią 1991 m. Ta proga sveikiname Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės vadus ir pareigūnus. Linkime sėkmingos tarnybos, neblėstančio ryžto ir patriotinės dvasios.  Savanorių pajėgos kartu su Lietuvos žmonėmis apgynė atkurtos valstybės laisvę ir šiandien garbingai atlieka savo pareigą pasitinkant valstybingumo šimtmetį.

Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis

2018.01.17  Informacija apie Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką ir darbotvarkę

 

2018.01.16  Planuojama Kroatijos diena Ignalinoje

Sausio 16 dieną Ignalinoje lankėsi ir su savivaldybės meru Henriku Šiaudiniu susitiko Kroatijos ambasados laikinasis reikalų patikėtinis Krešimir Kedmenec. Jo vizito tikslas – užmegzti glaudesnius ryšius su savivaldybe, pristatyti savo šalies kultūrą ir taip pat ieškoti verslo įmonių galimo bendradarbiavimo. Ambasadorius Ignalinoje jau yra buvęs vasarą festivalio „Ežerų sietuva" atidaryme, taip pat lankėsi koncerte Paliesiaus dvare. Jis sakė esąs sužavėtas Ignalinos gamta, mažo miestelio kultūriniu gyvenimu ir draugiškais žmonėmis.

2018.01.16  Seimo narių vizitas

Sausio 15 dieną Ignalinoje lankėsi partijos „Tvarka ir teisingumas" Seimo narių grupė:  Rimas Andrikis, Algimantas Dumbrava, Juozas Imbrasas ir buvęs aplinkos viceministras Almantas Petkus. Jie pabuvojo Ignalinos miškų urėdijoje, domėjosi pertvarka ir darbuotojų  nuomone šiuo klausimu. Vėliau svečius priėmė savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis.

2018.01.16  Gerumo pamoka bibliotekoje

Kai kurių renginių nereikia ypatingai reklamuoti, į juos žmonės tiesiog plūste plūsta. Toks buvo ir sausio 12 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje vykęs susitikimas  su kunigu, vyriausiu Lietuvos policijos kapelionu Algirdu Toliatu ir jo antrosios knygos „Gerumo liūnas“ pristatymas. Didžiojoje skaitykloje buvo užimtos ir sėdimos, ir stovimos vietos.  Tarsi gerumo ištroškusieji visi klausėsi kunigo su didžiausia atida ir susižavėjimu.

2018.01.16  Konkurso – parodos "Cheminis krūmas" baigiamasis etapas

Sausio 16 dieną Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko konkurso – parodos ,,Cheminis krūmas‘‘ baigiamasis etapas. Konkurso – parodos tikslas buvo skatinti mokinių intelektinį mąstymą, ugdyti meninius sugebėjimus ir formuoti aktyvios veiklos principus. Dalyviai – 8- 12 klasių mokiniai. Apdovanojimui buvo teikiamos 10 nominacijų.

2018.01.16  Patvirtintas akredituotų neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas

Akredituotų neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas 2018 metams

2018.01.16  Ignalinos kultūros ir sporto centro sporto skyriaus informacija

Ignalinos rajono vyrų ir moterų stalo teniso pirmenybių nuostatai.

2018.01.16  Epistolinio rašinio konkursas

Sausio 9 dieną Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso vertinimo komisijos posėdis. 47-ą kartą Pasaulinės pašto sąjungos rengiamo jaunimo epistolinio rašinio konkurso šių metų tema: „Įsivaizduok, kad esi laiškas, keliaujantis laiku. Ką norėtum pranešti savo skaitytojams?“  Konkurso tikslas - ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, gebėjimą tiksliai ir taikliai reikšti savo mintis, sudaryti prielaidas draugiškiems ryšiams tarp šalių. Epistolinio rašinio konkurse gali dalyvauti ne vyresni nei 15 metų mokiniai.

2018.01.15  Gyventojų dėmesiui

Lietuvos Respublikos Seimo narys Gintautas Kindurys sausio 16-18 dienomis  gyventojus kviečia į susitikimus. 

2018.01.15  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.01.15  Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visus šalies piliečius kviečia kūrybingai ir prasmingai švęsti jubiliejinę – 100-ąją – Valstybės atkūrimo dieną ir prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai".

2018.01.15  Kvietimas teikti paraiškas gauti valstybės pagalbą grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti

Valstybinė gyvulių veislininkystės priežiūros tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. balandžio 24 d. įsakymu Nr. 3D-332 „Dėl pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ skelbia kvietimą teikti paraiškas gauti valstybės pagalbą grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti.

2018.01.15  Laisvės gynėjų diena Ignalinoje

Laisvės gynėjų diena Ignalinoje paminėta kultūros ir sporto centre. Minėjime kalbėjo savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, laisvės gynėja Nijolė Nagurnaitė. Sausio 13-oisos medalininkams įteiktos savivaldybės atminimo dovanos. Renginio dalyviams dovanotas naujas  ansamblio „Lietuva" spektaklis – muzikinė drama „Legenda apie Pilėnus" pagal V. Klovos operą.

2018.01.15  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 3-OJI SAVAITĖ (2018-01-15  –  2018-01-21)

2018.01.15  Apie laisvę su džiaugsmu

Kaip ir kasmet Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje istorijos mokytojos Marytės Misiūnienės iniciatyva paminėta Laisvės gynėjų diena. 8 val. languose uždegtos žvakutės, dalis pirmosios pamokos skirta Sausio 13-tajai prisiminti. Pradinių klasių mokiniai susibūrė I aukšto fojė prie stendo Laisvės gynėjams, uždegė atminimo žvakutes, susikaupė tylos minutėje. O per ketvirtą pamoką minėjimas pratęstas sporto salėje. Sulaukėme svečių iš Vilniaus. Mums koncertavo Gerosios Vilties progimnazijos tautinių šokių kolektyvas "Viltukas", kuriam vadovauja 2017 m. Metų mokytoja Jūratė Urbonienė.

2018.01.15  Savivaldybės etapo biologijos olimpiada

Sausio 12 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 29 mokiniai iš 5 rajono mokyklų.  Olimpiados tikslas yra skatinti mokinius domėtis biologija, ugdyti mokinių mokslinį – kritinį mąstymą, grindžiamą išsamiomis biologijos žiniomis, ugdyti kūrybiškumą ir savarankiškumą, eksperimentinio darbo įgūdžius ir gebėjimus.

2018.01.12  Ignalinos gimnazija paskirta bazine Ignalinos rajono savivaldybės mokykla

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo 2018 m. sausio 10 d. įsakymu Nr. SV-1 „Dėl Ignalinos gimnazijos paskyrimo Ignalinos rajono bazine mokykla“ Ignalinos gimnazija paskirta bazine Ignalinos rajono savivaldybės mokykla.

2018.01.12  Nauja knyga - moters "Sielos lietus"

Sausio 11 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje gražiai pasitikta Lolitos Reifonaitės poezijos knyga „Sielos lietus". Rajono literatų klubo narę ir jos kūrybą pristatė klubo kuratorė bibliotekininkė Laima Banienė. Renginį vedė autorės dukra Audronė, kuri mamą pristatė kaip labai jautrią, stiprią, meną ir ypač teatrą dievinančią moterį ir sakė, kad ja labai didžiuojasi. „Sielos lietus" - tai jau antroji Lolitos Reifonaitės knyga. Pirmoji „Veidai be kaukių" pasirodė 2013 metais. Lolitos eilių galima rasti net 5-uose almanachuose, spaudos puslapiuose.

2018.01.11  Akcija "Atmintis gyva, nes liudija"

Sausio 12 dieną 8 val. ryto kviečiame dalyvauti akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija" ir prie kiekvieno lango dešimčiai minučių, užgesinus šviesas, uždegti vienybės ir atminimo žvakutes. Taip pagerbsime žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Akcijoje kviečiami dalyvauti gyventojai, švietimo ir kitos įstaigos, organizacijos.

2018.01.11  Bibliotekoje naujos knygos pristatymas!

Sausio 11 dieną 17 val. Ignalinos viešosios bibliotekos  II aukšto skaitykloje naujos Lolitos Reifonaitės poezijos knygos SIELOS LIETUS pristatymas!

2018.01.11  Minint Laisvės gynėjų dieną bus pristatyta opera "Pilėnai"

Sausio 12 d. 17 val. kviečiame į Laisvės gynėjų dienos minėjimą Ignalinos kultūros ir sporto centre. Po minėjimo ignaliniečiams dovanojama  naujai pastatyta nacionalinė V. Klovos opera „Pilėnai", kurią  liaudiška ir šiuolaikiška kalba subtiliai perteiks  ansamblis „Lietuva". Pagrindinius vaidmenis atlieka ilgamečiai ansamblio draugai, žymūs operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ramūnas Urbietis, Arūnas Malikėnas, Tadas Girininkas ir kiti dainininkai. Muzikinę kalbą bei kovos dvasią sustiprina variniai Lietuvos kariuomenės orkestro pučiamųjų orkestro grupės sąskambiai (dirigentai Egidijus Kaveckas ir Egidijus Ališauskas).

2018.01.11  Nepraleiskite įdomaus susitikimo!

Sausio 12 d. 15 val. Ignalinos viešosios bibliotekos II aukšto skaitykloje susitikimas su žinomu Lietuvos kunigu, vyriausiu policijos kapelionu ALGIRDU TOLIATU.

Renginio metu galima bus įsigyti A. Toliato knygų.

2018.01.11  Informacija tautodailininkams ir amatininkams

Sausio 10 dieną prasideda dalyvių registracija į šimtmečio Kaziuko mugę, kuri vyks Kovo 2-4 dienomis Vilniaus senamiestyje. Dalyvauti Kaziuko mugėje kviečiami amatininkai, tautodailininkai, liaudies meistrai, tautinio paveldo atstovai, prekiaujantys savo rankų darbo tautinio paveldo produktais, tautodailės, dailiųjų amatų gaminiais, žemės ūkio, tautinio ir kulinarinio paveldo maisto produktais, dirbiniais, sukurtais iš tradicinių žaliavų, naudojantis rankų darbu ir kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujosiomis technologijomis, išsaugant unikalias gaminių kokybines savybes ir sudėtį. 

2018.01.11  Ignalinos rajono ūkininkų sąjungos šventinis renginys

Nors  praėję 2017 metai tikrai nebuvo lengvi Ignalinos rajono  ūkininkams, tačiau Ignalinos rajono ūkininkų sąjungos nariai aktyviai susirinko į šventinį renginį. Sulaukėme  gausaus būrio svečių ir verslo atstovų.

2018.01.11  Savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada

Sausio 10 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo anglų kalbos olimpiada 11 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo 7 mokiniai iš 3 mokyklų. Olimpiados tikslas – skatinti mokinius domėtis anglų kalba, bendradarbiauti panaudojant kalbinius gebėjimus, ugdyti savarankiškumą, kritinį mąstymą, atvirumą pasauliui ir visuomeniškumą,  bei atpažinti ir atskleisti gabių mokinių kalbinius gebėjimus.

2018.01.10  Kontrolės komiteto posėdis

Sausio 12 d. 11.30 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos mažojoje salėje vyks Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis.

2018.01.10  Ignalinos kultūros ir sporto centro informacija

Ignalinos rajono šaškių ir šachmatų pirmenybių nuostatai

2018.01.10  Jaunimo mainų projektai

Informuojame, kad Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbė šiuos jaunimo mainų projektų konkursus 2018 metams: Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis 2018 metais finansuojamų projektų konkursą (paraiška turi būti pateikta iki 2018 m. vasario 5 d. 23.59 val.) ir Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų tarybos lėšomis 2018 metais finansuojamų projektų konkursą (paraiška turi būti pateikta iki 2018 m. vasario 1 d. 23.59 val.).

2018.01.10  Vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso "Dainų dainelė-2018‘" savivaldybės I etapas

Sausio 5 dieną, Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje, vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė-2018‘‘ savivaldybės I etapas. Šiame konkurse dalyvavo 19 kolektyvų: 15 solistų, 1 ansamblis, 1 duetas,1 tercetas ir 1 kvintetas. Iš viso: 31 dalyvis.

2018.01.10  Spektaklis visai šeimai

2018 m. sausio 14 d. 12 val. Paliesiaus dvare vyks muzikinis spektaklis  vaikams ir visai šeimai "Prieskonių indo paslaptis". Po spektaklio visi kviečiami į kūrybines dirbtuves. Spektaklio trukmė - 55 min.,  vaidina: Rita Kiškūnaitė, Marija Augutytė, Arūnas Pakulevičius. Kūrybinėse dirbtuvėse savo Naminukui ar Naminukei darysime namelius ir jaukiai leisime sekmadienio popietę.

2018.01.09  Linksma popietė Vaikų dienos centre

Sausio 9 d. dieną meras Henrikas Šiaudinis ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Danutė Ropienė svečiavosi pas vaikus, lankančius Ignalinos bažnyčioje įsikūrusį  „Carito" dienos centrą. Svečiai klausėsi vaikų giedamų giesmių, kartu su jais giedojo, žaidė žaidimus, vėliau išdalino atvežtas dovanas, palinkėjo gerų metų, įdomių veiklų. Dabar Centrą lanko 24 įvairaus amžiaus mokinukai nuo pirmos iki aštuntos klasės, jų vadove nuo rugsėjo mėnesio dirba Vaiva Juršėnienė. 

2018.01.09  Gruodžio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

Žmoniškosios ar žmogiškosios savybės?

Žodžių žmoniškas ir žmogiškas reikšmės labai artimos. „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne" teikiamos tokios: žmoniškas– „būdingas žmonėms apskritai; humaniškas, geras", žmogiškas – „būdingas žmogui". Todėl ir junginiai su šiais žodžiais, atsižvelgiant į kontekstą, neturėtų būti vertinami labai griežtai. Visgi Europos terminų žodyne „Eurovoc“ teikiamas terminas „nusikaltimas žmogiškumui“, Lietuvos Respublikos terminų banke teikiami tokie terminai: žmogiškieji ištekliai, žmogiškoji kompetencija, žmogiškųjų išteklių konsultantas, žmogiškųjų išteklių plėtotė, žmogiškųjų išteklių vadybininkas.

2018.01.09  Informacija gyventojams

Pasikeitus teisės aktams, atšaukiamas skelbimas dėl socialinių būstų pirkimo, išspausdintas laikraščio „Mūsų Ignalina“ 2018 m. sausio  5 d. numeryje Nr. 1 ir laikraščio „Nauja vaga“ 2018 m. sausio 6 d. numeryje Nr. 1,  paskelbtas interneto svetainėje  www.ignalina.lt . Apie butų pirkimą bus skelbiama vėliau, perkančiajai organizacijai pakoregavus socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu dokumentus.

2018.01.08  Aplankyti globojami vaikai

Meras Henrikas Šiaudinis tęsia gražią tradiciją metų pradžioje aplankyti ir pasveikinti globojamus rajono vaikus. Pasibaigus mokyklos atostogoms, sausio 4 d., meras pabuvojo vaikų globos įstaigose Naujajame Daugėliškyje ir Didžiasalyje. Kartu su meru vaikus lankė Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Danutė Ropienė. Tokie susitikimai būna labai šilti, jaukūs. Vaikai padėkoję už gautas dovanėles ir patys svečiams įteikia rankų darbo suvenyrų. Nuoširdus bendravimas ir parodytas dėmesys visada turi prasmę. Kartu tai ir  puiki proga pasidomėti  įstaigų veikla, su vadovais aptarti aktualius klausimus. 

2018.01.08  Ignalinos krašto muziejuje atidaryta Alinos Novosad paroda

Penktadienį Ignalinos krašto muziejaus parodų salė pražydo gėlėmis. Spalvingų ir nuotaikingų paveikslų parodą pristatė Visagine gyvenanti tapytoja Alina Novosad. Menininkė visai neseniai atrado aistrą tapyti. O tam paskatino sesuo, paprašiusi paveikslo dovanų. Štai nuo tada Alina nepaleidžia iš rankų teptuko. „Paveikslai – mano dvasia, mano džiaugsmas ir mano liūdesiukai,“ – prisipažįsta menininkė.

 

2018.01.08  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.01.08   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2018 METŲ 2-OJI SAVAITĖ (2018-01-08  –  2018-01-14)

2018.01.05  Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas informuoja

2018 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Seimo priimti Alkoholio kontrolės įstatymo (toliau – Įstatymas) pakeitimai, kuriais siekiama mažinti alkoholinių gėrimų prieinamumą ir vartojimą.

2018.01.05  VSAT kviečia per 14 savaičių tapti pasieniečiu

Nuo kovo 26 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami įvadinio mokymo kursai. VSAT kviečia turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis rinktis šiuos kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais.

2018.01.05  Parengti įsakymų projektai

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Daktorių k., Tverečiaus sen., ir Tarasiškės k., Dūkšto sen., suteikimo“ projektas.

2018.01.05  Kvietimas teikti vietos projektus

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė kviečia teikti vietos projektus pagal dvisektorės Ignalinos rajono kaimo ir žuvininkystės plėtros strategijos 2014-2020 m. priemones „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“ ir „Sąlygų rekreacinei žvejybai sudarymas bei gerinimas".

2018.01.04  Nauja paroda

Ignalinos krašto muziejus kviečia sausio 5 d. 15 val. į Alinos Novosad iš Visagino tapybos darbų parodos „Vasaros nostalgija" pristatymą. Paroda veiks sausio 5-31 dienomis. Maloniai kviečiame dalyvauti.

2018.01.04  Parengti įsakymų projektai

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Neverėnų k., Naujojo Daugėliškio sen., ir Bašiškės k., Ceikinių sen., suteikimo“ projektas

2018.01.04  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą

 

INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ VIENO BUTO GYVENAMOJO NAMO JAUNIMO G. Nr. 1, N. DAUGĖLIŠKIO K., N. DAUGĖLIŠKIO SENIŪNIJOJE, IGNALINOS RAJONE REKONSTRAVIMĄ

2018.01.04  Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2018 metams ir joms gauti finansavimą

2018 metais planuojama tęsti finansavimą valstybės biudžeto ir/arba Europos Sąjungos finansinės paramos ir bendrojo finansavimo lėšomis neformaliajam vaikų švietimui (toliau – NVŠ). Lėšos skiriamos vienai vaiko, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, pasirinktai NVŠ programai finansuoti. Lėšos NVŠ teikėjams apskaičiuojamos pagal vaikų, pasirinkusių NVŠ programas bei sudariusių su švietimo teikėjais ugdymosi sutartis, skaičių.

2018.01.03  Muzikos mokyklos mokytojų kalėdinis koncertas senelių globos namuose

2017 metams baigiantis, gruodžio 28 dieną, penki muzikos mokyklos mokytojai koncertavo Mielagėnų Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapiniuose globos namuose. Mokyklos direktorė Birutė Paukštienė pasveikino globos namų gyventojus, darbuotojus su šv. Kalėdomis bei ateinančiais Naujaisiais Metais, linkėdama Dievo palaimos, giedros nuotaikos ir stiprios sveikatos.

2018.01.03  Savivaldybė išnuomoja negyvenamas patalpas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešojo konkurso būdu išnuomoja:

2018.01.03  Savivaldybė perka socialinį būstą

Ignalinos rajono savivaldybė (toliau – Savivaldybė), Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina, tel. (8~386) 5 22 33, faks. (8 386) 5 31 48, el. paštas info@ignalina.lt, puslapis internete www.ignalina.lt, skelbiamų derybų būdu perka socialinį būstą (toliau – gyvenamosios patalpos) Ignalinos mieste: vieno, dviejų, trijų ir keturių kambarių butus (detalesnė informacija pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų apraše). 

2018.01.03  Kviečia „Dainų dainelė – 2018“

Sausio 5 dieną 10 valandą Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje vyks Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė – 2018“ savivaldybės  I etapas.

2018.01.02  Nuo 2018 m. sausio 1 d. keičiasi išmokos vaikui skyrimo tvarka

Nuo 2018 m. sausio 1 d. kiekvienam vaikui nuo gimimo iki 18 metų ir vyresniems, jeigu mokosi pagal bendrojo ugdymo programą, įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa, bet ne ilgiau, iki jiems sukaks 21 metai, skiriama ir mokama 30,02 Eur išmoka per mėnesį.

2018.01.02  Šeimadienis Dūkšte

2018 m. sausio 6 d. visos Dūkšto ir aplinkinių parapijų šeimos kviečiamos į ŠEIMADIENIO renginius.

2018.01.02  Rengiamas socialinių paslaugų planas 2018 metams

Ignalinos  rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų  skyrius rengia Socialinių paslaugų planą 2018 metams. Prašome visus  socialinius partnerius (nevyriausybines organizacijas, biudžetines,  viešąsias įstaigas bei kitas organizacijas, kurios teikia ar numato  teikti socialines paslaugas Ignalinos rajono savivaldybės gyventojams)  iki 2018 m. sausio 26 d. pateikti duomenis apie 2018 metais numatomas  teikti socialines paslaugas.

2018.01.02  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

 

2018.01.01  Prekyba alkoholiu nuo 2018 m. sausio 1 d.

Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigalioja nauji Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai. Nuo 2018 m. sausio 1 d. Lietuvoje trumpinamas prekybos alkoholiu laikas, didinamas amžius, nuo kurio leidžiama įsigyti ir vartoti alkoholį, pradeda veikti alkoholio reklamos draudimas.

2018.01.01   Sausio mėnesio renginiai

Renginiai Ignalinos kultūros ir sporto centre, rajono kaimo seklyčiose, Ignalinos krašto muziejuje. Kviečiame susipažinti.

2018.01.01  Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje
Sausio renginiai
2018.01.01  Sausio mėnesio varžybų kalendorius

 

2018.01.01  Informacija tėvams, kurie pageidauja 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą

Vadovaujantis Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 2 d. sprendimu Nr. T-24, tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymai ugdyti vaikus pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas priimami centralizuotai. Tėvai, pageidaujantys 2018–2019 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, prašymus turi pateikti iki 2018 m. gegužės 31 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijai.

2018.01.01  Priėmimas pas Vyriausybės narius

Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) grafikas.

2018.01.01  Informacija apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn.

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Ar Jums pakanka veiklos, pramogų, renginių žiemos sezonu, Iganlinoje?
Taip, pakanka
Ne, nepakanka
Neturiu nuomonės
Žiemos sezonu laiką leidžiu namuose
Rezultatai
Balsų: 30 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą

  

 

 


 


 

 

 
  
 

 

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.