Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.05.18
Didžiasalio tarmių lobynai

Gegužės 16 d. penki Didžiasalio „Ryto" gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamo etnokultūrinio projekto „Mūsų lobynai" Aukštaitijos regiono varžytuvėse „Tarmių lobynai", vykusiose Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje. Varžytuvių dalyviai tarmiškai pasakojo pasirinktus tekstus ir buvo pagirti vertinimo komisijos už jų originalumą, pasakojimo ekspresyvumą, savo tarmės mokėjimą.


 

Džiugu, kad visi didžiasaliečiai tapo trijų skirtingų amžiaus grupių laureatais ir prizininkais. Pirmokė Jurgita Pauliukėnaitė, šeštokas Algirdas Pauliukėnas, dešimtokė Gintarė Jurėnaitė laimėjo pirmąją, aštuntokė Miglė Kapliukaitė ir abiturientė Dinara Laurutėnaitė – antrąsias vietas. Visi mokiniai apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Pasakotojams padėjusioms pasirengti mokytojoms Skaidrei Pauliukėnienei ir Nijolei Berdikšlienei įteiktos padėkos.

Pirmųjų vietų laimėtojai Jurgita, Algirdas ir Gintarė gegužės 31 d. dalyvaus respublikiniame varžytuvių etape Vilniuje.  

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.