Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.04.20
Diskutuota apie jaunimo politikos stiprinimą

Balandžio 19 d. Ignalinos rajono savivaldybėje vyko susitikimas dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu. Susitikime dalyvavo Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Juozas Meldžiukas, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Tiškutė, Ignalinos rajono savivaldybės vicemeras Laimutis Ragaišis, administracijos direktorius Vidas Kreivėnas, Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimanta Vilčinskienė, jaunimo reikalų tarybos ir jaunimo organizacijų atstovai, savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė.


Susitikime kalbėta apie rajone vykdomas jaunimo užimtumo programas, Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinamą projektą „Atrask save", kurio tikslinė auditorija – nedirbantis, nesimokantis, mokymuose nedalyvaujantis 15–29 m. amžiaus Ignalinos rajono jaunimas. Pasidžiaugta sėkmingu šio projekto įgyvendinimu mūsų rajone, pasidomėta ateities perspektyvomis pratęsti  projekto finansavimą. Kalbėta apie planus didinti lėšas, skiriamas atviroms jaunimo erdvėms ir centrams. Taip pat diskutuota ir apie savanorystės modelio patvirtinimo perspektyvas Ignalinos rajone, jaunimo įsitraukimą į savanorystės veiklas.

Savo nuomonę išsakė ir susitikime dalyvavę jaunimo atstovai – Sara Aškinytė (Ignalinos rajono mokinių asociacija) ir Mangirdas Stočkūnas (iniciatyvinė grupės „Ateities Ignalina" ). Kalbėta apie būtinybę Ignalinoje pagaliau turėti atvirąjį jaunimo centrą. Jaunimo reikalų departamento atstovai susitikimo pabaigoje paragino daugiau bendrauti su jais, siekiant spręsti iškilusius sunkumus ar ieškant naujų galimybių, dirbant jaunų žmonių labui.

 

Asta Savičiūnaitė

Jaunimo reikalų koordinatorė, tel. nr. 52 908

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.