Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.04
Džiugas Karklelis iš Alytaus grįžo su trimis medaliais

Kovo 1 – 2 dienomis Alytuje vyko Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine varžėsi daugiau nei 400 sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Jungtinės Karalystės. Varžybose dalyvavo ir Lietuvos plaukimo rinktinės lyderiai: naudingiausiu praėjusių metų Lietuvos plaukiku išrinktas pasaulio čempionas Danas Rapšys, šalies rekordininkai Simonas Bilis, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius, kylančios Lietuvos plaukimo žvaigždės Kotryna Teterevkova, Agnė Šeleikaitė ir kiti.


 

Šiose pirmenybėse plaukę sportininkai turėjo galimybę įvykdyti kvalifikacinius normatyvus į šių metų pasaulio plaukimo čempionatą Kvandžu (Pietų Korėja), o taip pat iškovoti kelialapius į kitąmet vyksiančias Tokijo olimpines žaidynes. Šiuo šansu pasinaudojo Danas Rapšys įvykdęs A normatyvą į pasaulio čempionatą ir olimpines žaidynes 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje.

Ignalinos kultūros ir sporto centrą atstovavo du plaukikai: Džiugas Karklelis ir Donatas Kujelis. Džiugas iš šių varžybų grįžo su trimis medaliais. Jis jaunių amžiaus grupėje iškovojo sidabro medalius plaukdamas 200 m krūtine ir 400 m kompleksiniu plaukimu. Plaukdamas šiuos abu nuotolius Džiugas pateko į stipriausiųjų aštuntuką ,,open“ (neatsižvelgiant į amžių) amžiaus grupėje ir antrą kartą plaukė vakarinėje dalyje. Čia 200 m krūtine jis liko šeštas, o 400 m kompleksiniu plaukimu sugebėjo pagerinti savo rytinį laiką net 7 sek. ir iškovojo bronzą. Kitas mūsų plaukikas, Donatas Kujelis, irgi gerino savo asmeninius rekordus ir jaunių amžiaus grupėje plaukdamas 100 m laisvuoju stiliumi iškovojo 8 vietą tarp 78 dalyvių, o 50 m laisvuoju stiliumi liko dešimtas tarp 77 dalyvių.

Plaukimo treneris E. Rakitinas

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.