Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.07
Gražiausi žodžiai mamai

Tikriausia visi atsimename dienas, kai pas savo mamytes bėgdavome su pražydusiomis žibuoklėmis, tulpių žiedais... Būdavo smagu joms įteikti puokštelę pavasarinių gėlių. Dabar jau žinome, kad Motinos diena - pirmąjį gegužės sekmadienį. Tad Motinos dienos išvakarėse Grybėnų bibliotekos kiemelyje vyko vakaras, skirtas mamytėms.Pirmas sekmadienis gegužy pražysta meilės gėlėmis.


 

turbūt tikrai visam pasauly visi didžiuojas mamomis.

širdis viduj šnibždės karštai: - paimki mama, mano ranką,

nors aš užaugau, pražilau, bet visad saugau meilės randą...

 

kaip gera, kai gali prisėst, delne laikyti mamos ranką,

sunku, kai tu gali paliest tik akmeninę , šaltą lentą.

Pirmą sekmadienį gegužy vėl meilės tiltus aš nutiesiu,

visas žvaigždes tamsioj nakty aš tau jas, mama, dovanosiu.

 

Vakarą pradėjo Grybėnų bibliotekininkė Dalia su jaunaisiais skaitovais ir dainininkais - Žilvinu, Adomu, Karolina ir Erika. Nuostabūs žodžiai, laiškai, skirti mamoms, Žilvino su Adomu padainuota daina, Erikos ir Karolinos paskaityti žodžiai sušildė visų širdis vėjuotą vakarą.

Koncertą tęsė Kazitiškio kaimo seklyčios dainininkai. Skambėjo romansai, Aldonos Kazlauskienės eilėraštis ,,Pavasaris'', Aldonos Šeduikienės sukurtos eilės Mamai. Palinkėta daug šiltų, gražių akimirkų Grybėnų bendruomenei, malonių susitikimų ir tolesnių bendrų renginių bibliotekininkei Daliai su Kazitiškio saviveiklininkais.

Sekmadienį Kazitiško šv. Stanislovo bažnytėlėje per šv. mišias kunigas Sigitas Grigas pasveikino ir palaimino visas mamas, kiekvienai įteikta po gėlės žiedą. Ši diena buvo šventiška ne tik mamoms, bet ir kunigui S. Grigui, nes prieš dvylika metų Vilniaus Arkikatedroje buvo įšventintas kunigu. Sveikinimo žodį tarė Šv. Stanislovo bažnyčios komiteto pimininkas Stanislovas Kasperavičius ir įteikė puokštę gėlių.

Po šv. mišių vyko koncertas, kurį dovanojo Kazitiškio saviveiklininkai ir jaunieji skaitovai.

Žiūri, klausaisi ir negali nesižavėti, kaip iš vaikučių širdelių liejasi posmai, skirti mamytėms, o gražiausi žodžiai ,,Ačiū, Jums Mamytė“', ištarti šilčiausiai, jaudinančiai. Koncerto pabaigoje sugiedota giesmė kartu su visais esančiais ,,Marija, skaisčiausia Marija“.

Nuoširdus ačiū saviveiklininkams - Aldonai, Onutei, Pranui, Jonui, Aldonai, Laimutei, Staselei, skaitovams - Elingai, Neringai, Lukui, Elzei, Augustei, Aivarui, Petrui, Povilui, Daniui, Rasai, Valerijai, Stanislovui.

 

Tu nutiesk man, mama, taką, ir aš ateisiu juo pas Tave. Man reikia tavo

rankų, tavo širdies gelmių, man reikia tavęs, Mama...

( Marytė Autukienė)

Kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė

Danutė Gasiūnienė

Nuotraukos: Dalia Koršul, Rasa Trubilienė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.