Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017.12.30  Kalėdų šventė Ceikinių bibliotekoje

Rodos, dar visai neseniai ant sienos pakabinom kalendorių. Išsipūtusį, su visais 365 dienų lapeliais. Tik dabar žvilgtelėjom – jis visai plonas, skaičiuoja paskutines gruodžio mėnesio dienas. Pagal kalendorių turi būti žiema. Tačiau gamta mėgsta išdaigas. Vienos gruodžio dienos primena žiemą, kitos – rudenį ar net pavasarį. Didžiausias galvosūkis vaikams – kaip atvažiuos Kalėdų senelis, ar neužtruks kur nors, kai atvažiuoti rogėmis ne patys geriausi keliai. Seneliui keliauti blogai, bet kalėdiniams stebuklams kelias gali būti bet koks.         Su tokiomis mintimis gruodžio pabaigoje gyveno Ceikinių skyriaus mokinukai ir seniūnijos gyvenantys vaikučiai.

2017.12.30  Tradicinė kalėdinė šventė „Iš širdies į širdį“ Kazitiškyje

Paskutinį gruodžio mėnesio šeštadienį Kazitiškio seklyčioje vyko tradicinė kalėdinė šventė ,,Iš širdies į širdį'.  Šventėje dalyvavo  Grybėnų seklyčios tautodailininkai, bendruomenių atstovai. 

2017.12.30  Kalėdinė šventė mažiesiems

Kalėdos – iš tiesų stebuklingas metas. Gruodžio 27 d. Šiūlėnų kaimo seklyčioje viešėjo Ignalinos viešosios bibliotekos lėlių teatriukas „Mįsliukas". Teatriuko aktoriai pristatė Anelės Kairaitienės vieno veiksmo pjesę „Prieš Kalėdas". Susirinkę vaikučiai labai įdėmiai žiūrėjo pristatymą, nes tai pamokanti istorija, kaip draugiškai gyventi, nesibarti, nekirsti eglučių, tikėti stebuklais.

2017.12.30  Šventinis vakaras Linkmenyse

Linkmenyse gražia tradicija tapo visiems kartu atsisveikinti su  iškeliaujančiais į praeitį metais. Atsisveikinimo su 2017-aisiais šventės pradžioje Linkmenų seniūnijos  seniūnas Jonas Alekna uždegė žvakę kaip simbolį šviesos, vedančios į Naujuosius metus,  ir tarė sveikinimo žodį visiems susirinkusiems.  O tada į sceną buvo pakviestas ansamblis ,,Putinas“ iš Ignalinos ir kapela, kuriems vadovauja mūsų kraštietis  Vincas Kliukas.

2017.12.30  Šventinė popietė vaikams

Jauki šventinė popietė vaikams buvo surengta Linkmenų kaimo seklyčioje. Susirinkusius vaikučius su mamytėmis pasveikino bibliotekininkė Danutė Daubarienė ir laisvalaikio organizatorė Marytė Alesionkienė. Jos palinkėjo, kad ateinantys geltonojo šuns metai būtų visiems draugiški ir geri.

2017.12.30  Miuziklas "Čigonų princesė"

Gruodžio 30-ąją ignaliniečius nudžiugino tikras Najametis šou – tarptautinis projektas "Čigonų princesė", kurį Ignalinos kultūros ir sporto centre pristatė "Hiperbolės" įkūrėjas Viktoras Prapras. Miuzikle pasirodė muzikantai ir atlikėjai iš Ukrainos, Ispanijos, Izraelio, Airijos, Armėnijos. 

2017.12.30  Strigailiškio kaimo seklyčią sušildė linksmas vaikų klegesys

Gruodžio 28 d. Strigailiškio kaimo seklyčią sušildė linksmas vaikų klegesys, juokas, nepaliaujamas noras susitikti su Kalėdų seneliu, išpasakoti savo norus, gauti dovanų. Į šventę vaikučiai rinkosi su  tėveliais ir močiutėmis iš Ignalinos seniūnijos kaimų: Bėčiūnų, Gaveikėnų, Girminių, Kazokinės, Palūšės, Rimašių, Zuikų, Strigailiškio Kalėdinė šventė visada pritraukia pilną salę žiūrovų.

2017.12.30  Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Gruodžio 29 d. Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčioje vykusi Kalėdinė šventė mažiesiems, ilgai išliks jų širdelėse ir prisiminimuose. Belaukiant kol atvyks Kalėdų Senelis, (Ignas iš Ignalinos) vaikučiai noriai šoko, vaidino, dainavo ir žaidė. O kada Senelis atvyko, mažieji turėjo įvykdyti keletą užduočių, kad dovanų maišas atsirištų. Vaikučiai labai džiaugėsi tokiu ypatingu, išmintingu ir gudriu Kalėdų Seneliu. O, kaip nudžiugome visi išgirdę gražias melodijas. Senelis grojo keliais muzikos instrumentais, dainavo ir šoko kartu su mažaisiais šventės dalyviais.

2017.12.29  Naujųjų metų sutiktuvės

Gruodžio 31 d. 23.30 val. Ignalinos Laisvės aikštėje vyks Naujųjų metų šventinis renginys ir koncertas. Koncertuos atlikėjai Gintautas Juodagalvis ir Marius Vilčinskas. Savivaldybė prašo saugiai naudoti pirotechnikos priemones ir primena, kad Ignalinos rajone yra uždrausta  prekyba alkoholiniais gėrimais savivaldybės įstaigų organizuojamose šventėse, masiniuose renginiuose. Už girto asmens pasirodymą viešoje vietoje numatyta administracinė atsakomybė. 

2017.12.29  Biblioteka džiaugėsi mažomis ir didelėmis pergalėmis

Šiais laikais biblioteka  yra modernus vietos bendruomenės  kultūros ir mokslo židinys, siūlantis vis naujas paslaugas, džiuginantis skaitytojus vis įdomesniais renginiais. Ignalinos viešoji biblioteka – tai tarsi jaukūs ir šilti namai, į kuriuos visada malonu užeiti, kur visomis spalvomis skleidžiasi kūrybinė dvasia. Jau tapo gražia tradicija, kad baigiantis metams  biblioteka surengia padėkos vakarą, kuriame apžvelgiami svarbiausi darbai, pasidžiaugiama mažomis ir didelėmis pergalėmis.

2017.12.29  Šiūlėnuose pagerbti vyriausi gyventojai

Ignalinos rajono Šiūlėnų kaimo bendruomenė puoselėja gražią tradiciją – palydint praeinančius metus suruošia iškilmingą šventę „Sugrįžkim ir pabūkim kartu",  kurioje pagerbia ir pasveikina vyriausius gyventojus. Šventės sumanytoja, kaimo bendruomenės pirmininkė Marijona Lukaševičienė kartu su savo jaunąja  pagalbininke Sniežana  pasistengė, kad renginys būtų įsimintinas ir tikrai nuoširdus, o „Sadūnų“ muzikantų linksma muzika senolius lyg ant sparnų jaunystėn sugrąžino...

2017.12.29  Muzikinis spektaklis Dūkšte

Gruodžio 27-osios vakarą Dūkšto kultūros centro ansamblis kvietė į  šventinį muzikinį spektaklį  „Kalėdų gatvės istorija“. Sugužėjus pilnutėlei salei ėjome pasivaikščioti Kalėdų gatve, susipažinti su jos veikėjais,  galbūt atrasti panašių personažų į save ar savo kaimyną.

2017.12.28  Informacija apie socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimą

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Projektų vertinimo ir atrankos komisija įvertino gautus Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus 2018 metais finansuoti.

2017.12.27  Įgyvendintas dar vienas jaunajai visuomenei naudingas projektas
2017.12.27  Kalėdinis muzikinis spektaklis Dūkšte

Gruodžio 27 d. 19 val. Dūkšto kultūros centras kviečia į muzikinį kalėdinį spektaklį "Kalėdų gatvės istorija". Ar netikėtai į svetimą miestą atklydęs vaikinas šv. Kalėdas sutiks vienas?

2017.12.27  Į tradicinę šventę kviečia Šiūlėnai

Maloniai kviečiame į tradicinę šventę Šiūlėnuose  "Sugrįžkim ir pabūkim kartu" gruodžio mėn. 28 d. 12.00 val. Pasveikinsime  šio krašto garbingus jubiliatus, pasiklausysime šaunių kapelos "Sadūnai" muzikantų.

2017.12.27  Kalėdiniame koncerte apdovanoti geriausi 2017 metų sportininkai

Gruodžio 26-ąją ignaliniečiai rinkosi į kalėdinį koncertą - smagų talentingo dueto Irūnos Puzaraitės ir Mariaus Jampolskio dainų šou bei šokio grupės „Gelmė" pasirodymą. Kultūros ir sporto centre visus sveikino savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir Kalėdų Senelis. Prieš koncertą tradiciškai vyko geriausių metų sportininkų pagerbimas. Jiems įteiktos padėkos ir prizai. Absoliučiai geriausiu 2017 metų sportininku tapo plaukikas Erikas Kapočius. 

2017.12.27  Jaunimo kalėdinė dovana

Gruodžio 22 dieną gražia įžanga į didžiąsias metų šventes tapo dainuojančio ir muzikuojančio Ignalinos jaunimo koncertas. Ir dabartiniai gimnazistai ir buvę mokiniai, aktyvūs Ignalinos rajono mokinių asociacijos nariai, dabar jau studentai, neužmiršta gimtojo miesto ir ignaliniečius nudžiugina savo talentais. Jie atlieka gražiausias  lietuvių ir užsienio atlikėjų, savo kūrybos dainas. Šventinis koncertas - tikrai įspūdinga dovana. Ja džiaugiasi bičiuliai, šeimos nariai. Tikrai smagu vienoje vietoje matyti tiek daug gražaus jaunimo. 

2017.12.27  Bendruomenių ir verslininkų šventėje pasveikinti geriausieji

Gruodžio 21 dieną į šventinį renginį „Partnerystė sėkmingai vietos plėtrai" sukviesti Ignalinos rajono bendruomenių atstovai ir verslininkai. Buvo pasidžiaugta jau dešimtmetį aktyviai ir prasmingai gyvuojančios Ignalinos rajono vietos veikla, pasveikinti geriausi metų verslininkai. Kalėdiškai išpuoštoje restorano „Žuvėdra" aplinkoje skambėjo nuoširdūs padėkos ir linkėjimų žodžiai, muzika ir dainos. Renginį vedė ir šventinę nuotaiką kūrė Marius Vilčinskas, koncertavo atlikėjas Gintautas Juodagalvis.

2017.12.22  Savivaldybės mero spaudos konferencija

Gruodžio 22 d. savivaldybės administracijoje vyko šventinė spaudos konferencija. Meras Henrikas Šiaudinis susitiko su rajono žurnalistais, aptarė svarbiausius besibaigiančių metų darbus ir aktualijas, atsakė į klausimus. Meras žurnalistams dėkojo už bendradarbiavimą informuojant gyventojus, linkėjo sėkmingų ir kūrybingų Naujųjų bei įteikė kalėdines savivaldybės dovanėles. Spaudos konferencijoje dalyvavo ir mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis.

2017.12.22  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.12.22  Kalėdinis jaunimo koncertas
Kviečiame į skambiausią ir šilčiausią vakarą Ignalinoje! Gruodžio 22 d. 20.00 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre (Ateities g. 43, Ignalina), Jums kalėdinę nuotaiką ir dainas dovanos Ignalinos rajono jaunimas! Laukiame Jūsų! 
2017.12.22  Išrinktas geriausių 2017 metų jaunųjų sportininkų penketukas

 

2017.12.21  Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdyje

Gruodžio 21 dieną įvyko paskutiniais šių metų Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdyje apsvarstyta ir priimta 20 sprendimų. Tarybos nariams savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis dėkojo už prasmingą metų darbą, linkėjo gražių švenčių, posėdžio pabaigoje atminimui įteikė Ignalinos 2018 m. kalendorius  ir pakvietė bendrai nuotraukai.

2017.12.21  Kontrolės komiteto posėdyje

Gruodžio 21 d. įvyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto  posėdis.  Posėdyje dalyvavo Kontrolės komiteto pirmininkas Vilius Cibulskas,  nariai Onutė Zaleckienė, Alfonsas Gasparavičius ir Ignalinos rajono savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos kontrolierė Vanda Milašienė. Buvo svarstyti klausimai dėl Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2018 metų veiklos plano projekto ir dėl tarnybos 2018 metų veiklos planui vykdyti reikalingų asignavimų.

2017.12.21  Respublikinio projekto ,,Šviesuoliai‘‘ atgarsiai Naujajame Daugėliškyje

Socialinis – kūrybinis projektas ,,Šviesuoliai" paskatino 8 ir 9 klasių mokinius kartu su mokytojomis Brone Česliokiene ir Neringa Mudėniene įsijungti į Valstybės atkūrimo šimtmečio kompaniją ,,Ačiū‘‘. Susipažinę su Lietuvai nusipelniusiais žmonėmis, mokiniai nusprendė surasti kraštiečius, kaimo šviesuolius, kuriems galėtų pasakyti nuoširdų ,,Ačiū‘‘. Paruošę padėkos žodžius, mokiniai gruodžio mėnesį aplankė šviesuolius ir įteikė iniciatyvos ,,Ačiū" atvirukus bei saldžias dovanėles, kalėdinius meduolius, kuriuos kartu su mokyklos direktore Rima Cibulskiene ir mokytojomis Audrone Krikščionaitiene bei Neringa Mudėniene iškepė ir papuošė.

2017.12.21  Vizitas į Sveikatos apsaugos ministeriją

Respublikiniame projekte ,,Pažink valstybę‘‘ dalyvaujanti 8 ir 9 klasių mokinių grupė su auklėtojomis Brone Česliokiene ir Neringa Mudėniene gruodžio 13 dieną dalyvavo baigiamajame renginyje Sveikatos apsaugos ministerijoje, kur buvo apibendrintos projekto veiklos. Į Sveikatos apsaugos ministeriją atvyko šešios Lietuvos mokyklos. Mokiniai pasakojo apie įvairias sveikatos ir švietimo problemas ir šių problemų sprendimo būdus.

2017.12.19  Konkursas – paroda "Cheminis krūmas"

Ignalinos viešojoje bibliotekoje nuo gruodžio 19 dienos iki 2018 m. sausio 16 dienos vyksta konkursas – paroda "Cheminis krūmas". Konkurso – parodos tikslas yra skatinti mokinių intelektinį mąstymą, formuoti kūrybos bei aktyvios veiklos principus, skleisti meninę patirtį ir sukauptas žinias savo bendraamžiams ir visuomenei, ugdyti mokinių meninius sugebėjimus.

2017.12.19  Padėkos vakaras Kazitiškyje

Ramią trečiojo advento sekmadienio popietę į Kazitiškio seklyčią rinkosi Kazitiškio, Švedriškės ir Grybėnų kaimo bendruomenių nariai, svečiai ir, žinoma, mūsų mažieji vaikučiai. Nuostabus oras, kaip pasakoje, tik labai saulutės trūksta, tačiau su gera nuotaika linksma tokiam būry žmonių. Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas pasveikino visus artėjančių Šv. Kalėdų proga, palinkėjo smagių, gražių švenčių ir visiems gerai praleisti popietę.

2017.12.19  Šventiniai renginiai

Kviečiame susipažinti su  Ignalinos kultūros ir sporto centro renginiais

2017.12.18  Pasveikinti Jaunieji talentai

Jaunųjų talentų konkursas ir apdovanojimų šventė Ignalinoje surengta jau 18-ąjį kartą. Tai baigiamasis Vaikų teisių apsaugos savaitės renginys, kuriuo siekiama   skatinti vaikus kūrybai, ugdyti jų norą mokytis, tobulėti, būti aktyviais ir pasitikinčiais savimi. Gruodžio  14 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje iškilmingai pasveikinta 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2016-2017  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Šį konkursą kasmet organizuoja Vaiko teisių apsaugos skyrius. Šventiniame renginyje  kartu su talenčiukais dalyvavo jų tėveliai, mokytojai, draugai. 

2017.12.18  Gimnazijos 15 metų šventė – linksma ir jaunatviška

Gruodžio 15 d. Kultūros ir sporto centre buvusius ir esamus gimnazistus, mokytojus, tėvelius, rėmėjus  ir bičiulius į 15 metų gyvavimo šventę sukvietė Ignalinos gimnazija. Teatrališkai ir su geru humoru vyko gimtadienio šventė. Vyko taip, kaip ir pridera švęsti paauglišką sukaktį – linksmai, pašėlusiai, nerūpestingai, su tam tikrais vaidybiniais intarpais, mokinių ir mokytojų pasirodymais, dainomis, šokiais, netikėtais siurprizais.

2017.12.18  Kalėdinė mugė Ignalinoje

Artėjant gražiausiai metų šventei – šv. Kalėdoms – gruodžio 16 d.  Ignalinos kultūros ir sporto centre šurmuliavo tradicinė Kalėdinė mugė. Smagu buvo matyti ir Ignalinos krašto tautodailininkus, meistrus, ir iš toliau atvykusius prekybininkus. O pamatyti ir nusipirkti tikrai buvo ką: mezgniai, medžio, keramikos, odos dirbiniai, įvairiausi veltinio daiktai ir daikteliai, skaniausi kepiniai, mėsos gaminiai. Atidžiau pasidairius galėjai ir kalėdinę dovaną artimam žmogui, draugui  išsirinkti: kam šiltas kojines, šaliką, kam išskirtinį papuošalą, suvenyrą  ar net kvepalus. Na o kas nieko nepirko, tai bent pasidairė, pabendravo, kalėdinės nuotaikos namo parsinešė.

2017.12.18  Adventas – ne tik susikaupimo, bet ir padėkos metas

Vieną gruodžio mėnesio popietę  Tverečiaus seniūnija ir parapijos Caritas sukvietė visus parapijiečius į Adventinį padėkos vakarą. Prasidėjo vakaras šv. mišiomis Tverečiaus švč. Trejybės bažnyčioje. Po šv. mišių  buvo pašventinti atnaujinti parapijos namai. Renginys tęsėsi Tverečiaus seniūnijos salėje. Pradžioje parapijos klebonas pašventino šventinio stalo patiekalus ir linkėjo visiems ramybės. Adventiniu laikotarpiu įprasta mintimis peržvelgti praeinančius metus. Gera žinoti, kad vėl gauname naują galimybę patobulėti, ištaisyti klaidas.

2017.12.18  Kalėdinis spektaklis nudžiugino mažuosius

Gruodžio 17 d.  Ignalinos kultūros ir sporto centre mažuosius žiūrovus pakvietė Utenos kultūros centro Lėlių teatro "Zuikis puikis"  spektaklis "Tikros Kalėdos Pelenei". Visiems žinoma pasaka apie Pelenę suvaidinta naujai ir netikėtai tapo stebuklingai kalėdiška: su sniegu, Kalėdu Seneliu, jo staigmenomis. Gera vaidyba, puikios dekoracijos, ryškūs personažų kostiumai tikrai sukūrė nepaprastą nuotaiką. 

2017.12.18  10 proc. elektros kainos nuolaida bus taikoma ir 2018 metais

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1037 patvirtinta Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo tarpinstitucinio veiklos 2018-2020 m. plano nauja redakcija. Viena iš plane numatytų priemonių  – kompensuoti subjektui, užtikrinančiam visuomeninį tiekimą Ignalinos AE regione, negautas 2018 metais pajamas, taikant 10 procentų mažesnę elektros energijos kainą Ignalinos AE regiono asmenims, kuriems taikomos buitinių vartotojų elektros kainos ir tarifai.

2017.12.18  Gruodžio 21 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos patalpose vyks aukcionai

Parduodami šie objektai.

2017.12.18  Ignalinos karatistai dalyvavo tarptautiniame Ippon kalėdiniame turnyre Vilniuje!

Š. m. gruodžio 17 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO“ auklėtiniai, Jonas Kuliešius, Nikita Gimbickis, Paulius Lukoševičius ir Domas Mickevič Vilniuje dalyvavo tarptautiniame Ippon klubo  kalėdiniame turnyre. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 500 sportininkų iš aštuoniolikos Lietuvos kiokušin karatė  klubų ir Latvijos atstovai.

2017.12.18  Gruodžio 21 d. 13 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos mažojoje salėje vyks Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis

Darbotvarkė:

1. Dėl Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2018 metų veiklos plano projekto.

2. Dėl Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2018 metų veiklos planui vykdyti reikalingų asignavimų.

3. Einamieji klausimai

2017.12.18  Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas

Gruodžio 14 d. Strigailiškio kaimo seklyčioje vyko advento vakaras „Gerumo liepsnele, sušildyk mūs širdis“. Renginyje dalyvavo Ignalinos parapijos šlovintojų grupė. Jų atliekamos katalikiškos giesmės įnešė į visų širdis šviesos, džiaugsmo, tikėjimo ir vilties. 

2017.12.18  Pranešimas apie Tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio „Ežerų sietuva“ paramos fondo likvidavimą

Vadovaujantis 2016 10 14 Tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio „Ežerų sietuva“ paramos fondo visuotinio dalininkų susirinkimo sprendimu, pradedama  Tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio „Ežerų sietuva“ paramos fondo, juridinio asmens kodas192002673, buveinė Aušros g. 22, Utena, LT -28142 Lietuva, duomenys apie fondą kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos  juridinių asmenų registre, likvidavimo procedūra.

2017.12.18   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 51- OJI SAVAITĖ (2017-12-18  –  2017-12-24)

2017.12.18  Tverečiaus parapijos projektas

Tverečiaus Švč. Trejybės parapijos Caritas įgyvendino projektą „Artumo programos tęstinumas", kurio vertė 400 Eur. Projekto veiklos pirmąją dalį, sveikos gyvensenos temą išdėstė „Aš esu“ bendruomenės vadovas kun. Kęstutis Dvareckas, - išsivadavęs iš priklausomybių ir kviečiantis į sveikimo kelionę visus, kurie nori gyventi. Tai labai įdomi asmenybė, besidalijanti gyvenimo patirtimi. Kun. Kęstutis kartu su ,,Bernardinų“ redaktoriumi Andriumi Navicku išleido knygą „Sveikas, gyvenime", kuri skaitytojui atveria autentiškus alkoholikų ir artimųjų išgyvenimus, krikščioniškoje šviesoje pristato sūnaus palaidūno istoriją ir nutiesia daug kelių į gyvenimą.

2017.12.18  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.12.18  Dovanokime naujų knygų savo bibliotekai!

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Savo biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė.  

2017.12.15  Mielagėnų seniūnijos bendruomenės projekto ,,Materialinės bazės stiprinimas“ pristatymo popietė

Mielagėnų seniūnijos bendruomenė,  įgyvendindama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano priemonę „Remti bendruomeninę veiklą“, įgyvendino projektą „Materialinės bazės stiprinimas“. Pagrindinis projekto tikslas: sustiprinti bendruomenės materialinę bazę, uždaviniai: įsigyti renginių palapinę bei kalėdinių suvenyrų, rengiamai projekto pristatymo popietei.

2017.12.15   Renkamas geriausių Ignalinos rajono 2017 metų jaunimo sportininkų penketukas

Balsavimas vyks internetu. Balsuoti galima iki 2017 m. gruodžio 20 d. elektroniniu paštu anutjovai@gmail.com. Tas pats asmuo gali balsuoti 1 kartą. Balsuojant būtina sudaryti visą sportininkų penketuko sąrašą. Kandidatai nurodomi eilės tvarka: pirmu įrašomas geriausias – pagal pasiektus rezultatus 2017 m. sezone ir t. t. Kiekvienas balsuotojo atsiųstas penketuko sąrašo dalyvis įvertinamas taškais: už 1vietą sąraše skiriami 5 taškai, už 2 vietą – 4, už 3 vietą – 3 ir t. t. Daugiausia taškų surinkęs sportininkas tampa pretendentu į laimėtojus. Kitos penketuko vietos nustatomos pagal mažėjančią taškų sumą. Pasibaigus balsavimui rinkimų rezultatus lems gyventojų ir komisijos nuomonė. Geriausių sportininkų penketukas bus apdovanotas specialiais prizais 2017 m. gruodžio 26 d.. Galite siūlyti savo kandidatus. 

2017.12.15  Įgyvendinamas užterštos teritorijos sutvarkymo projektas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija pradėjo įgyvendinti projektą „Buvusio technikos kiemo teritorijos Ignalinos r. sav., Mielagėnų sen., Gilūtų k., sutvarkymas“.

2017.12.15  Informacija apie patvirtintus žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektus

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gruodžio 15 d. įsakymu Nr. V2-763 patvirtintas Aukštaičių aklg. 1, Ignalinos mieste žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gruodžio 15 d. įsakymu Nr. V2-764 patvirtintas Rimšės g. 35A, Rimšės miestelyje žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.

2017.12.15  Ignalinos bičiuliai iš Vokietijos atvyko jau 21 kartą

Gruodžio 8-13 dienomis Ignalinoje viešėjo Vokietijos Kronshageno miesto "Raudonojo Kryžiaus" atstovai Klausas Peteris Hirschas ir Bernhardas Ruhlas. Tai buvo jau 21-asis vizitas. Apsirengę raudonomis uniformomis vokiečiai tarsi pirmieji Kalėdų seneliai kūrė šventinę nuotaiką, aplankė Dūkšto globos namuose, taip pat nudžiugino Didžiasalio, Naujojo Daugėliškio globos namuose gyvenančius vaikus. Kiekvienam jų įteikta asmeniškai paruošta dovanėlė.

2017.12.14  Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Budrių k., Ceikinių sen., suteikimo“ projektas.

2017.12.14  Gruodžio 21 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis

Darbotvarkė

2017.12.14  Jaunųjų talentų šventė

Gruodžio 14 d. 14 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyks Jaunųjų talentų apdovanojimo popietė. Bus apdovanota 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2016-2017  mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Šį konkursą kasmet organizuoja Vaiko teisių apsaugos skyrius. 

2017.12.14  Gimnazijos gimtadienis

Ignalinos gimnazija gruodžio 15 dieną 13 val.  į gimtadienio šventę kviečia esamus ir buvusius mokinius, mokytojus, miesto gyventojus. Šventė vyks Ignalinos kultūros ir sporto centre. 

2017.12.14  Kviečia projektas "Vaikų svajonės"

Projektas „Vaikų svajonės" –  savanoriška veikla,  siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti juos patikėti savo svajonėmis ir jų siekti. Tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, norinčių jiems suteikti džiaugsmo. Ignalinos rajone jau yra išpildytos  137 svajonės, bet dar liko 62. Vaikučiai laukia ir tikisi, kad ir jų svajonės bus pasirinktos. Kviečiame prisijungti prie projekto. Dalinkimės gerumu ir meile, sukurkime vaikams tikrą šventę.  Visą informaciją rasite puslapyje www.vaikusvajones.lt. 

2017.12.14  Baigėsi globėjų ir įtėvių mokymai

Gruodžio 13 dieną Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Danutė Ropienė pasveikino globėjų ir įtėvių mokymus sėkmingai baigusius žmones. Mokymus vedė Didžiasalio vaikų globos ir paramos šeimai centro socialinės pedagogės Irena Rakštelienė ir Žaneta Meidūnienė. Mokymus baigė 8 asmenys, iš viso yra paruošta 17 globėjų.  

2017.12.14  Laisvalaikio sąlygų gerinimas Vidiškių kaime

2017 m. vasarą buvo paskelbtas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo konkursas. Ignalinos rajono seniūnai turėjo sušaukti išplėstines seniūnaičių sueigas, kurios iš pradžių sprendė, kurių veiklos sričių projektų įgyvendinimas prisidėtų prie gyvenimo sąlygų gerinimo jų seniūnijoje. Vidiškių seniūnijoje nutarta prioritetus skirti projektams susijusiems su vaikų ir jaunimo užimtumu,  sporto ir sveikatinimo veikla.

2017.12.13  Vesta Cicėnaitė - projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ finalo nugalėtoja

Gabiausių šalies aštuntokų žinių viktorinos finalą laimėjo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8 b klasės mokinė Vesta Cicėnaitė. Žaidime rungiasi patys sumaniausieji 5–12 klasių mokiniai. Jiems klausimus LRT studijoje užduoda nusipelnę Lietuvos pedagogai bei žinomiausi šalies mokslininkai, išradėjai, teatro ir kino kūrėjai, politikai, gydytojai, sportininkai bei scenos vilkai. Žaidime mokinę lydėjo klasės auklėtoja ir geografijos mokytoja metodininkė Roma Šakalienė.

2017.12.13  Papuoškime namus šv. Kalėdoms

Belaukiant šv. Kalėdų Ignalinos krašto muziejus gruodžio 13-14 d. kvietė  prasmingai praleisti Advento laiką ir dalyvauti edukaciniuose mokymuose  „Papuoškime namus Kalėdoms". Prieš Kalėdas parduotuvės mums pasiūlo tikrai daug įvairių dekoracijų, žaisliukų. Tačiau kur kas maloniau namus puošti pačių kurtomis grožybėmis.

2017.12.13  Salos krašto bendruomenė įgyvendino projektą „Didžiasalio kaimo tradicinių renginių organizavimas“

Salos krašto bendruomenė pagal „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“  įgyvendino projektą „Didžiasalio kaimo tradicinių renginių organizavimas“. Projektas skirtas bendruomenės sutelktumui bei kultūrinės veiklos skatinimui, užtikrinant tinkamą organizuojamų renginių įgarsinimą. Įsigyta garso aparatūra su akumuliatoriumi buvo panaudota Vėlinių renginio organizavimui šalia senųjų Didžiasalio kaimo kapinių. 

2017.12.13  Nuoširdus pokalbis – geriausia dovana vienišiems senoliams

Lietuvoje mes girdime sakant, kad mūsų visuomenė sensta. Bene sparčiausiai visoje Europos Sąjungoje. Tai reiškia, kad išvykstant jauniems šalies gyventojams, likusiųjų daugumą sudaro vis vyresnio amžiaus žmonės: šiuo metu gyvena apie 500 000 vyresnio amžiaus žmonių, bent pusė jų yra visiškai vieni. Ir kiekvienas, suprantantis tikrąją situaciją, žino: vienatvė, ligos ir prisiminimai – štai kuo gyvena dažnas senolis. Tačiau ši niūri kasdienybė slepia norą bendrauti, dalintis ir užmegzti ryšį.

2017.12.12  Iš Ignalinos kilusi menininkė pristatė video kūrinį

Anastasija Sosunova, Rupert bei kuratorius Adomas Narkevičius sekmadienį, gruodžio 3 dieną, 16 valandą kvietė į video kūrinio „Demichovo šuo“ pristatymo vakarą Ignalinos Kultūros ir sporto centro salėje . Renginio metu lankytojai buvo kviečiami prisijungti prie video kūrinio peržiūros.

2017.12.12  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija kviečia miško savininkus, valdytojus ir naudotojus iki 2017 m. gruodžio 19 d. teikti prašymus dėl kompensacijos skyrimo už įgyvendintas prevencijos priemones, kuriomis siekiama išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui.

2017.12.11  Pasidžiaugusi metų renginiais Lietuvos mažosios kultūros sostinės vardą Palūšė perdavė Užpaliams

Gruodžio 8 dieną Palūšėje iškilmingu šventiniu renginiu užbaigti šio kaimo – 2017-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės  – metai. Garbingas vardas, kurį Palūšė perėmė iš Molėtų rajono Alantos bendruomenės  su geriausiais linkėjimais buvo perduotas Utenos rajono Užpalių miesteliui. Šventėje skambėjo patys gražiausi žodžiai, išdalintos dešimtys padėkų, simbolinių draugystės sagų, džiaugtasi draugyste, bendryste, žmonių širdžių šiluma ir bendruomenėms linkėta viltingo ėjimo į priekį.

2017.12.11  Kaip „Rumpelštilchen“ aukso ieškojo

Seniai, seniai (maždaug prieš metus), išgirdę apie auksą ir turnyrą, kuriame jį galima iškovoti, protingiausi Ignalinos krašto žmonės susibūrę ne po vieną, ir ne po du, o komandomis patraukė į pamiškėje ant aukštos kalvos įsikūrusį restoraną. Kovos buvo ilgos, karštos ir nenuspėjamos, o „aukso“ vis daugėjo ir daugėjo...

2017.12.11  Palūšės dailės plenero atspindžiai Ignalinoje

Gruodžio 8 d. Ignalinos krašto muziejuje pristatyta respublikinio tapybos plenero darbų paroda "Ant bangos". Šis pleneras  vienas iš Palūšės, mažosios Lietuvos kultūros sostinės – 2017, vasaros festivalio „Palūšės vėjai" renginių. Pleneras vyko rugpjūčio mėnesį. Kelis mėnesius paveikslais džiaugėsi Palūšės bibliotekos lankytojai, na o belaukiant šv. Kalėdų šis vasara alsuojantis grožis atkeliavo į Ignaliną. Parodą bus galima aplankyti iki gruodžio 27 dienos. 

2017.12.11  Tarptautinė antikorupcijos diena Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre

Tarptautinę antikorupcijos dieną iniciavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Gruodžio 9-oji pasirinkta todėl, kad šią dieną 2003 metais Meridoje (Meksikoje) įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti. Jos metu buvo pasirašyta Jungtinių Tautų konvencija prieš korupciją. Nuo tada kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Palaikydami idėją kovoti su korupcija, gruodžio 11-ąją Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro 10 klasės mokiniai dalyvavo socialinės pedagogės Ramunės Kliaugienės organizuotame renginyje, skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

2017.12.11  Papuoškime namus Kalėdoms

Ignalinos krašto muziejus kviečia laikytis senųjų tradicijų ir, ruošiantis adventui bei laukiant Kalėdų, siūlo dalyvauti edukaciniuose renginiuose „Papuoškime namus Kalėdoms". Dalyvaudami  šioje edukacinėje programoje išmoksite pasigaminti žaisliukų, įvairių Kalėdinių dekoracijų iš paprastų priemonių. Būtina išankstinė registracija. Mokymai vyks gruodžio  13-14 dienomis. Informacija ir registracija tel. 8675 01098 arba el. p muziejus@ignalina.lt

2017.12.11  Advento vakaras Kaniūkuose

Gruodžio 8 d. Kaniūkų jaunimo klubas sukvietė į tradicine jau tapusią Advento vakaronę „Gerumo, meilės ir vilties žvakelė“. Advento laikotarpis - metas sustoti, skirti laiko artimui, kaimynui, draugui.   Baigia apsisukti dar vienas didžiulis laiko ratas kartu nešdamasis ant savo sparnų ir mus. Advento vakaronėje norėta suburti žmones ir sukurti šventę, kurioje susivienytų visos Dūkšto organizacijos, benduomenės ir gyventojai. 

2017.12.11  Eglė jau įžiebta. Vaikučiai laukiami Kalėdų Senelio namelyje

Gruodžio 8-ąją Ignalinos Laisvės aikštėje įžiebta miesto eglė. Vaikučiai ir suaugusieji grožėjosi nuostabiais fejerverkais, ugnies šou programa, juos sveikino Kalėdų Senelis, linksmieji elfai, savivaldybės ir miesto vadovai, svečiai. Šiais metais 15 m. eglę visų džiaugsmui padovanojo ignalinietė Danutė Survilienė. Eglė papuošta liaudies ornamentikos motyvų žaisliukais ir Lietuvos vėliavos spalvų šviečiančiomis juostomis. Šalia eglės pastatytas puošnus Kalėdų Senelio namelis. Po šventės čia išsirikiavo vaikučiai su savo tėveliais. Visus juos Kalėdų Senelis priėmė ir pabendravo. Na o kad Senelis norų neužmirštų, vaikai galėjo jam parašyti laišką. Šiame namelyje vaikučiai bus laukiami vakarais ir savaitgaliais iki pačių šv. Kalėdų.

2017.12.11  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.12.11  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad rajono verslo įmonės ir fiziniai asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos vykdymo pažymą, iki 2017 m. gruodžio 14 d. 17.00 val. gali papildomai teikti prašymus finansinei paramai gauti iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo lėšų.

2017.12.11  Akvakultūros svarba vietovės identitetui

Kas pusmetį organizuojamos Europos žuvininkystės vietos veiklos grupių (ŽVVG) tinklo Farnet konferencijos surenka daugiau kaip 150 dalyvių iš visų ES šalių. Ignalinos VVG nuo  2010 m. dalyvauja šio tinklo renginiuose, kur moderniausiais būdais pristatomos sektoriaus tendencijos, įvairūs Bendruomenių inicijuotos vietos plėtros aspektai. Šių metų lapkričio pabaigoje vykusios konferencijos tema – akvakultūra. Renginys skirtas aptarti įvairius probleminius tvenkininės žuvininkystės ir vietos bendruomenių integracijos aspektus.

2017.12.11  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 50- OJI SAVAITĖ (2017-12-11  –  2017-12-17)

2017.12.11  Savivaldybės etapo informatikos olimpiada

Gruodžio 8 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko savivaldybės etapo informatikos olimpiada 8-9 kl. ir 10-12 kl. mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi informatika, informacinėmis technologijomis, programavimu, gilinti ir plėsti dalykines žinias, ugdyti mokinių kūrybiškumą, mokslinį kritinį požiūrį į technologijų kūrimą ir taikymą, programavimą, informacinę kultūrą. Svarbu surasti ir ugdyti gabius informatikai ir informacinėms technologijoms mokinius.

2017.12.08  Eglutės įžiebimo šventė jau šiandien

Gruodžio 8 d. 16 val. Ignalinos Laisvės aikštėje sužibs eglė ir prasidės kalėdinių renginių ciklas. Šiais metais Eglutės įžiebimo ceremonijoje ignaliniečių laukia ypatinga staigmena – naujomis dekoracijomis papuoštą eglę nušvies teatralizuotos programos ugnies šou ir fejerverkai. Pirmą kartą Kalėdų Senelis vaikučius pakvies į įspūdingai spindintį savo namelyje. Laukia daug gražių staigmenų.

2017.12.08  Ignalinos viešoji biblioteka kviečia!

Gruodžio 9 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje Kalėdinė edukacija „Uždekime širdy po šventinę žvakutę“: 

11 val. Makiažo pamokos su kosmetologe Edita Leleikaite

14 val. Pasipuoškime Kalėdų stalą su floriste Ieva Žilėnienė

Registracija telef. +370 672 43087

2017.12.08  Gruodžio 9 d. – Blusturgis Ignalinoje

Blusturgis – netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių  vieta, kur prekės keliauja iš vienų rankų į kitas. Juk visi namuose turime nereikalingų daiktų, tad kodėl jų neišdėliojus ant prekystalio? Blusturgis kviečia ignaliniečius dalyvauti ypatingame turguje, kur jums nereikalingi daiktai galės rasti naujus šeimininkus.

2017.12.08  Žvakių liejimo mokymai

Kviečiame registruotis į edukacinį užsiėmimą „Žvakių liejimas", kuris vyks 2017 m. gruodžio 10 d. 11.00 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre (Ateities g. 43, Ignalina). Kviečiame registruotis.

2017.12.08  Darbdavių dėmesiui

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia darbdavių atranką laikiniems darbams atlikti nuo 2018 m. sausio 8 d. iki 2018 m. gruodžio 15 d.

2017.12.08  Akcija "Padovanok suknelę"

Ignalinos kredito unija kviečia visas moteris prisijungti prie gražios ir moteriškos iniciatyvos „Padovanok suknelę“. Padovanokime šventę padovanodamos suknelę, kuri galbūt neturi vietos spintoje, tačiau gali papuošti kiekvieną moterį. Padėkime pasipuošti toms moterims, kurios, šiandien negali to padaryti, bet švenčių proga galės džiaugtis Jūsų dovanota suknele. 

2017.12.08  Parengti įsakymų projektai

Parengti įsakymų „Dėl adresų Garbšių k., Kazitiškio sen., suteikimo“ ir  „Dėl adresų Krivasalio k., Linkmenų sen., pakeitimo“ projektai.

2017.12.08  Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursus vadovų pareigoms užimti


2017.12.07  Tverečiaus parapija įgyvendino naudingą projektą

Tverečiaus Švč. Trejybės parapija įgyvendino projektą  „Viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams" pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo  2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse". Ruošiantis projekto pateikimui, gavus žinią apie numatytą skirti lėšų sumą, buvo sušaukta  seniūnaičių išplėstinė sueiga ir nutarta lėšas skirti Parapijos Carito namams atnaujinti.

2017.12.06  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą

Gruodžio 7 d. 17.15 val. Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą "Kaip be didelių pastangų išsaugoti ir atstatyti gerą regėjimą". Paskaitą ves Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė.

2017.12.06  Palūšės plenero tapybos darbų paroda "Ant bangos"

Gruodžio 8 d. 14.30 val. Ignalinos krašto muziejuje atidaroma respublikinio tapybos plenero darbų paroda "Ant bangos". Šis pleneras  vienas iš Palūšės, mažosios Lietuvos kultūros sostinės – 2017, vasaros festivalio visai šeimai „Palūšės vėjai" renginių. Anksčiau paveikslai eksponuoti Palūšės bibliotekoje, dabar jie atkeliavo į Ignaliną. Paroda veiks iki gruodžio 27 dienos. 

2017.12.06  Ignalinos miesto seniūnija informuoja

Produktai iš intervencinių maisto atsargų už lapkričio – gruodžio mėn. bus dalinami gruodžio 7-13 d. (darbo dienomis), nuo 8.00 val. iki 12.00 val.  Būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Produktai išduodami adresu Laisvės g. 75A (buitinio pastate) antrame aukšte.

2017.12.06  Didžiasaliečiai viešėjo Kultūros ministerijoje

Respublikiniame projekte "Pažink valstybę" dalyvaujanti Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos IIIg klasės mokinių grupė su mokytojomis Maryte Misiūniene ir Nijole Keraitiene dalyvavo vizite į Kultūros ministeriją, kur buvo apibendrintos projekto veiklos. Ministerijoje viešėjo septynios Lietuvos mokyklos iš skirtingų regionų, sprendusios įvairias kultūros problemas. Visus projekto dalyvius pasveikino kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. „Esate tie žmonės, kurie galite pakeisti Lietuvos ateitį. Būkite atkaklūs ir niekada nenuleiskite rankų", - sakė ministrė.

2017.12.06   Lapkričio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

 

Ar tikrai „Kalėdų Senis“ neteiktinas pavadinimas?

Nuomonė, kad žodis „senis“ turi neigiamą atspalvį ir kad jį reikėtų keisti mažybine forma, niekuo nepagrįsta.

Ir Kalėdų Senelis, ir Kalėdų Senis laikytini bendrinės kalbos norma ir abu vartotini. Abu žodžiai rašomi didžiosiomis raidėmis.

2017.12.05  Paminėta Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Kiekvienais metais gruodžio 3-ąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią 1992 m.  paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Ši diena – tai tarsi priminimas visuomenei, kad šalia sveikų gyvena ir specialių poreikių turintys žmonės, kurie nori ir gali save išreikšti, būti naudingi, prasmingai veikti. Neįgaliųjų draugijos Ignalinos skyriaus nariai juos vienijančią dieną paminėjo gruodžio 5-ąją. Šventinis renginys vyko  Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centre Ignalinoje.

2017.12.05  Vakarams prailgus

Tą šeštadienio vakarą Grybėnų kaimo seklyčioje sunkiai tilpo gausus būrys svečių ir vietos gyventojų. Skambėjo dainos, sukosi poros ir ilgai negeso šviesos seklyčios languose...Baigiantis lapkričiui, čia vyko Kazitiškio seniūnijos bendruomenių renginys „Vakarams prailgus“. Trečiąjį kartą draugėn susirinko Švedriškės, Kazitiškio, Grybėnų bendruomenių atstovai ir svečiai. Šį kartą vieni kitų amatininkų ir tautodailininkų darbais pasigrožėti bei Dūkšto dainų ansamblio paklausyti.

2017.12.05  Ignalinos karatistai dalyvavo Vilniaus lygos II etapo varžybose Vilniuje!

Š. m. gruožio 2 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO" auklėtiniai Jonas Kuliešius, Nikita Gimbickis, Elanas Tamašauskas, Paulius Lukoševičius ir Justinas Kazimierėnas Vilniuje dalyvavo Vilniaus lygos II etapo turnyre. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 500 sportininkų iš aštuoniolikos Lietuvos kiokušin karatė  klubų. U16 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 75 kg Elanas Tamašauskas iškovojo antrą vietą, Jonas Kuliešius iškovojo trečią vieta, buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. U16 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 65 kg Justinas Kazimierėnas iškovojo antrą vietą, Paulius Lukoševičius iškovojo trečią vieta, buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

2017.12.05  Pranešimas apie biudžetinės įstaigos Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų reorganizavimo sąlygų aprašo parengimą

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.97 straipsnio 3 ir 9 dalimis, Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 21 punktu, Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 4 ir 14 straipsniu ir Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2017 m. lapkričio 23 d. sprendimu Nr. T-138 „Dėl sutikimo reorganizuoti Naujojo Daugėliškio vaikų globos namus prijungiant prie Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro",  2017 m. gruodžio 4 d. parengtas biudžetinės įstaigos Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų reorganizavimo sąlygų aprašas.

2017.12.05  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad gruodžio 15 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinami kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

2017.12.04  Pirmoji paroda taip arti dangaus...

Gruodžio 1 d. Ignalinos krašto muziejuje atidaryta gimnazistės Lėjos Cicėnaitės tapybos darbų paroda „Dangus labai arti". Kaip sakė parodą pristačiusi muziejaus direktorė Renata Veličkienė, pirmoji žiemos diena ir švenčių laukimo metas prasideda labai šviesiai ir gražiai. Nuostabūs Lėjos paveikslai papuošė muziejaus erdves, sukvietė jos mokytojus, draugus, bičiulius kartu pasidžiaugti jaunosios dailininkės sėkme. Muzikinę nuotaiką kūrė gitara grojęs Titas Jasiulionis. 

2017.12.04  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.12.04  Ignalinos gimnazijos informacija

Lapkričio 24 dieną Ignalinos gimnazijos metodinė taryba dalyvavo svarbiausiame Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje, kuriame kiekvienais metais susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Parodoje „Mokykla 2017" Ignalinos gimnazijos metodinė taryba interaktyviai pristatė gimnazijoje įrengtas ir nuolat tobulinamas mokymosi erdves bei aplinkas. Pristatyme buvo akcentuojama šių erdvių įtaka mokinių mokymo(-si) motyvacijai, sėkmei ir atradimams. 

2017.12.04  Meironų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Tradiciniai kaimo renginiai ant Meiros tilto“

Meironų kaimo bendruomenė pagal „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų planą" įgyvendino projektą „Tradiciniai kaimo renginiai ant Meiros tilto". Projektas skirtas bendruomenės sutelktumui bei kultūrinės veiklos skatinimui. Įsigyta garso aparatūra su akumuliatoriumi užtikrins kokybišką Užgavėnių, Sekminių, Advento ir kitų bendruomenės renginių organizavimą Meironų kaime.

2017.12.04  „Nordic“ plaukimo čempionate lijo medaliais ir asmeniniais rekordais

 http://ltuswimming.com/135-plaukimas/1660-nordic-plaukimo-cempionate-lijo-medaliais-ir-asmeniniais-rekordais.html

2017.12.04  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 49- OJI SAVAITĖ (2017-12-04  –  2017-12-10)

2017.12.04  Darbo tarybos rinkimų komisijos informacija

2017 m. lapkričio 30 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje įvyko Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimai. Rinkimų komisija,  vadovaudamasi  Lietuvos Respublikos darbo kodekso 171 straipsnio 9 dalimi ir Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Darbo tarybos rinkimų komisijos balsų skaičiavimo protokolu Nr. 1, skelbia Darbo tarybos rinkimų rezultatus.

2017.12.01  Kviečiame į Lėjos Cicėnaitės tapybos darbų parodos atidarymą

Gruodžio 1-30 dienomis Ignalinos krašto muziejuje - Lėjos Cicėnaitės tapybos darbų paroda „Dangus labai arti“. Parodos atidarymas įvyks gruodžio 1 dieną 15 val.

2017.12.01  Ignalinos viešojoje bibliotekoje
Gruodžio mėnesio renginiai
2017.12.01  Ignalinos krašto muziejus gruodžio mėnesį kviečia

Parodos ir renginiai Ignalinos krašto muziejuje

2017.12.01  Gruodžio mėnesio sporto varžybų kalendorius


2017.12.01  Kvietimas teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui „Tarnaukite Lietuvai“ gauti

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kiekvienais metais kviečia valstybės ir savivaldybių institucijas, įstaigas, asociacijas, mokslo, mokymo, kultūros įstaigas, piliečių bendruomenes, labdaros organizacijas ir kitus juridinius asmenis teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui „Tarnaukite Lietuvai“ gauti.

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.