Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.02.01
Ignalina išlydėjo savo olimpiečius

Sausio  31 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje į Žiemos olimpines žaidynes išlydėti 4 sportininkai ir trys jų treneriai. Tai jau penktoje olimpiadoje dalyvausianti biatloninkė Diana Rasimovičiūtė, biatlonininkas Tomas Kaukėnas, slidininkai Mantas Strolia ir Modestas Vaičiulis. Kartu su šiais Ignalinos ir Lietuvos vardą garsinančiais sportininkais pagerbti ir  jų treneriai  Kazimiera Strolienė, Aurimas Bučelis ir Ruslanas Nikitinas.


 

Savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis sportininkams įteikė Ignalinos, o treneriams – Lietuvos vėliavas, taip pat perdavė suvenyrus su šalies ir mylimo miesto simbolika. „Mums didžiulis džiaugsmas jus matyti čia ir stebėti jūsų ryžtą olimpiadose. Jau vien dalyvavimas tokio lygio varžybose yra garbė ir įvertinimas, kurie pasiekiami tik patiems stipriausiems ir ryžtingiausiems...“,– kalbėjo meras. Savivaldybės vadovas pastebėjo, kad žiemos sporte Lietuva nėra iškovojusi daug medalių, bet visi jie susieti su Ignalina. Sportininkams linkėta stiprybės, sėkmės ir startuojant negalvoti apie medalius, o tiesiog garbingai atstovauti savo mažai šaliai, nešti Lietuvą širdyse.  

Sportininkus ir jų trenerius sveikino, nuoširdžiai jais džiaugėsi  Ignalinos kultūros ir sporto centro vadovai Darginas Mikėnas, Jonas Paslauskas, Lietuvos žiemos sporto centro direktorius Bronius Cicėnas ir buvę jų treneriai Dalia Vaičiulienė, Aleksandras Ščechočichinas ir Edvardas Rasimovičius.

Kiekvienas olimpietis išsakė savo mintis ir jausmus, kai kurie prisiminė sportinio kelio Ignalinoje pradžią,  dėkojo savivaldybei už parodytą dėmesį, o pirmiesiems ir dabartiniams treneriams – už nuoširdų ir profesionalų darbą, tvirtus pamatus, palaikymą ir tikėjimą jų sėkme. „Turime tokį gražų kraštą su tokia puikia gamta, čia taip smagu treniruotis ir sugrįžti iš tolimų kelionių...“, „Jaučiame nuolatinį palaikymą ir mums jis labai svarbus...“, – sakė D. Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas.

Treneris Aurimas Bučelis prisiminė savo darbą Ignalinos kultūros ir sporto centre, dėkojo Darginui Mikėnui ir Jonui Paslauskui už galimybę tobulėti, Broniui Cicėnui – už nuolatinį skatinimą ir pavyzdį, Aleksandrui Ščechočichimui – už palaikymą ir padrąsinimus, kurie padėjo. Trenerė Kazimiera Strolienė džiaugėsi, kad ji gyvena Ignalinoje, kad gali savo patirtį perduoti patiems ištvermingiausiems ir labiausiai tikslo siekiantiems  sportininkams. Merui ir pirmiesiems treneriams olimpiečiai dovanojo marškinėlius su olimpine simbolika, vėliau visi nusifotografavo atminimui. Sportininkai prižadėjo olimpiadoje būtinai pasidaryti nuotraukų su Ignalinos vėliavomis.

XXIII Žiemos olimpinės žaidynės Pjončange vyks šių metų vasario 9-25 dienomis. Planuojama, kad į Pietų Korėją iš 95 šalių suvažiuos 50 tūkst. žmonių, apie 5 tūkst. sportininkų ir sporto atstovų ir 45 tūkst. Olimpinės šeimos narių, olimpinių komitetų ir tarptautinių sporto organizacijų atstovų. Į olimpinių žaidynių programą įtraukta 15 sporto šakų. Pietų Korėja žiemos žaidynes rengia pirmą kartą. Didžiosios sporto šventės talismanas šįkart bus baltasis tigras Soohorangas. 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.