Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.14
Ignaliniečio sėkmė respublikinėje Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

2019 m. kovo 8–9 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko dešimtoji Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams. Į olimpiadą susirinko daugiau kaip pusantro šimto moksleivių. Į ją pateko mokiniai, rajoniniame olimpiados etape laimėję pirmąją vietą. Olimpiados metu dalyviai atliko didelės apimties lietuvių kalbos ir literatūros testą ir rašė esė pateikta tema. Susumavus taškus, išrinkti olimpiados nugalėtojai. Mūsų rajonui Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje atstovavo Ignalinos gimnazijos Ib klasės gimnazistas Matas Kovalevskis.


Jis rungėsi 9–10 klasių grupėje, o olimpiados užduotys sudaromos remiantis 9-10 klasių koncentro lietuvių kalbos ir literatūros programa, tad Matui varžytis  nebuvo lengva, bet jis vis tiek įrodė, kad įdėjus daug darbo galima aplenkti ir vyresnius. Dalyvavimas Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje – tai ne tik galimybė išbandyti savo žinias, bet ir puikus būdas puoselėti gimtąją kalbą, ją pažinti bei susipažinti su bendraminčiais.

 

Olimpiados organizatoriai visiems dalyviams ir mokytojams suteikė galimybę apsilankyti Kauno simfoninio orkestro koncerte „Muzika sielai“, kuris vyko  Kauno valstybinėje filharmonijoje. Nustebino ir olimpiados uždarymas, kuriame   koncertavo Kauno Karinių oro pajėgų orkestras, o laureatų pasveikinti ir apdovanoti atvyko Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrė Monika Bilotienė ir  garsūs šalies lituanistai.

Labiausiai džiugina Ignalinos gimnazijos mokinio Mato Kovalevskio pasiekimai – jis  laimėjo II vietą ir buvo apdovanotas II laipsnio diplomu bei sidabro medaliu.

 

Regina Panavienė, Ignalinos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.