Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.07.09
Ignaliniečius subūrė „Tautiška giesmė“

Kasmet liepos 6 dieną viso pasaulio lietuvius suburia „Tautiška giesmė“. Ši tradicija tęsiama jau dešimtus metus ir kaskart pritraukia vis daugiau žmonių. Pernai, Piliakalnių metais, „Tautiška giesmė“ skambėjo nuo piliakalnių. Šiemet šia akcija minimas ir Valstybės 100-metis.


 

Susirinkusiuosius giedoti „Tautišką giesmę“ Laisvės aikštėje sveikino savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo nariai Gintautas Kindurys ir Vytautas Rastenis.

 

Šią dieną savivaldybėje viešėjo Ignalinos rajono savivaldybės partnerių – Serocko savivaldybės vadovai, tarybos nariai ir administracijos atstovai. Naudodamasis proga Serocko burmistras sveikindamas miestiečius su Valstybės diena, padėkojo už gražų bendradarbiavimą, už puikų Ignalinos jaunimą, kuris kasmet vieši Serocke, taip pat už gražias lenkų jaunimo akimirkas, praleistas Ignalinoje.

 

Garbūs svečiai buvo apjuosti tautinėmis juostomis, o vėliau visi kartu sustoję  ratu aplink Lietuvos trispalvę, giedojo „Tautišką giesmę“.

Ignaliniečiams ir miesto svečiams koncertavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas (vadovas kpt. Ričardas Čiupkovas), nuoširdžias dainas dovanojo Ignalinos kultūros ir sporto centro vokalinis kolektyvas „Iš širdies“ (vadovė Loreta Kuksėnienė).

Po gražios akcijos pabūti Laisvės aikštėje kvietė liaudiškos muzikos kapela „Sadūnai“ (vadovas Ramūnas Lisinskas).

 

Parengė Laima Sidorenkienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.