Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.03.14
Ignalinos gimnazijoje "Gyvasis tautos žiedas"

Kovo 8 d. Ignalinos gimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“, kviečiančios patraukliai ir žaismingai paminėti vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų. Gimnazijos kieme susirinkę gimnazistai ir mokytojai, sustojo į penkis žiedus, simbolizuojančius bendrystę ir vienybę. 


Renginio metu buvo prisiminta, kokiomis sąlygomis ir kaip buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė 1990 metais, kaip ji buvo ginama, kaip buvo siekiama jos įtvirtinimo, sustiprinimo ir tarptautinio pripažinimo. Gimnazistai perskaitė savo sveikinimus 29-ąsias nepriklausomybės atkūrimo metines mininčiai Lietuvai ir į orą paleido ryškiaspalvius Lietuvos vėliavos spalvų balionus. O suskambus dainos „Tu Lietuva, tu mana“ melodijai,  į smagų šokį įsijungė visa gimnazijos bendruomenė.

 

Po nuotaikingo ir žaismingo Nepriklausomybės atkūrimo metinių minėjimo dalis gimnazistų ir mokytojų sėdo pasitikrinti lietuvių kalbos žinių ir rašyti Nacionalinį diktantą. Diktantas rašomas jau dvyliktus metus ir kone kasmet prie šios iniciatyvos prisijungia Ignalinos gimnazijos bendruomenė. Šiemet išbandyti savo jėgas panoro 23 bendruomenės nariai. Galima sakyti, kad Kovo 11-osios išvakarėse rašomas diktantas – dar vienas pagarbos savo šaliai ir kalbai ženklas.

 

 Ignalinos gimnazijos informacija ir nuotraukos

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.