Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.09
Ignalinos gimnazijos projekto partneriai susitiko su savivaldybės meru

Spalio 9 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje su meru Henriku Šiaudiniu susitiko  mokinių ir mokytojų grupė iš Biureno gimnazijos. Tai Ignalinos gimnazijos svečiai, dalyvaujantys bendrame Erasmus+ projekte. Juos atlydėjo gimnazijos direktorė Valentina Čeponienė ir mokytoja Zita Panavienė.


Meras pasidžiaugė daugiau nei 20 metų besitęsiančia Ignalinos ir Biureno draugyste, kuri prasidėjo nuo maltiečių pagalbos, vėliau buvo pasirašyta savivaldybių bendradarbiavimo sutartis, o dabar draugauja ir bendruose projektuose dalyvauja ir kultūros bei švietimo įstaigos. Svečiams buvo papasakota apie Ignalinos kraštą, jo gamtą, rytinę Europos Sąjungos sieną, kurią saugoti yra didelė atsakomybė. Kalbėta apie atominės elektrinės uždarymo darbus, emigraciją, jaunų žmonių užimtumą, studijas ir Lietuvoje, ir užsienyje. Meras svečiams įteikė savivaldybės suvenyrus, linkėjo graių dienų Ignalinoje ir Lietuvoje.

Trejus metus vyksiančiame projekte „Nepaisant ribų“ dalyvauja Ignalinos, Biureno ir Žironos (Ispanija) jaunimas. Kartu jie vysto kalbinius, sociokultūrinius gebėjimus, keliaudami susipažįsta su šalių kultūra, domisi gamtos vertybėmis ir ištekliais, vykdo muzikines, sportines veiklas. Projekto dalyviams bus surengtas žygis po Ignalinos kraštą, jie važiuos į Vilnių, aplankys Molėtų observatoriją, restorane „Romnesa“ stebės šakočio kepimą.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.