Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.01.08
Ignalinos krašto muziejuje atidaryta Alinos Novosad paroda

Penktadienį Ignalinos krašto muziejaus parodų salė pražydo gėlėmis. Spalvingų ir nuotaikingų paveikslų parodą pristatė Visagine gyvenanti tapytoja Alina Novosad. Menininkė visai neseniai atrado aistrą tapyti. O tam paskatino sesuo, paprašiusi paveikslo dovanų. Štai nuo tada Alina nepaleidžia iš rankų teptuko. „Paveikslai – mano dvasia, mano džiaugsmas ir mano liūdesiukai,“ – prisipažįsta menininkė.

 


Tai antroji Alinos Novosad tapybos darbų paroda. Jos kūryboje dominuoja gėlės ir peizažai. Paveikslai labai spalvingi ir dinamiški, iš jų trykšta menininkės energija. Alina prisipažįsta, kad norėtų ramesnių spalvų, tačiau jos būdas toks, kad paveikslai išeina ryškūs.

Savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis dėkojo autorei už parodą, už atneštą šilumą. Jis pasidžiaugė, kad nesimokiusi nei dailės, nei architektūros, menininkė tarsi sprogdina erdvę darbų gausa ir iš paveikslų sklindančia energija. Mero pavaduotojas pažadėjo, kad muziejus menininkės Alinos Novosad darbams visada bus atviras.

 

parengė Laima Sidorenkienė,

tel. (8 386) 52522

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

  
 

 
 
 

 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.