Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2015.04.02
Ignalinos kultūros ir sporto centre atidaryta Knygų iliustracijų konkurso paroda

Balandžio 1–15 dienomis kviečiame apsilankyti Ignalinos kultūros ir sporto centre vykstančioje Knygų iliustracijų konkurso parodoje. Parodoje eksponuojami ne tik konkursui pateikti piešiniai ir erdviniai darbai, bet ir kūrybiniai darbai, patekę į vaikų ir jaunimo kūrybos rinktinę „Kūrybos žiedai“. 


  Justinos Valentukevičiūtės piešinys

 

Konkursas – paroda organizuojamas įgyvendinant tarptautinį Comenius Regio partnerystės projektą „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“. Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto partneriai Lietuvoje – Ignalinos rajono savivaldybės administracija, Ignalinos gimnazija, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Ignalinos kultūros ir sporto centras, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras. Partnerinis regionas Vokietijoje – Biureno miesto savivaldybė.

Konkurso tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo skaitymą, ugdant kūrybiškumą, bei skatinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą.

Konkurse dalyvauja Ignalinos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo ar neformaliojo švietimo mokyklų mokiniai.

Konkurso rezultatai skelbiami ir nugalėtojai apdovanojami Ignalinos kultūros ir sporto centre 2015 m. balandžio 15 d. 11 val.

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.