Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2015.04.16
Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Knygų iliustracijų konkurso baigiamasis renginys

Balandžio 1–15 dienomis Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko Knygų iliustracijų konkursas-paroda. Parodoje buvo eksponuojama gerokai virš 200 mokinių darbų – ne tik konkursui pateikti piešiniai ir erdviniai darbai, bet ir kūrybiniai darbai, patekę į vaikų ir jaunimo kūrybos rinktinę „Kūrybos žiedai“. Balandžio 15 d. vyko baigiamasis šio konkurso renginys, į kurį pakviesti gražiausių darbų autoriai ir juos rengę mokytojai.


Konkursas-paroda organizuotas įgyvendinant tarptautinį Comenius Regio partnerystės projektą „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“. Konkurso tikslas – ne tik skatinti vaikų ir jaunimo skaitymą, ugdant kūrybiškumą, bet ir plėtoti tarpinstitucinį bendradarbiavimą. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Ignalinos gimnazijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos, Ignalinos kultūros ir sporto centro, Ignalinos  „Šaltinėlio“ mokyklos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos. 

Renginio pradžioje susirinkusiuosius pasveikino Švietimo, kultūros ir sporto centro vyresnioji specialistė, projekto vadovė Rita Gasiukevičienė. Ji pasidžiaugė labai gražiais vaikų darbais ir palinkėjo ir toliau ne tik skaityti knygas, bet ir jas iliustruoti savo piešiniais.

Šio konkurso organizatorė Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos vadovė Nijolė Trinkūnienė trumpai papasakojo, kaip buvo vertinami darbai - reikėjo ne tik gražiai nupiešti, bet ir pasistengti, kad piešinys atitiktų iliustruojamą knygą.

Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas šio konkurso nugalėtojus apdovanojo diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Neliko pamiršti ir kiti konkurso dalyviai – visi mokiniai ir juos konsultavę mokytojai apdovanoti padėkos raštais.

Konkurso rezultatai

Dalyvių sąrašas

Renginio pabaigoje visi buvo pakviesti dar kartą pasigrožėti vaikų darbais.

Comenius Regio partnerystės projekto „Skaitymo skatinimas ugdant kūrybiškumą“ veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto partneriai Lietuvoje – Ignalinos rajono savivaldybės administracija, Ignalinos gimnazija, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Ignalinos kultūros ir sporto centras, Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras. Partnerinis regionas Vokietijoje – Biureno miesto savivaldybė. 

 

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.