Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.09.05
Ignalinos rajono atstovai dalyvavo seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybos

 

Rugsėjo 2 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo varžybos. Ignalinos rajoną jose atstovavo mažojo futbolo, šachmatų, stalo teniso ir smiginio komandos.


 

Kiekvienais metais pirmąjį, atrankinį žaidynių etapą - rajono seniūnijų sporto žaidynės, organizuoja Ignalinos kultūros ir sporto centras iš Lietuvos kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo lėšų. Šių metų gauta parama siekė 660 eurų. Už šias lėšas buvo įsigytas reikiamas inventorius, apmokėtas teisėjų ir sekretorių darbas varžybose, nupirkti prizai varžybų prizininkams. 

Rajono žaidynių nugalėtojai įgyja teisę atstovauti savo seniūniją antrame žaidynių etape. Deja, šiais metais žaidynių organizatorių - asociacijos "Sportas visiems" parinkta antro etapo varžybų data buvo itin nepatogi krepšinio vyrų, senjorų ir moterų komandoms, tinklinio vyrų ir moterų komandoms, taip pat virvės traukimo ir šaškių Ignalinos rajono atstovams, todėl šios komandos į zonines varžybas nevyko.

Ignalinos miestą atstovavusi mažojo futbolo komanda grupės varžybose apmaudžiai 1:2 nusileido šeimininkams iš Šalčininkų. Vėliau laimėję vienas rungtynes iš dviejų ignaliniečiai užėmė penktąją vietą.

Dūkšto seniūniją atstovavę stalo teniso žaidėjai surinko vienodai taškų su dvejomis komandomis, tačiau turėjo blogesnį tarpusavio taškų balansą ir galutinėje įskaitoje liko ketvirtoje vietoje. Šiais metais Ignalinos rajono atstovams Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių zoninėse varžybose prizinių vietų iškovoti nepavyko.

 

Ignalinos kultūros ir sporto centro informacija

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.