Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.05.12
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie asbesto turinčių atliekų kiekius, susidariusius iš gyvenamosios bei viešosios paskirties pastatų. Kviečiame gyventojus bei viešosios paskirties pastatų savininkus iki gegužės 23 d. informuoti seniūnijas apie turimas asbesto turinčias atliekas. Pateikiant informaciją, prašome nurodyti savo vardą, pavardę, vietos, kurioje sukauptos asbesto turinčios atliekos, adresą ir atliekų kiekį.


 

Įvertinę asbesto turinčių atliekų kiekį Ignalinos rajone, organizuosime akciją, kurios metu šios atliekos iš gyventojų bus surenkamos nemokamai. Apie akcijos vykdymą informuosime papildomai.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į savo seniūnijas.

Primename, kad asbestas yra pavojingas žmonėms, kai jo plaušeliai (skaidulos) iš asbesto produktų patenka į aplinką. Kvėpuojant tokiu oru, asbesto plaušeliai patenka į plaučius ir gali sukelti asbestozę ir (ar) plaučių vėžį.

Parengė Ignalinos rajono savivaldybės administracijos aplinkos apsaugos inžinierius Simonas Kajėnas, tel. (8 386) 5 24 33, el. p. simonas.kajenas@ignalina.lt

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.