Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2011.04.06
Ignalinos rajono savivaldybės delegacija lankėsi pas Comenius Regio partnerystės projekto „Nettiquiette – Nett im Nett“ partnerius Vokietijoje

Įgyvendinant Comenius Regio partnerystės projektą „Nettiquiette – Nett im Nett“ pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, 2011 m. kovo 28 – balandžio 3 dienomis Ignalinos rajono savivaldybės delegacija, kurią sudarė projekte dalyvaujančių įstaigų: Ignalinos rajono savivaldybės administracijos, Ignalinos rajono gimnazijos, Ignalinos kultūros ir sporto centro bei Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atstovai, lankėsi Vokietijoje pas projekto partnerius Šiaurės Reino – Vestfalijos žemėje.


Comenius Regio partnerystė – nauja didžiausios Europos Komisijos finansuojamos švietimo programos „Mokymasis visą gyvenimą“ iniciatyva. Tokioje partnerystėje dalyvauja partneriai-regionai iš dviejų šalių.

Comenius Regio partnerystės projektų siekis – propaguoti tikslinį bendradarbiavimą tarp partnerinių institucijų, taip pat tarp švietimo valdžios institucijų ir mokyklų bei kitų mokykliniame ugdyme dalyvaujančių įstaigų.

Pagrindiniai šių projektų tikslai: dalintis gerąja praktika ir patirtimi; kurti priemones, kurios užtikrintų ilgalaikį tarpregioninį bendradarbiavimą; stiprinti mokyklinio mokymo Europinę dimensiją; teikti Europinio mokymo patirties pavyzdžius mokytojams, mokiniams, kitiems subjektams, atsakingiems už mokyklų administravimą.

Vizito metu aplankyti projekto partneriai: Biureno miesto savivaldybė, Biureno Mauricijaus gimnazija, Paderborno krašto policija (naujas projekto partneris); taip pat lankytasi Diuseldorfo federalinės žemės Parlamente, Biureno Lindenhof pradinėje mokykloje.

Susitikimų metu buvo apžvelgtos jau įgyvendintos projekto veiklos, peržiūrėti mokinių sukurti darbai projekto tema, projekto interneto svetainė www.nettiquette.eu.

Aptarti likę projekto darbai, susitarta dėl baigiamojo projekto renginio Ignalinoje, į kurį atvyks ir projekto partneriai iš Vokietijos, organizavimo.

Comenius projektai skatina bendradarbiavimą ne tik švietimo, bet ir kultūros srityje. Todėl, be darbinių susitikimų, vizito metu dar buvo lankytasi Magdeburgo, Kelno ir Potsdamo miestuose.

Mokiniai žinias apie kultūrą, kalbinius įgūdžius tobulino ir gyvendami šeimose. Bendravimas vyko anglų ir vokiečių kalbomis.

Projekto veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Rita Gasiukevičienė,
projekto koordinatorė
tel. 39145, el. p. rita@ignalina.lt

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.