Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.07.02
Ignalinos rajono turizmo informacijos centro naujienos

Nesugalvojat ką nuvežti lauktuvių? Suvenyrai su Ignalinos krašto simbolika ar dirbiniai pagaminti, krašto amatininkų – gražiausias priminimas apie mūsų nuostabų kampelį!


 

Kviečiame apsilankyti Ignalinos rajono turizmo informacijos centre (Ateities g.23). Čia rasite magnetukų, atvirukų, tušinukų, lipdukų automobiliams, natūralaus vaško žvakių, keramikės Jolitos Bužinskienės vienetinių dirbinių ir pan.

Turizmo informacijos lankytojų centras nuo pirmadienio iki šeštadienio dirba nuo 9 iki 18 val., o sekmadieniais nuo 10 iki 15 val.

Susipažinkite ir su atnaujintu Ignalinos rajono turizmo informacijos centro tinklalapiu www.ignalina.info. Čia rasite informaciją apie rajono lankytinas vietas, pramogas, edukacijas, renginius, maitinimo ir apgyvendinimo vietas.

Tinklalapis yra nuolat pildomas, koreguojamas, todėl turėdami pasiūlymų ar pastebėję netikslumų parašykite mums el.paštu turizmas@ignalina.lt

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.