Ignalinos rajono savivaldybė

Grožėkis, ilsėkis, pramogauk...
Biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
El. paštas info@ignalina.lt
Naujienos
COVID-19 aktualijos. Dar vienas COVID-19 atvejis rajone!!!
COVID-19 aktualijos. Dar vienas COVID-19 atvejis rajone!!! 2020.05.30

Ignalinos rajono gyventojo, kuriam gegužės 28 dieną patvirtintas teigiamas COVID-19 tyrimas, artimieji taip pat buvo tiriami. Vieno iš jų COVID-19 testas teigiamas. Asmuo izoliuotas. Ligoninės pacientų ir darbuotojų tyrimai neigiami. Toliau tęsiamas galimai su užsikrėtusiais kontaktavusių asmenų testavimas.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į virtualius renginius
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į virtualius renginius 2020.05.29 Renginiai Ignalinoje ir filialuose 2020 m. birželio mėnesį Plačiau >
Ignalinos rajono ligoninės informacija
Ignalinos rajono ligoninės informacija 2020.05.29

Atsižvelgiant į tai, kad  Ignalinos rajono ligoninės darbuotojui buvo  nustatytas teigiamas tyrimo rezultatas, gegužės 29 dieną  10 val.  įvyko nuotolinis pasitarimas su Panevėžio Respublikinės ligoninės , kuri yra paskirta organizuojančia įstaiga Panevėžio ir Utenos apskrityse vadovybe, aptarti būtini COVID-19 infekcijos galimo plitimo sustabdymo sprendimai, aptartas sveikatos priežiūros paslaugų teikimo organizavimas Ignalinos rajono gyventojams.

Plačiau >
Grąžiname padidintą parengtį rajone – Ignalinoje patvirtintas COVID-19 atvejis
Grąžiname padidintą parengtį rajone – Ignalinoje patvirtintas COVID-19 atvejis 2020.05.29

Vėlų ketvirtadienio vakarą sužinojome, kad Ignalinos rajono ligoninės darbuotojui diagnozuota COVID-19. 

Plačiau >
Informacija apie sprendimo priėmimą
Informacija apie sprendimo priėmimą 2020.05.29

Skelbimas apie parengtą sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektą

Plačiau >
Gautos lėšos svarbiausiems kelių tvarkymo ir statinių rekonstrukcijos darbams
Gautos lėšos svarbiausiems kelių tvarkymo ir statinių rekonstrukcijos darbams 2020.05.29

Ignalinos rajono savivaldybei iš Kelių priežiūros ir plėtros programos skirta daugiau nei 1 mln. eurų, taip pat Susisiekimo ministerija papildomai skyrė 340 tūkst. eurų kelių remonto darbams. 

Plačiau >
UAB „Ignalinos vanduo“ skelbia viešą aukcioną
UAB „Ignalinos vanduo“ skelbia viešą aukcioną 2020.05.29

UAB „Ignalinos vanduo“ skelbia pastato-remonto punkto, esančio Vilniaus g. 60, Ignalinoje, pardavimą tiesioginiame viešajame aukcione, kuris įvyks 2020 m. birželio 17 d. 9:00 val. įmonės adresu: Turistų g. 30, Ignalina.

Plačiau >
MES DAROM savivaldybėse ieško savanorių koordinatorių!
MES DAROM savivaldybėse ieško savanorių koordinatorių! 2020.05.29

MES DAROM - nevyriausybinė organizacija, kurios pagrindiniai veiklos aspektai: aplinkosauga, pilietiškumas ir savanorystė. Savanorystė - didžiulė varomoji jėga, kurios dėka įvyko jau 12 pavasarinių šiukšlių rinkimo akcijų „DAROM".

Plačiau >
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vyriausiojo specialisto (savivaldybės gydytojo) pareigas
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vyriausiojo specialisto (savivaldybės gydytojo) pareigas 2020.05.28

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vyriausiojo specialisto (savivaldybės gydytojo) pareigas. Pareiginės algos koeficientas – 6,40.

Plačiau >
Nuo birželio 1 d. panaikinama Lietuvos ir Latvijos sienos kontrolė
Nuo birželio 1 d. panaikinama Lietuvos ir Latvijos sienos kontrolė 2020.05.28

Gegužės 27 d. vykusiame Vyriausybės posėdyje priimti sprendimai dar labiau sušvelnino karantino sąlygas bei palengvino vykimo per ES vidaus sienas tvarką. Nuspręsta panaikinti kontrolę prie sienos su Latvija ir išplėstas šalių, kurių piliečiams leidžiama atvykti į Lietuvą, sąrašas.

Plačiau >
Savivaldybės tarybos posėdyje
Savivaldybės tarybos posėdyje 2020.05.28

Gegužės 28 dieną nuotoliniu būdu vyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdyje priimta 17 sprendimų.

Plačiau >
Vandens telkiniai gausiai įžuvinti lydekomis
Vandens telkiniai gausiai įžuvinti lydekomis 2020.05.28

Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Rytų regiono žuvivaisos skyriuje Ignalinoje, Pietų regiono žuvivaisos skyriuje Laukystoje ir Simne dirbtinai išveisti paauginti lydekaičių jaunikliai gausiai papildė šalies vandens telkinius. Šiomis žuvimis papildyti net 22 Ignalinos rajono vandens telkiniai. 

Plačiau >
Pranešimas apie Aplinkos apsaugos agentūros gautą paraišką Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti
Pranešimas apie Aplinkos apsaugos agentūros gautą paraišką Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti 2020.05.28

Pateikta UAB „IDAVANG“ (02) Rupinskų, esančios Rupinskų k. 4, Kazitiškio sen., Ignalinos r., paraiška (toliau – Paraiška) Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (toliau – TIPK) leidimui pakeisti.

Plačiau >
Birželio 4 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis
Birželio 4 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis 2020.05.28

Ignalinos rajono savivaldybės mero 2020 m. gegužės 27 d. potvarkiu V1-32 "Dėl Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo” sudaryta posėdžio darbotvarkė. 

Plačiau >
Šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdis
Šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdis 2020.05.28

Bendras komitetų posėdis nuotoliniu būdu vyks birželio 2 d. Posėdžio pradžia 9 val. Darbotvarkė – „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės tarybos birželio 4 d. posėdžio klausimų.“

Plačiau >
Paaiškinimas dėl COVID-19 susirgimo atvejų Ignalinos rajone
Paaiškinimas dėl COVID-19 susirgimo atvejų Ignalinos rajone 2020.05.27

Interaktyviame COVID-19 susirgimų Lietuvoje  statistikos žemėlapyje Ignalinos rajono savivaldybėje pateikiami 3 susirgimų atvejai (2 pasveiko, vienas serga). Sergantis asmuo yra rizikos grupės Ignalinos rajone registruotas, tačiau jau daug metų čia negyvenantis. Šiuo metu šis asmuo gydomas Klaipėdos hospise.

Plačiau >
Kvietimas prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“
Kvietimas prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“ 2020.05.27

Šiemet birželio 14 d. – Gedulo ir vilties dieną – projektas MISIJA SIBIRAS jau penktus metus siekia išsaugoti tūkstančius tremtinių bei politinių kalinių vardų ir likimų bei kviečia prisijungti prie akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“. Akcijos metu per 24 valandas siekiama įgarsinti kuo daugiau tremtį ir kalinimus patyrusių žmonių vardų, pavardžių bei likimų (grįžo/negrįžo/likimas nežinomas).

Plačiau >
Erasmus+ KA1 projekto sklaida tęsiasi…
Erasmus+ KA1 projekto sklaida tęsiasi… 2020.05.27

Šiuolaikinis ir atviras naujovėms bei iššūkiams mokytojas yra tas, kuris skatina mokinius ieškoti kultūriškai skirtingų elementų sąsajų, ugdo mokinių poreikį domėtis ir pažinti kitų kultūrų žmones bei tokiu būdu geriau suvokti ir vertinti savo kultūrinį identitetą.

Plačiau >
Aplankykite parodą
Aplankykite parodą 2020.05.27

Ignalinos krašto muziejus nuo birželio 1 d. kviečia  aplankyti Vilniaus krašto tautodailininkų ir meno kūrėjų primityviosios tapybos parodą „Aukštaitijos kalneliai“. Parodoje eksponuojami ir trijų ignaliniečių – Jadvygos Gotovskajos, Veros Smirnovos ir Ingos Ponomarenko – tapybos darbai. Parodos uždarymas vyks birželio 26 dieną 13 val. 

Plačiau >
Gydymo įstaigos raginamos greičiau atnaujinti paslaugų teikimą pacientams
Gydymo įstaigos raginamos greičiau atnaujinti paslaugų teikimą pacientams 2020.05.27

Praėjus kone mėnesiui po to, kai švelninant karantino sąlygas mūsų šalies gydymo įstaigoms leista vėl atverti duris, tik maždaug pusė iš jų yra tai padariusios ir priima pacientus bei teikia jiems reikiamas paslaugas. Kai kurios dar rengia planus, kaip atnaujinti veiklą, ir derina juos su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC) ir tik planuoja atnaujinti savo veiklą.

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą
Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešo aukciono būdu parduoda nekilnojamąjį turtą 2020.05.27

Elektroninis aukcionas bus vykdomas informacinių technologijų priemonėmis interneto svetainėje www.evarzytynes.lt

Plačiau >
SĮ „Kompata“ informuoja
SĮ „Kompata“ informuoja 2020.05.27

Birželio 1, 3 ir 6 dienomis Dūkšte ir Kaniūkuose bus dalijami antrinių žaliavų (atliekų rūšiavimo) konteineriai.

Plačiau >
Kontrolės komiteto posėdyje
Kontrolės komiteto posėdyje 2020.05.26

Gegužės 26 d. vyko Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis. Buvo svarstyti klausimai dėl patikslintos Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2019 metų veiklos ataskaitos ir dėl patikslinto Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2020 metų veiklos plano. 

Plačiau >
Priminimas, kaip elgtis viešose vietose ir organizuoti asmenines šventes
Priminimas, kaip elgtis viešose vietose ir organizuoti asmenines šventes 2020.05.26

Švelnėjant karantino sąlygoms, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena rekomendacijas, kaip saugiai elgtis viešose vietose bei organizuoti asmenines šventes ne viešose vietose.

Plačiau >
Virtuali kelionė po Ignalinos krašto muziejų
Virtuali kelionė po Ignalinos krašto muziejų 2020.05.25

Kol vis dar iš pasalų mūsų tyko koronavirusas (COVID-19), daugelis gyventojų dar nedrįsta dalyvauti viešuose renginiuose, lankytis muziejuose, tačiau tai nereiškia, kad juose Jūs negalite apsilankyti virtualiai. Norite susipažinti su Ignalinos krašto muziejumi ir jo filialu prof. A. Hrebnickio memorialiniu muziejumi?

Plačiau >
Informacija tėveliams!
Informacija tėveliams! 2020.05.25

Informacija tėvams, kurie pageidauja 2020–2021 mokslo metais pradėti ugdyti vaiką pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą.

Plačiau >
Kviečiame prisidėti prie miesto gražinimo
Kviečiame prisidėti prie miesto gražinimo 2020.05.25

Ignalina pasipuošė gyvų gėlių kompozicijomis. Žydinčios gėlės ir daugiamečiai augalai bus sodinami ir miesto gėlynuose, kurie įgaus naujas formas, spalvas ir suteiks naujų įspūdžių. Šiam darbui ieškoma savanorių. Galbūt atsiras žmonių, galinčių pagelbėti ir taip palikti gražų ženklą, išreikšti savo meilę miestui ir jo bendruomenei. 

Plačiau >
Ignalinos biblioteka tampa vis modernesnė
Ignalinos biblioteka tampa vis modernesnė 2020.05.25

Vienas iš Ignalinos rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamo projekto „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Ignalinos rajono savivaldybėje“ uždavinių – Ignalinos viešojoje bibliotekoje įdiegti modernią (radijo dažnio identifikavimo) knygų apsaugos, išdavimo ir grąžinimo sistemą (RFID).

Plačiau >
VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus
VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus 2020.05.20

Nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Plačiau >
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją
Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją 2020.05.20

Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu Jums ne mažiau kaip 18 ir ne daugiau kaip 60 metų, esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu? Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Plačiau >
Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis
Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis 2020.05.19

Policininko darbas – kupinas iššūkių. Tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus. Jei manai, kad gali pakeisti rytojų – prisijunk prie mūsų!

Plačiau >
Informacija dėl Mokinio sveikatos pažymėjimų
Informacija dėl Mokinio sveikatos pažymėjimų 2020.05.15

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad karantino metu ir 3 mėnesiai po jo netaikomas reikalavimas vaikams, ugdomiems pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo programas, turėti galiojantį Mokinio sveikatos pažymėjimą. 

Plačiau >
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus
Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus 2020.05.14

Ignalinos rajono savivaldybė skelbiamų derybų būdu perka socialinius būstus (toliau – gyvenamosios patalpos) – dviejų kambarių butus Dūkšto m., Ignalinos m., Strigailiškio k. ir Vidiškių k.  (daugiau informacijos pateikiama Socialinio būsto pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas
Skelbiamas konkursas į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas 2020.05.14

Ignalinos rajono savivaldybė skelbia konkursą į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigas. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 8,20 iki 8,60 atsižvelgiant į vadovaujamo darbo patirtį (pareiginės algos baziniais dydžiais).

Plačiau >
Skelbiamų derybų būdu perkamas vienas keturių kambarių butas Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime
Skelbiamų derybų būdu perkamas vienas keturių kambarių butas Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime 2020.05.08

Ignalinos rajono savivaldybės administracija, kodas 288768350, adresas: Laisvės a. 70, Ignalina, el. p. info@ignalina.lt, skelbiamų derybų būdu perka vieną keturių kambarių butą Ignalinos mieste arba Vidiškių kaime, pirmenybę teikiant butams Ignalinos mieste, Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti (daugiau informacijos pateikiama Buto Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygose).

Plačiau >
Daugiau naujienų
Naujienų prenumerata