Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.13
Iškilmingas koncertas „Dainų pynė Lietuvai“ Šiūlėnuose

Visa Lietuva šeštadienį šventė nepriklausomybės atkūrimo 27-ąsias metines. Šia proga  Šiūlėnų kaimo seklyčioje vyko iškilmingas koncertas „Dainų pynė Lietuvai“. Tai ypatinga diena, kai drąsi svajonė ir legendiniai žodžiai „Lietuva bus laisva!“ virto tikrove. Prieš dvidešimt septynerius metus mūsų tauta ir sau, ir pasauliui vėl įrodė, kokia stipria vidine jėga yra apdovanoti žmonės, siekiantys išsivadavimo ir nepriklausomybės.


 

Mes turime daugybę iššūkių ir dar daugiau galimybių. Augti, mokytis, kurti ir dirbti. Saugoti nepriklausomybę. Ji suteikia mums pasididžiavimo ir tikėjimo, kad šviesūs tikslai yra pasiekiami. Tai kartu ir įpareigojimas: einant laisvės keliu privalu rūpintis savo šalimi, jos gerove.  Mokykimės iš tų, kuriems esame dėkingi už Nepriklausomybės atkūrimo aktą, iš Jų ryžto, susitelkimo, vienybės ir suvokimo.


 
 
 
 
 
Tokie žodžiai skambėjo dainose Lietuvai, kurias atliko Ignalinos rajono moterų vokaliniam ansambliui “Vėtrungė“. Tai dar kartą įrodė, kad meilė, pagarba ir padėka Lietuvai ir jo žmonėms už iškovotą laisvę yra beribė.


 
Už nuostabų koncertą dėkojame Ignalinos rajono moterų vokaliniam ansambliui “Vėtrungė“ ir jo vadovei Valentinai Sinkevič.

Specialistė   Marijona Lukaševičienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.