Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.01
Jaunųjų badmintoninkių pergalė Lietuvos mokyklų žaidynėse

Vasario 25 dieną Tauragėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių badmintono finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 18 merginų ir 20 vaikinų  komandų. Iš viso dalyvavo 95 atletai – 44 merginos, 51 vaikinas. Įskaitinius taškus komandoms davė du geriausiai pasirodę asmeninėse varžybose vienetų žaidėjai ir dvejetų pora.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos moksleivės Samanta Golubickaitė (8 a) ir Snežana Poklikajeva (5 a) komandinėse dvejetų varžybose iškovojo pirmąją vietą, o vienetų varžybose mergaitės pateko į pusfinalį. Adrija Skudutytė varžybose užėmė aukštą 12 vietą. Varžybose komandinę antrą vietą laimėjo Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija, trečią – Tauragės „Versmės“ gimnazijos komanda.

Džiaugiamės Samantos, Snežanos ir Adrijos iškovota pirma vieta Lietuvos mokyklų žaidynėse!

Linkime aukštų sportinių laimėjimų ateityje!