Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.10.04
Jaunųjų menininkių paroda

Rugsėjo 30 dieną Naujojo Daugėliškio bibliotekoje atidaryta Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės studijos mokinių Ajos Dubinovičiūtės ir Gretos Luneckaitės tapybos darbų paroda "Spalvotas pasaulis". Šios dvi jaunosios menininkės tikrai turi kuo pasigirti. Abi įvertintos ir prizines vietas laimėję daugelyje  rajono ir nacionalinių konkursų, dailės olimpiadose.


 

Paroda Daugėliškyje surengta todėl, kad čia gyveno jų močiutė, Ajos tėvai. Greta ir Aja – Ignalinos gimnazijos abiturientės. Dailė jų gyvenimą užima ypatingą vietą, abi piešia nuo vaikystės. Daugelyje paveikslų pavaizduoti gimtinės peizažai, brangios vietos ir žmonės. Daug gražių žodžių apie darbščias ir talentingas merginas pasakė jų parodą pristačiusi Dailės studijos vadovė Nijolė Trinkūnienė. Ji dėkojo visiems artimiesiems už palaikymą, už šeimoje puoselėjimą kūrybiškumą. „Meniškumo gyslelė įgimta, matyt, iš močiutės Zinovėjos pusės. Pas močiutę anūkės labai mėgdavo svečiuotis, klausytis jos be galo įdomių pasakojimų. Kaip pasakojo Aja, namuose nuolat vykdavo koks nors „kūrybinis procesas“. Buvo piešiama, tapoma, karpoma, siuvinėjama, mezgama, siuvama, dekupažuojama ar bent jau klijuojami vis nauji tapetai. Tai matydamos mergaitės pačios įsitraukdavo į kūrybinį procesą. Galbūt jų profesijos, karjera nebus tiesiogiai susijusi su menu, tačiau tapyba, kūryba turėtų lydėti visą gyvenimą“,– kalbėjo mokytoja.

Mergaitės dėkojo savo mylimai  mokytojai Nijolei Trinkūnienei ir Naujojo Daugėliškio bibliotekininkei Zojai Boguško, paskatinusioms ir padėjusioms parengti šią parodą. Taip pat savo šeimoms, visiems, esantiems šalia, tiems, kurie palaiko iš toli ir tiems, kurių jau nebėra. Jaunųjų tapytojų paroda džiaugėsi jų artimieji, Daugėliškio gyventojai. Už kūrybiškumą ir krašto garsinimą joms įteiktos Naujojo Daugėliškio krašto bendruomenės padėkos. 

 Nijolės Trinkūnienės nuotraukos ir informacija

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Jeigu ilgą laiką negalėtumėte išspręsti problemos, kur kreiptumėtės pagalbos?
Į artimuosius, draugus
Į seniūniją, savivaldybę
Į spaudą, televiziją
Į Jums atstovaujantį Seimo narį
Į Seimą
Į Vyriausybę
Į Prezidentę
Kita
Niekur nesikreipčiau
Rezultatai
Balsų: 29 žmonių
Pasiūlykite savo klausimą

 
 


 


 


 

 

 


 
 


 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.