Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.05.03
Keliauk lėčiau - judėk aktyviau!

Balandžio 26 dieną Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje vyko Rytų Aukštaitijos vasaros sezono pristatymas ir turizmo forumas „Poilsis, pramogos ir laisvalaikis ežerų krašte". Savo atstovaujamų rajonų turizmo naujienas žurnalistams, kelionių agentūroms ir kitiems dalyviams pristatė Anykščių, Molėtų, Ignalinos, Utenos ir Zarasų turizmo informacijos centrai.


Ignalinos rajono turizmo informacijos centro direktorė Marija Garejeva savo pranešime “Ignalina – antras kvėpavimas” pristatė naujus turizmui pritaikytus objektus rajone, paslaugų teikėjus ir jų siūlomas pramogas bei kvietė keliauti lėčiau, t.y. išlipant iš automobilio, ir judėti aktyviau, pasirinkus sau tinkamą tempą, būdą ir maršrutą, nes būtent toks poilsis leidžia pajusti gamtos ritmą, įkvėpti gryno oro, pasisemti jėgų ir surasti savo antrą kvėpavimą.

 

 

Nuotraukos: G.Kukanausko, www.tikiinn.lt, www.gamtosterapija.lt, www.litwildtravel.com,

 

 

VšĮ Ignalinos rajono turizmo informacijos centro informacija

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.