Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.10.02
Kermošius "Lūšių rudenėlis"

Šeštadienį Lietuvos mažoji kultūros sostinė Palūšė visus kvietė į tradicinį, labai laukiamą ir mielą kaimo renginį – kermošių „Lūšių rudenėlis“. Oras buvo geras, todėl žmonių Palūšėje netrūko, kas atvažiavo, kas pėstute iš Ignalinos atėjo. Svečius pasitiko iš rudens gėrybių kūrybingai sumeistrauta moliūgų šeimyna, prie kurios visi norėjo nusifotografuoti.


 

Vietiniai gyventojai prekiavo rūkyta žuvimi, naminiu pyragu, arbata, ant laužo virė troškinį.  Atvykusių prekiautojų nebuvo labai daug, tačiau visko užteko. Galėjai nusipirkti skaniausių obuolių, kriaušių, slyvų, vidiškietės kvietė paragauti  kepinių.  Būta ir mezginių, siuvinių, keramikos, medžio drožybos, kalvystės dirbinių. „Sveikatos sauja“ iš Molėtų  vaišino šaltalankių arbata ir kvietė įsigyti šių uogų produktų. Kas nieko nepirko, tai bent pabendravo, akis paganė. Palūšės bažnyčios kalno papėdėje buvo pastatyta scena, kurioje šauniai koncertavo Ignalinos kultūros ir sporto centro kapela „Ringė“ , Adutiškio kaimo kapelos muzikantai. O „Gajos“ šokėjai smagiai sukosi čia pat aikštelėje. Kermošiaus dalyvius ir svečius pasveikino, gražiu rudeniu ir Mažosios kultūros sostinės renginiais pasidžiaugė Ignalinos seniūnas Jonas Polito ir kaimo bendruomenės pirmininkas Arvydas Gaidelis.

 

 

 

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. ( 8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.