Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Iš tikrųjų labai džiaugiuosi, kad yra jaunų žmonių kurie kelia į viešumą Ignalinos problemas. Pati asmeniškai esu nustebinta, kodėl socialinėms šeimoms, šiuo atveju čigonams yra suteikiamas pats geriausias (brangiausiai Ignalinoje atrenovuotame name)būstas. Kas mokės už renovaciją? Kodėl jaunoms, dirbančioms šeimoms nesuteikiate būstų? Kodėl savivaldybė nėra suinteresuota nepritraukti jaunų specialistų į Ignaliną? Kodėl socialinėms šeimoms ir tinginiams viskas patiekta ant lėkštutės, o dirbančios šeimos viską turi pasiekti pačios be savivaldybės pagalbos ir jokių lengvatų? Lauksime viešo atsakymo, kadangi į patį pirmą klausimą yra daug žmonių, kurie nori išgirsti atsakymą.
2018-12-04
Laba diena,
norėjau paklausti, ar Ignalinoje tiekiamas vanduo nėra užterštas arsenu, ar buvo atliekami kokie nors tyrimai?
2018-11-29
Laba diena, kada paskelbsite šildymo sezoną ? Ir kodėl šildymą pajungiate nuo pirmadienio, o ne nuo penktadienio, kai visi žmonės savaitgaliais būna namuose, reikia tos šylumos, pirmadieniais išeiname į darbus ir taip nėra aktualu.
2018-10-04
Labadiena. noreciau paklausti kodel siemetneasfaltavo daugiabuciu namu kiemu
2018-10-02
Laba kiek gali dirbt pensininkes Didziasalio seniunyjoje kai tiek daug bedarbiu yra gauni pensija ir sedek namie.
2018-10-02
Sveiki,
straipsniuose svetainėje ir "Mūsų Ignalina" laikraštyje apie vandentvarkos projektus, kurie gerina gyvenimo kokybę miestuose ir kaimuose, rašoma, kad "...rekonstruoti nuotekų tinklai Ežero g. gyventojams". Ar gali 1 namas atstovauti visą gatvę?.. Pradedant Ežerog. 2 numeriu jokių miestui priklausančių nuotekų tinklų, nei vandentiekio nebuvo, nėra ir, matyt, dar ilgai nebus. Gyventojai turi patys įsirengę nedideles nuotekų surinkimo talpyklas, kurių išvalymas gerokai "kerta per kišenę", geriamą vandenį semia iš šulinių, kurie pastaruoju metu pustuščiai. Įsirengti nuosavą vandens gręžinį taip pat ne visiems "pagal kišenę". Todėl jei iki mųsų būtų atvesti nuotekų ar vandentiekio tinklai, manau dauguma mielai prisijungtume.
2018-10-01
Sveiki, nežinau kur rasti informaciją, todėl klausiu čia, kadangi problema yra visoje Lietuvoje.
Bėčiūnų kaime vyksta kelio darbai ir esu iš vietinių girdėjusi, kad darbų vykdymo metu nebus tiesiami centralizuoti nuotekų įrenginiai, kad būtų galima prisijungti ir nereiktų įrenginėti spec.rezervuarų. Kodėl? Ar po kelerių metų vėl bus gadinama kelio danga, jiems įrengti?
2018-09-21
didzesalija stovi dauk daugebuciu tusciu kur galima butu dar gyvent zmonems kodel neduda butu neturintiems kur gyvent ir kur man kreiptis kad gauciau buta esu be nami gaunu tik invaliduma?
2018-09-18
Laba diena, turiu klausimą dėl soc. būstui gauti. Aš su žmona esame neįgalūs ir ieškome soc.buto nuomai. Kokia padėtis šiuo klausimu Jūsų mieste?
2018-09-07
Laba diena,
noriu pasiteirauti - kas yra atsakingas už nevykstančią namo renovaciją? Esame Vidiškių k. Melioratorių 20 namo gyventojai. Pagal butų ūkio internetiniame puslapyje pateiktą informaciją, namo renovacija prasidėjo 2018 m. vasario mėn. ir turi būti pabaigta iki metų pabaigos.
Iki šios dienos buvo pradėtas, tačiau dar nepabaigtas tvarkyti stogas. Ir darbai sustojo. Nėra jokios kontaktinės informacijos su namo renovacijos rangovais. Butų ūkio darbuotojai dingę kaip į vandenį, nepateikia jokios informacijos gyventojams.
Kas už tai atsakingas? Kas padengs nuostolius gyventojams po liūčių (draudimo bendrovės dengia TIK vieną kartą). Kada vyks namo renovacija? Nesiimant jokių priemonių namo gyventojai kreipsi į gerb.rajono merą.
2018-07-23
Prašome atsakyti kur kreiptis dėl laiku nevykdomos namo renovacijos Turistų g. 49, Ignalinoje. Darbai nevyksta. Būtų ūkis atsakymo nepateikia, su darbų rangovais ir paskirtais atsakingais projekto vadovais bei vykdytojais susikalbėti neįmanoma. Prašome nurodyti cpva atsakingų darbuotojų kontaktus į kuriuos galėtume kreiptis dėl problemos sprendimo. Prašome atsakyti kokios numatytos priemonės ir atsakomybė, jeigu namas nebus renovuotas pagal numatytą terminą. iš anksto ačiū už atsakymus.
2018-07-23
Sveiki,
norėjau paklausti ar planuojama įrengti šunų vedžiojimo aikštelę Ignalinoje? Jeigu taip, tai kurioje vietoje planuojama ją įrengti ir kuomet galima jau laukti šunų aikštelės atidarymo ?
Jeigu ne, kodėl?
Ačiū už informaciją.
2018-06-29
sveiki, kodel pastoviai sutrinka gatviu apsvietimo veikla, kiekviena savaite pasitaiko tamsiu naktu, vilniaus g, aciu
2018-06-11
Laba diena,
jūsų internetiniame puslapyje radau štai tokią informaciją: Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gegužės 9 d. įsakymu Nr. P3-88 sudarytas Ignalinos rajono savivaldybės seniūnaitijų, kuriose gyvena iki 500 gyventojų, seniūnaičių 2018 metų rinkimų gyventojų susirinkimuose grafikas. Ar galite plačiau paaiškinti, kokie tai rinkimai, ar jau yra kandidatai, ar tik šiuose susirinkimuose bus jie keliami?
2018-05-17
Ar Ignalinoje yra socialinių paslaugų centras?
2018-05-17
Laba diena. Kiek žinau, dabar planuojant namuose remonto darbus, būtina apie tai pranešti rajono savivaldybei. Norėčiau pasiteirauti, kur ir kaip galima būtų tai padaryti. Ačiū.
2018-04-23
Noriu pasidžiaugti, kad pagaliau žodžiai virsta darbais. Įrengėte nuostabią vaikų žaidimo aikštelę šalia parduotuvės Danalta! Taip pat Turistų g. 45 bei Ligoninės g. 6 tėveliai būtų labai dėkingi, jeigu esant galimybei kieme būtų sutvarkytos išlaužytos supynės, atvežtumėte smėliadėžę ir būtų bent vienas suoliukas tėveliams ar seneliams prisėsti.
2018-04-22
Laba diena,
kur Ignalinoje galima "legaliai" nusiplauti automobilį? Kiemuose, soduose, prie ežerų negalima, o vis dėlto ten plaunant gresia nemažos baudos. Realiai pagal gamtosaugininkus net kilimėlio išsikratyt kieme negalima ir jei kas paskųs tai darant - vėl bauda. Ar planuojama Ignalinoje sūsirūpinti šiuo klausimu? Juolab, kad valdžios dauguma kaip ir "žalieji", reiškia turėtų rūpintis gamta ir gamtosauginiais dalykais. Tikiu, kad pati savivaldybė tikrai nestatys plovyklos ir tai normalu, bet ar nepagalvojama pritraukti verslą šiam dalykui (išnuomojant žemę mažesne kaina arba skatinant verslą vienkartine investicija, ar kitomis idėjomis (gal pasinaudojant gera kitų savivaldybių patirtimi)). Iš anksto dėkoju už atsakymą.
2018-04-09
Sveiki. Ar nėra įmanoma sutvarkyti supynes, smėliadėžes, vaikų žaidimo aikšteles? Tam nėra reikalinga daug lėšų. Atvažiuoja giminės, draugų vaikai, niekur nėra įmanoma vaikų nusivesti, viskas išlaužyta, nesutvarkyta, smėliadėžėse smėlio nėra, baisu.. Taip pat einant link miesto pliažo, nėra nei vienos šiukšliadėžės!!
2018-04-06
Laba diena,
norečiau pasiteirauti, kur Ignalinoje galima būti gauti kompostavimo dėžių. Kažkada teko skaityti, kad jos buvo dalinamos nemokamai,ar dar yra tokia galimybė gauti tokių dėžių?
2018-03-26
Ar butu galima siemet kaimo teritorijoje lengvatinemis salygomis pakeisti gyvenamojo namo siferine stogo danga.Aciu.
2018-03-05
Laba diena,
gal galėtumėte plačiau paskelbti vietas, kur bus vasario 16-ąją deginami laužai. Dėkojame.
2018-02-06
Laba diena, gal galėtumėte paskelbti, kokios elektros kainos Ignalinos rajone nuo 2018-01-01. Ačiū
2018-02-04
Laba diena. Visur rasoma, kalbama kad Ignalinoje bus renovuoti visi daugiabuciai. Ar bus renovuojamas Aukstaiciu 52 namas, jei bus tai kada. ACIU
2018-01-30
Kur galima pateikti prašymą dėl šildymo kompensavimo? Ar galima tai padaryti internetu? Kur rasti informaciją, kokių dokumentų reikia?
2018-01-15
Laba diena,
ar tiesa, kad šventiniu laikotarpiu eglutė ir apšvietimas mieste degs tik iki 23 valandos vakaro? Labai būtų liūdna, nes šventiniu laikotarpiu atvažiuoja daugiau svečiu, o dabar ir taip vakarais anksti užgesinate šviesas,įdomu ar apsimoka, nes juk daug kur įstatytas ledinis apsvietimas, kuris turi taupyti elektros energiją, bet dažnai junginėjant kažin ar atsipirks toks "taupumas".
2017-12-19
Laba diena,jau keli mėnesiai kaip esame atnaujinę sutartį dėl atliekų tvarkymo. Kyla klausimas, kodėl individualių namų savininkams, rūšiuojantiems, kompostuojantiems buitines atliekas likusių atliekų konteinerio išvežimo dažnis nustatomas pagal gyventojų skaičių? Kodėl savininkas, matydamas sukaupiamų atliekų kiekį, sudarydamas sutartį, negali pasirinkti išvežimo dažnio? Dabar gi, pagal nustatytas normas ir grafiką SĮ "Kompata"išveža orą - po 1-2 10-ies Ltr. kibirėlius atliekų 120 Ltr. konteineryje.Esame priversti mokėti už 3-jų tokių konteinerių išvežimą, kai per mėnesį nesurenkame ir vieno pilno. Kam tai naudinga, kieno nuostolius dengia individualių namų savininkai? Ar ilgai tęsis tokia tvarka?
2017-12-13
Labai noriu padėkoti mūsų laikinai einančiam pareigas seniūnui už visas pastangas, už visus gerus darbus, už tai, kad gyvenvietė tapo daug tvarkingesnė.O kiek darbų gal dar nepastebėjome. Sėkmės jam visokeriopos ir tegul toliau vadovauja mūsų seniūnijai.
2017-12-12
Labai didelis Ačiū Vidiškių seniūnui(nors laikinai einantis pareigas), bet žmogus nusimanantis savo darbe. Gerbiamo seniūno dėka,mūsų gyvenvietė ypač pagražėjo ir pašviesėjo. Ačiū.
2017-11-28
Laba diena,
puslapyje http://www.mignalina.lt/gyvenimas/4823-traukinys-i-daugpili-vaziuos-bet-grafikas-nedziugins perskaitėme apie būsimą maršrutą į Daugpilį. Norėčiau paklausti, ar Savivaldybės atstovai ir Turizmo informacijos centras derino tvarkaraščius su Lietuvos geležinkeliais, ar siūlė kokias nors kitas alternatyvas, kad tvarkaraštis į Daugpilį būtų patogus abiems pusėms, kad galima būtų pritraukti turistų srautus ir abi pusės būtų patenkintos.
2017-11-28
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 55 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.