Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.03.12
Konferencija "Šaltinėlio" mokykloje

Kovo 8 dieną, Ignalinos "Šaltinėlio" mokykloje vyko tarptautinė praktinė konferencija "Pedagogo kūrybos integracija į vaikų kūrybiškumo pradą". Renginys  skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Renginys  skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Konferenciją organizavo ir koordinavo meninio ugdymo pedagogė ekspertė Vida Ksenzovienė. 


Sulaukėme virš penkiasdešimt svečių iš Vilniaus vaikų lopšelio-darželio Riešutėlis", "Žiedas", Markučių pradinės mokyklos "Vyturys", Zarasų "Lakštingalos" mokyklos, Švenčionių lopšelio -darželio "Gandriukas", Švenčionėlių "Vyturėlio", Pabradės "Vyturėlio", Visagino "Kūlverstuko" vaikų lopšelių darželių pedagogių. Taip pat atvyko viešnios iš Latvijos, Daugpilio švietimo įstaigų.

Konferencijos atidarymo metu pasirodė mokyklos pedagogių vokalinis ansamblis "Atgaiva" su vaikučiais. Svečius sveikino mokyklos direktorė Alytė Zakarauskienė, švietimo ir kultūros vyriausioji specialistė Danguolė Vaitkevičienė, pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro specialistė metodininkė Rima Kilkuvienė. Mūsų įstaigos pedagogės vedė atviras muzikines, sportines, menines atviras veiklas, tarp jų buvo rodomi du miuziklai -  tai: "Diena kaime" ir "Kaip kaimo gyvulėliai su miško žvėreliais draugavo". Skaitė  pranešimus: "Dailės ir muzikos pasaulyje", "Muzika ir judesys skatina vaiko raidą".

Latvijos pedagogės supažindino su savo įstaigose vykdoma ugdomąja veikla. Buvo įdomu sužinoti kaip dirba kaimyninės šalies pedagogai. Pranešimą "Aplinkos kūrimas ugdant vaikų kūrybiškumą" skaitė Daugpilio specialios ikimokyklinės įstaigos ikimokyklinio ugdymo pedagogė Elena Nedokos,  "Pedagogo vaidmuo ugdant vaikų kūrybiškumą" skaitė Daugpilio ikimokyklinės įstaigos Nr. 15 vedėja Nadina Liachovič.

 

Viešnia iš Vilniaus lopšelio- darželio "Žiedas",  meninio ugdymo pedagogė metodininkė  Danguolė Rodomskienė skaitė pranešimą ir vedė  praktinę veiklą "Klausome klasiką žaidžiant". Padalomąja medžiaga dalinosi Vilniaus lopšelio-darželio "Strazdelis" meninio ugdymo pedagogė ekspertė Virginija Pilinkienė. Pranešimą "Folklorinių švenčių tradicijos vaikų lopšelyje-darželyje" skaitė Visagino darželio "Kūlverstukas" meninio ugdymo pedagogė metodininkė Jelena Čerkasova. Konferencijos pabaigoje Ignalinos "Šaltinėlio" mokyklos pedagogės svečiams dovanojo siurprizą -  spektaklį "Lydekai paliepus, man panorėjus".

 

Svečiai išlydėti su dainomis ir puikia nuotaika. Maloniai organizatoriams skambėjo žodžiai, kad miestai turi mokytis kaip čia dirba pedagogai, kad konferencija buvo įdomi, reikalinga ir naudinga. Smagu, kad svečiai neskubėjo skirstytis, o dar norėjo pabūti, pabendrauti, klausė kada kviesime į kitą renginį. Ši tarptautinė konferencija yra jau antroji mūsų įstaigoje. Tikimės, kad tai taps tradicija.

 

,,Šaltinėlio" meninio ugdymo mokytoja Vida Ksenzovienė

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.