Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.05.18
Konkursas-varžytuvės "Močiutės gėlių darželis"

Gegužės 18 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos aktų salėje susirinko viso rajono mokyklų komandos. Mokyklos šeimininkai jas sukvietė į konkursą-varžytuves ,,Močiutės gėlių darželis“, skirtą seniesiems augalams prisiminti ir žinioms apie prosenelių puoselėtus augalus pasipildyti. Smagu, jog dabartinė karta, dažnai peikiama dėl to, kad savųjų šaknų nebepaiso, paneigė šį stereotipą – jie puikiai susidorojo su pačiomis įvairiausiomis užduotimis: augalus atpažino, jų simbolines reikšmes įvardijo, dėliones sudėliojo, eilėraščius sukūrė, tarmiškus pavadinimus paaiškino. 


Dalyviai ir pristatymus, kuriose prabilo prosenelės, apie senuosius žolynus dainuodamos ir pasakodamos, atsivežė, pateiktis apie įvairiausius, dažnai nepelnytai primirštus, augalus demonstravo.
 

 


 

 


 


 

Kadangi mokiniai aktyviai ir sparčiai darbavosi, komisija, kurios sudėtyje buvo Ignalinos pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro vadovė R. Šiaudinienė, Ignalinos kultūros ir sporto centro metodininkės L. Kibildienė ir T. Leškevičienė, plušo be atokvėpio taškus skaičiuodama.

Visos komandos po renginio buvo apdovanotos padėkomis, pasidžiaugta jų išradingumu ir kūrybiškumu, pakviestos į Ignalinos krašto muziejų apžiūrėti ten demonstruojamų ekspozicijų.

Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Audronė Trapikienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.