Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.03.12
Kovo 11-oji Ceikiniuose

Kovo 11 d. nuo 12 val. Ceikiniuose vyko koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Renginys buvo pradėtas Lietuvos Respublikos himnu, kurį, pritariant visiems susirinkusiesiems, sugiedojo priešmokyklinukė Aida Čičiurkaitė. Tądien skambėjo Mildos Dikmonienės (vokalas) ir Rūtos Kajėnės (klavišiniai) atliekamos melodijos, renginyje svečiavosi Švenčionėlių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Gabija“.


Ansamblis „Gabija“ atliko tiek romansus, tiek liaudies dainas. Ne vienai kolektyvo dainai muziką ir žodžius yra parašiusi ir kolektyvo vadovė Vanda Miloš. Ansamblis aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet yra viešėjęs Lenkijoje, Švedijoje. Kolektyvas teigia, kad muzika – tai skambantys jausmai. Šiuos skambančius jausmus Švenčionėlių moterys sekmadienio popietę dovanojo Ceikinių žmonėms, kurie buvo pakviesti ne tik kartu dainuoti, bet ir pašokti su ansamblio narėmis.

Artėjant renginio pabaigai, su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo švente gyventojus sveikino Ceikinių seniūnas Saulius Zabolevičius, o kolektyvui „Gabija“ buvo įteikta atminimo dovanėlė bei seniūno padėka už nuoširdų dalyvavimą Kovo 11-osios renginyje Ceikiniuose. Paskutinis koncerto akordas – daina „Žemėj Lietuvos“, kurią visi susirinkusieji sudainavo atsistoję.

Praėjusį savaitgalį Lietuvoje vyko ne tik Kovo 11-osios renginiai. Štai kovo 10 d. Nemenčinėje nuo ryto šurmuliavo 29-oji Kaziuko mugė, o vakare Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre skambėjo šiai progai skirtas koncertas, kuriame dalyvavo ir Ceikinių kaimo kapela „Keiziai“. Renginyje taip pat pasirodė Nemenčinės kolektyvai, ceikiniečių gerai žinoma ir jau spėta pamilti Sužionių kultūros centro kapela „Svientojanska“, kolektyvas iš Gardino. Koncertas žavėjo skirtingų tautų kultūrų įvairove, teatralizuotais šokiais bei puikiomis dekoracijomis – gražiosiomis Vilniaus krašto verbomis.

P. S. už paramą renginiui bei kolektyvų pavėžėjimui skirtą transportą nuoširdžiai dėkoju Ceikinių seniūnui S. Zabolevičiui.

Ceikinių kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė Rūta Kajėnė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 

   


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.