Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.13
Kovo 11-oji Linkmenyse

Kovo 11-oji kasmet primena 1990-uosius, kai laisvai išrinkti Tautos atstovai priėmė vieną reikšmingiausių Lietuvos istorijoje sprendimų – atkurti Lietuvos Nepriklausomybę. Ši data – tarsi pavasario gėlė,  mums visiems yra artima, daugelio asmeniškai išgyventa, prisimenama. Tuomet jautėmės laimingi, vieningi, bebaimiai, labiau už viską troškome laisvės ir turėjome tiek daug vilčių.


 


 
Ir šiais metais minint Kovo 11-ąją pakili nuotaika jautėsi Linkmenų seniūnijos salėje.  Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Linkmenų seniūnas Jonas Alekna, vėliau šventinę nuotaiką kūrė  kaimo kapelos, atvykusios iš kaimyninio Utenos rajono: tai Kirdeikių krašto kapela ir Utenos bočių kapela ,,Dar ne sutema“.  Jų puiki programa – nuostabios dainos, muzika, eilės ir pasakojimai – palietė kiekvieno atėjusio širdį.  Didžiavomės, kad laisvi galime švęsti  mūsų šalies  Nepriklausomybę. 


 
 
Atsigręžę į praeitį galime prisiminti tą karštą tikėjimą Lietuva, savimi, tą nenumaldomą ryžtą būti atsakingiems už savo gyvenimą ir vaikų ateitį. Šiandien mums gali kilti įvairių klausimų, prieštaravimų, tačiau bent jau šventinėmis akimirkomis turbūt kiekvieno širdį sušildo tikri jausmai savo šaliai, kraštui, kuriame gyvename. Nes Lietuva – tai mes, mūsų mintys, svajonės, darbai, sprendimai... 

Linkmenų laisvalaikio organizatorė Marytė Alesionkienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.