Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.08.01
Kviečiame teikti paraiškas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia projektų atrankos konkursą pagal nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. 


Paraiškos priimamos nuo liepos 2 d. iki rugpjūčio 2 d. 16 val.  Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje Laisvės a. 70, 29 kabinete.

Galimi pareiškėjai:

bendruomeninės organizacijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas;

kitos nevyriausybinės organizacijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas;

religinės bendruomenės ir bendrijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymas.

 

Paraiškos forma;

Aprašas;

Lėšų paskirstymas seniūnijoms;

Finansuotinos, prioritetinės veiklos:

Ceikinių, Linkmenų išplėstinės seniūnaičių sueigos prioritetą teikia kultūrinei ir švietėjiškai veiklai (priemonių, skatinančių kūrybiškumą, saviraišką ir vietos gyventojų išprusimą, organizavimas, gyvenamosios vietovės bendruomenei telkti ir jos tapatybei reikšmingų leidinių leidyba, kitos panašios veiklos).

Rimšės, Ignalinos miesto, Tverečiaus, Didžiasalio  seniūnijų išplėstinės seniūnaičių sueigos prioritetą teikia bendruomenės akcijoms ir iniciatyvoms, skirtoms viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti (parkų, sporto ir poilsio aikštelių, vaikų žaidimų aikštelių, kitų vietos bendruomenės teritorijoje esančių poilsio ir rekreacijos vietų tvarkymas ir atnaujinimas, viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams).

Kazitiškio, Vidiškių, Naujojo Daugėliškio, Ignalinos  išplėstinės seniūnaičių sueigos  pasirinko kelias prioritetines  sritis - kultūrinę ir švietėjišką veiklas (priemonių, skatinančių kūrybiškumą, saviraišką ir vietos gyventojų išprusimą, organizavimas, gyvenamosios vietovės bendruomenei telkti ir jos tapatybei reikšmingų leidinių leidyba, kitos panašios veiklos) bei bendruomenės akcijas ir iniciatyvas, skirtas viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti (parkų, sporto ir poilsio aikštelių, vaikų žaidimų aikštelių, kitų vietos bendruomenės teritorijoje esančių poilsio ir rekreacijos vietų tvarkymas ir atnaujinimas, viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams).

Mielagėnų ir Dūkšto išplėstinės seniūnaičių sueigos prioritetine sritimi pasirinko bendruomenės sutelktumą ir gyvenimo kokybę gerinančią veiklą ((pilietinių iniciatyvų (bendruomenės forumų), skatinančių vietos gyventojus kelti ir spręsti vietos bendruomenei svarbius klausimus, bendruomeninių organizacijų ir vietos valdžios institucijų bendradarbiavimą, organizavimas ir savanoriškos veiklos organizavimas).

Mažiausia projektui galima skirti suma- 200 Eurų;

Didžiausia projektui galima skirti suma – 3200 Eurų.

Pareiškėjas kartu su paraiška pateikia šių dokumentų  kopijas:

pareiškėjo steigimo dokumento (pvz.: nuostatų, įstatų, steigimo sutarties)

 (religinės bendruomenės ir bendrijos gali pateikti Kanonų teisės kodekso ištrauką, kurioje būtų nurodyta, kad jos gali verstis atitinkama veikla);

pareiškėjo vykdytos vienų pastarųjų kalendorinių metų veiklos ataskaitos;

jei pareiškėjui atstovauja ne jo vadovas, – dokumento, patvirtinančio

 asmens teisę veikti pareiškėjo vardu;

 jeigu projektas įgyvendinamas su partneriu (-iais), – bendradarbiavimo

susitarimo / sutarties;

jeigu į projekto veiklas bus įtraukiami savanoriai, – laisvos formos pažymos

apie planuojamų įtraukti savanorių skaičių ir asmens, turinčio teisę veikti pareiškėjo vardu, pasirašytą pasižadėjimą atsiskaitant už projekto veiklų įgyvendinimą pateikti sutartis su projekto veiklose faktiškai dalyvavusiais savanoriais;

kitų dokumentų, kuriuos, pareiškėjo nuomone, tikslinga pateikti.

 

Konsultacijas pareiškėjams su konkursu susijusiais klausimais paraiškų priėmimo laikotarpiu teikia Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė R. Juodagalvienė, tel. 52 908, el. p. rasa.juodagalviene@ignalina.lt

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.