Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017.11.30  Savivaldybėje renkama Darbo taryba

Lapkričio 30 d. savivaldybėje vyko Ignalinos rajono savivaldybės administracijos darbo tarybos rinkimai. Iš 7 kandidatų yra renkami  5 nariai, kurie bus patvirtinti per artimiausias 3 dienas. Darbo taryba yra sudaroma trejų metų kadencijai. Ji atstovaus dirbančiųjų pagal darbo sutartis interesams.

2017.11.30  Seimo Pirmininko vizitas Ignalinoje

Lapkričio 29 dieną Ignalinoje su oficialiu vizitu lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Į Ignaliną taip pat atvyko Seimo nariai Gintautas Kindurys, Vytautas Rastenis. Svečiai priimti savivaldybėje, vėliau jie apsilankė rajono ligoninėje, dviejose verslo įmonėse.

2017.11.30  Eglė jau atkeliavo

Į Ignalinos Laisvės aikštę ketvirtadienio rytą atkeliavo gražuolė eglė. Šiemet ją visų mūsų džiaugsmui dovanojo Danutė Survilienė, gyvenanti Draugystės gatvėje. Eglė buvo pasodinta prieš 35-erius metus. Išlaki žaliaskarė užaugo iki 15 metrų aukščio. Eglės įžiebimo šventė vyks gruodžio 8 d. 16 val. Prie naujais papuošimais išdabintos eglės dar bus pastatytas Kalėdų Senelio namelis. Laukia tikrai graži staigmena.

2017.11.30  Dūkštiečiai parodoje „Mokykla 2017“

Dūkšto mokyklos mokiniai spalio–lapkričio mėnesiais vykdė Ugdymo plėtotės centro projekto „Pažink valstybę“ veiklas. Mokinių pasirinkta tema – „Asmenų iki 16 metų amžiaus teisėto buvimo Valstybės sienos apsaugos ruože reglamentavimas neatitinka šių laikų dvasios“. Savo veiklas projekto dalyvius Ugdymo plėtotės centras pakvietė pristatyti  parodoje „Mokykla 2017“, vykusioje Vilniuje.

2017.11.30  Nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo rezultatų apžvalga

Jau ne pirmi metai Lietuvos mokyklos ir savivaldybės, siekiančios gerinti ugdymo kokybę, turi galimybę pasinaudoti Nacionalinio egzaminų centro (toliau – NEC) parengtais mokinių mokymosi pasiekimų vertinimo instrumentais. Praėjusiais mokslo metais mūsų rajono savivaldybė pasinaudojo šia galimybe ir 2017 m.  balandžio–gegužės mėnesiais visos Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklos, įgyvendinančios pradinio ir pagrindinio ugdymo programas, dalyvavo Nacionaliniame mokinių pasiekimų patikrinime (toliau – NMPP). 

2017.11.30  Parengtas įsakymo projektas

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Rainių k., Kazitiškio sen., suteikimo“ projektas.

2017.11.29  Ūkininkai duomenis atnaujinti galės neišeidami iš namų

Kitąmet mažės ūkininkams tenkanti administracinė našta – pradės veikti bendras Žemės ūkio ir kaimo verslo ir Ūkininkų registrų portalas, tad ūkininkai, kasmet atnaujindami žemės ūkio naudmenų duomenis viename registre, vienu prisijungimu galės atnaujinti juos ir kitame. Be to, ūkininkai galės tai padaryti savo namuose, internetu. Skaičiuojama, kad dėl to administracinės naštos dydis sumažės daugiau nei 50 tūkst. eurų per metus.

2017.11.29  Ceikiniai suposi „Ant savo tarmės sparnų“

Lapkričio 26 d. 12 val. Ceikinių kultūros namuose nuskambėjo tradicinė liaudies muzikantų, dainininkų ir pasakorių šventė „Ant savo tarmės sparnų“. Devynis metus gyvuojančiame renginyje svečiavosi gausus būrys ceikiniečių ir miestelio svečių, dalyvavo Ceikinių seniūnas Saulius Zabolevičius bei Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narys Zigmantas Kajėnas.

2017.11.29  Nacionaliniame projekte „Pažink valstybę“ aktyviai dalyvauja ir Ignalinos rajono mokyklos

Valstybės pažinimo centro, LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei Ugdymo plėtotės centro vykdomo projekto „Pažink valstybę“ tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas bei jų sprendimo būdus. Į projekto veiklas įsitraukė 6–11 klasių mokiniai iš 60-ies Lietuvos mokyklų, esančių įvairiuose miestuose bei rajonuose.

2017.11.29  Parodoje "Mokykla 2017"

Lapkričio 24, 25 dienomis parodų ir kongresų centre ,,Litexpo‘‘ vyko svarbiausias švietimo bendruomenei skirtas renginys – paroda ,,Mokykla 2017‘‘, kurioje leidyklos, įmonės demonstravo naujausias mokymo priemones, technologijas, veikė ,,Atradimų laboratorijos‘‘, vyko renginiai ir užsiėmimai mokiniams, mokytojams  ir tėvams.

2017.11.29  Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko vizitas Ignalinoje

Lapkričio 29 dieną Ignalinoje su oficialiu vizitu lankysis Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Po priėmimo Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje  Seimo Pirmininkas lankysis Ignalinos rajono ligoninėje, šakočių kepykloje "Romnesa", baldų komponentų gamykloje „BHK Lietuva". 17 val. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyks Seimo Pirmininko susitikimas su gyventojais. Kviečiame dalyvauti.

2017.11.29  Dūkšto krašto bendruomenė įgyvendino projektą „Susitikime“

Bendruomenė pagal  „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų planą“ įgyvendino projektą „Susitikime“.  Projektas skirtas bendruomenių sutelktumui skatinti.  Įsigytos priemonės sudarys patogesnes sąlygas kultūrinių, sportinių ir kitų renginių dalyviams. 

2017.11.29  Lietuvių kalbos diktanto konkursas „Diktanto meistras 2017“

Lapkričio 28 dieną Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijoje vyko rajoninis 3 ir 4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas ,,Diktanto meistras 2017‘‘. Konkurso tikslas – ugdyti poreikį būti raštingu, puoselėti pagarbą gimtajai kalbai, savo krašto kultūrai, tobulinti rašto kultūros įgūdžius, domėtis ir didžiuotis savo kalba.

2017.11.29  Bronis Ropė: „Gavau eurokomisaro pažadą – Europa turi toliau mokėti už Ignalinos AE uždarymą“

Finansuoti Ignalinos AE uždarymą yra Europos įsipareigojimas, viešai pripažino už biudžetą atsakingas eurokomisaras Güntheris Oettingeris, atsakydamas į Lietuvos europarlamentaro Bronio Ropės klausimą Briuselyje. Anot B. Ropės, šį atsakymą turime išnaudoti ateities derybose dėl ES biudžeto, kad Lietuva neliktų viena su jėgainės uždarymo našta ir neprarastų finansavimo kitoms reikmėms.

2017.11.29  Pagerbėme iškiliuosius kraštiečius

Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje įvyko tradicinė vakaronė „Kraštiečiai, kūrę Nepriklausomą Lietuvą" – pirmasis renginys iš ciklo, skirto Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui. Šįmet ji skirta Augustinui Voldemarui ir Zigmui Žemaičiui.

2017.11.28  Lapkričio 30 d. edukaciniai užsiėmimai Ignalinos krašto muziejuje

Kviečiame į unikalią edukacinę programą „Padėk man padaryti pačiam“. Edukacinės programos metodiniu pagrindu pasirinkta M. Montessori mokymo sistema yra nuostabiai technologiška, apgalvota, tikslinga ir apima ne tik intelektualių bet ir dvasinių sugebėjimų vystymą.

2017.11.28  Ignalinos centro bendruomenė baigia vykdyti projektą

Ignalinos centro bendruomenė baigia vykdyti projektą „Vaikų žaidimo aikštelių atnaujinimas Ignalinos miesto Centro seniūnaitijos erdvėse“. Šio projekto tikslas - sudaryti įvairaus amžiaus grupių vaikams, gyvenantiems Ignalinos miesto Centro seniūnaitijoje, sąlygas aktyviam, turiningam ir saugiam poilsiui.

2017.11.28  Strigailiškiečiai dalyvavo edukaciniame užsiėmime
Rudenį, kai laukai nebedžiugina įvairiaspalviais žiedais, stovi auksinį rūbą nusimetę medžiai, ilgėja vakarai, artėja didžiosios metų šventės – Kalėdos, todėl pats laikas joms ruoštis. Laikas gaminti papuošalus, dovanas. Todėl strigailiškiečiai buvo pakviesti į edukacinį užsiėmimą, kurį pravedė Lukas Šišovas su mama Živile.
2017.11.27  Informacija apie parengtą sprendimo projektą

Parengtas Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Ignalinos ir Visagino skyriaus vedėjo sprendimo projektas dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 4537/0001:0290), esančio Laukstenių k., Kazitiškio sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų.

2017.11.27  Lapkričio 30 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos patalpose vyks aukcionai

Bus parduodami šie objektai.

 

2017.11.27  Gruodžio 1-3 dienomis kviečiame į sveikatingumo mokymus

Šių mokymų metu daug dėmesio skiriama streso ir psichinės įtampos mažinimui. Kvėpavimas yra glaudžiai susijęs su mūsų protu ir kūnu, todėl kvėpavimo pratimai padeda paleisti neigiamas emocijas ir išlaisvina energiją. Per mokymus išmoksite kvėpavimo pratimų, kurie atpalaiduoja kūną ir mažina psichinę įtampą, valo organizmą nuo toksinų, suteikia energijos bei fizinių pratimų (asanų), stiprinančių ir teigiamai veikiančių viso organizmo darbą. Taip pat gausite teorinių žinių apie žmogaus proto veiklos dėsnius ir sveiką gyvenimo būdą. Baigę programą, išmoktus pratimus galėsite atlikti namuose.

2017.11.27  Ignalinos rajono savivaldybės administracija perka socialinį būstą

Pirkimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimu Nr. 841 patvirtinta Žemės, pastatų ar kito nekilnojamojo turto pirkimų arba nuomos teisių į tokį turtą įsigijimų tvarka. Pirkimo būdas: skelbiamos derybos. Perkančioji organizacija: Ignalinos rajono savivaldybės administracija, įmonės kodas 288768350, adresas: Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina, tel. (8 386) 5 33 42, faks. (8 386) 5 31 48. Perkamas turtas –  gyvenamasis namas Ignalinos mieste.

2017.11.27  Kvietimas juridiniams ir fiziniams asmenims teikti vietos projektų paraiškas

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė kviečia teikti paprastus kaimo vietovių vietos projektus pagal dvisektorės vietos plėtros strategijos „Ignalinos rajono kaimo ir žuvininkystės plėtros strategija 2014-2020 m." priemonę „Paslaugų ir vietos produktų kūrimas ir plėtra". Didžiausia galima paramos suma vienam vietos projektui įgyvendinti 37 290,65 Eur. Paramos vietos projektui įgyvendinti dalis nuo visų tinkamų išlaidų: 70 proc., kai fizinis ar juridinis asmuo atitinka labai mažai įmonei keliamus reikalavimus, bei 50 proc., kai fizinis arba juridinis asmuo atitinka mažai ir vidutinei įmonei keliamus reikalavimus.  Vietos projektų paraiškos priimamos nuo 2017 m. spalio 30 d. 8 val. iki 2017 m. gruodžio 4 d. 17 val. 

2017.11.27  Kviečiame teikti kandidatūras apdovanojimams

Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimo proga kviečiame Ignalinos krašto įstaigas, visuomenines organizacijas teikti kandidatūras valstybiniams apdovanojimams. Kviečiame siūlyti  savo neatlygintina veikla prisidėjusius prie lietuvybės, pilietiškumo puoselėjimo, pasižymėjusius ir valstybei nusipelniusius asmenis. Prašome pateikti kandidato biografiją, jo asmens dokumento kopiją  ir  konkrečius nuopelnus, už kuriuos siūloma apdovanoti. Medžiagą  pateikti iki gruodžio 4 d. el.  paštu:  rasa.juodagalviene@ignalina.lt  

2017.11.27  Kaimynų teatrų šventė Ignalinoje

Kiekvieną rudenį Ignalinoje džiaugiamasi teatro menu. Spalio mėnesį miestas šurmuliavo vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „Bildučiai“ garsais, o lapkričio 25-ąją pasitikti ir svetingai priimti suaugusieji scenos mylėtojai. Jau aštuntus metus Ignalinos kultūros ir sporto centre surengta Kaimynų teatrų šventė, kurioje prisistatė Rokiškio, Varėnos, Pasvalio  bei VšĮ „Kultūros inovacijos"  mėgėjų teatrai.

2017.11.27  Respublikinėje konferencijoje: renovaciją baigiančiai Ignalinai – naujos perspektyvos

Ignalinos rajono savivaldybė pirmoji Lietuvoje ėmėsi daugiabučių atnaujinimo pagal naująjį renovavimo modelį ir pradėjo įgyvendinti energinio efektyvumo didinimo programą „Ignalinos enervizija“. Šis modelis išjudino renovacijos procesus visoje šalyje ir tapo pavyzdžiu kitoms savivaldybėms. Dabar Ignalinoje vyksta baigiamieji daugiabučių namų modernizavimo darbai ir miestas turi unikalią galimybę užbaigęs programą imtis naujų perspektyvių projektų. Ta proga lapkričio 24 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje vyko kartu su Būsto energijos taupymo agentūra organizuota respublikinė konferencija „Energinio efektyvumo didinimo projektų įgyvendinimas Ignalinoje“.

2017.11.27  Projektas „Mažas kaimelis – didelė dvasia“

Šiūlėnų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą“ Mažas kaimelis – didelė dvasia“ finansuojamą iš  programos „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano“ įgyvendinant 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ lėšomis. Projektas skirtas bendruomenių sutelktumui skatinti.

2017.11.27  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.11.27  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 48- OJI SAVAITĖ (2017-11-27  –  2017-12-03)

2017.11.27  Ką jaunuoliai turi žinoti apie sveikatos paslaugas?

Kad moksleiviams ir studentams būtų lengviau orientuotis privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemoje Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena keletą svarbių dalykų, kuriuos privalu žinoti kiekvienam jaunuoliui.

2017.11.24  Kaimynų teatrų šventė

Lapkričio 25 d. Ignalinos kultūros ir sporto centre vyks Kaimynų teatrų šventė. Savo spektaklius pristatyts Rokiškio, Varėnos, Pasvalio teatrai, taip pat VšĮ "Kultūros inovacijos" teatras.  Vyks aktoriaus Česlovo Stonio literatūrinis vakaras. Programa pridedama.

2017.11.24  Ceikiniai devintą kartą supsis „Ant savo tarmės sparnų“

Lapkričio 26 d. kviečiame į Ceikinius: 10.30 val. – šv. Mišios Ceikinių Švč. Mergelės Marijos vardo bažnytėlėje, 12.00 val. – tradicinė liaudies muzikantų, dainininkų ir pasakorių šventė „Ant savo tarmės sparnų“ Ceikinių kultūros namuose.

2017.11.24  Kviečiame į viešą Ignalinos rajono savivaldybės 2018–2024 metų strateginio plėtros plano projekto svarstymą

Atsižvelgdama į Ignalinos rajono vystymosi tendencijas ir plėtros galimybes, valstybinio lygmens ilgalaikio strateginio planavimo dokumentus ir Europos Sąjungos fondų investicijų Lietuvoje laikotarpį, apimantį 2014–2020 metus, baigiantis Ignalinos rajono savivaldybės 2011–2018 metų strateginio plėtros plano įgyvendinimo laikotarpiui, Ignalinos rajono savivaldybės administracija  inicijavo naujo strateginio plėtros plano, apimančio 2018–2024 metus, rengimą.

2017.11.24  Savivaldybės tarybos posėdyje

Lapkričio 23 dieną įvyko 7-asis šiais metais Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdyje priimti 24 sprendimai, išklausyta viena informacija.

2017.11.24  Malvina sulaukė 90-jo rudens

Šiais metais pasveikinome aštuonis seniūnijos gyventojus, sulaukusius garbingo 90-ties metų jubiliejaus. Lapkričio 20 d. šia  proga seniūnas Jonas Polita aplankė Pavajuonio kaime gyvenančią Malviną Gimžauskienę. Palinkėta jai  stiprybės, gražių gyvenimo akimirkų ir sulaukti 100-o metų. Moteris pasirūpina savimi, gyvena pakankamai aktyvų gyvenimą, o jau kokią atmintį turi, kiek prisiminimų iš praeities papasakojo...

2017.11.23  Skirta parama Neįgaliųjų integracija per kūno kultūrą ir sportą projektui 2018 m.

Vyko Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016-2018 metais konkursas.

2017.11.23  Kalėdinė maltiečių sriuba

Lapkričio 23 d. nuo 10.30 val. Ignalinos Laisvės aikštės maltiečiai kvies valgyti kalėdinės sriubos ir aukoti seneliams. Šių metų maltiečių paramos seneliams akcija „Maltiečių sriuba” – jau dvyliktoji. Gyvuodama tiek metų, ji nepraranda savo aktualumo. Daugeliui senų žmonių  reikalinga pagalba – jiems tiesiog trūksta lėšų išgyventi. Maltiečiai lanko vienišus senelius jų namuose, taip pat nepamiršta ir globos namuose gyvenančiųjų, kuriems ypač trūksta artimųjų šilumos. Kviečiame aktyviai dalyvauti akcijoje ir prisidėti prie šių kilnių darbų.

2017.11.23  VSAT senjorų futbolo varžybos

Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau VSAT) Ignalinos rinktinė kviečia š. m. lapkričio 24 d. 10.00 val. į  Ignalinos sporto ir pramogų centrą (Vasario 16-osios g. 35, Ignalina), stebėti VSAT senjorų futbolo varžybų. Šios varžybos organizuojamos siekiant populiarinti salės futbolo žaidimą, puoselėti susiformavusias VSAT sporto tradicijas, skatinti bendradarbiavimą ir bendravimą tarp institucijų bei propaguoti fizinį aktyvumą.

2017.11.23  Konferencija renovacijos darbams ir perspektyvoms aptarti

Lapkričio 24 d. 10 val. Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje (Laisvės a. 70, Ignalina, salė II aukšte) vyks konferencija, skirta renovacijos darbams ir perspektyvoms aptarti. Informacija ir programa pridedama.

2017.11.23  Kviečia Didžiasalio "Ryto" gimnazija

Didžiasalio „Ryto" gimnazija pradeda renginių ciklą Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui. 2017 m. lapkričio 24 d. 17 val. kviečiame visus į gimnazijos aktų salę, kur vyks vakaronė  „Kraštiečiai, kūrę Nepriklausomą Lietuvą", skirta Augustinui Voldemarui ir Zigmui Žemaičiui. Svečiuosis ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos atstovai.

2017.11.23  Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija kviečia į TURIZMO FORUMĄ

Turizmo forumas vyks lapkričio 28 d. 13 val.  Labanoro lankytojų centre (Seniūnijos g. 19, Labanoras, Švenčionių r.). Programa pridedama.

2017.11.23  Kviečia kraštiečių klubas

Ignalinos kraštiečių klubas kviečia klubo narius ir ignaliniečius  š. m. lapkričio 28 d. (antradienį) 18.00 val. į susitikimą su vienu iš klubo steigėjų, žymiu kraštiečiu, Nacionalinio vėžio instituto fitoterapeutu, Lietuvos fitoterapijos asociacijos pirmininku, Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialiųjų kompetencijų centro direktoriumi Juozu Ruolia. Pagrindinė pokalbio tema - "Fitoterapija ir bičių produktai onkologijoje". Susitikimo su Juozu Ruolia metu vyks ir klausimų-atsakymų valandėlė. Renginio vieta – Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialiųjų kompetencijų centre, Rugių g. 1, Vilniuje (Jeruzalėje).

2017.11.23  Atliekų pridavimo vietos bei tvarkytojai vienoje svetainėje atliekos.lt

Aplinkos apsaugos institutas kartu su savivaldybe įgyvendina projektą atliekos.lt. Tai internetinė svetainė skirta visiems Lietuvos gyventojams, įmonėms bei organizacijoms, kurioje teikiama informacija apie visų rūšių atliekas, jų pridavimo galimybes ir tvarkymą.

2017.11.22  Aptartos vaikų socialinės problemos

Siekiant atkreipti  visuomenės dėmesį į  vaikų teises, pareigas ir socialines problemas, lapkričio  20-20 d. Ignalinos rajone paskelbta Vaiko teisių apsaugos savaitė. Ši savaitė skelbiama jau 19-tą kartą. Lapkričio 22 d. savivaldybės administracijoje surengtas tradicinis Vaiko teisės apsaugos skyriaus organizuojamas seminaras vaikų socialinėms problemoms aptarti.

2017.11.22  Protų mūšis, skirtas kariuomenės dienai paminėti

Savo žinias apie Lietuvos kariuomenę kviečiame parodyti lapkričio 23 d. 18 val. viešbutyje-restorane "Žuvėdra" vyksiančiame Protų mūšyje.

2017.11.22  Ignalinos krašto muziejus kviečia kartu plėsti ekspoziciją

Ignalinos krašto muziejus dar tik jauna, besikurianti įstaiga. Šiemet švenčia 5-erių metų gimtadienį. Siekdami, kad muziejus atitiktų visų mūsų lūkesčius ir poreikius, kreipiamės į tuos, kas neabejingi Ignalinos kraštui, jo istorijai. Galbūt Jūsų namuose yra užsilikusių senų daiktų, turinčių savo istoriją, atspindinčių tam tikro laiko dvasią ir tinkančių muziejaus ekspozicijai.

2017.11.20  Mobiliosios bioklasės edukacinė programa Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje

Lapkričio 17 dieną gimnazijoje lankėsi „Mobilioji bioklasė“. „Mobilioji bioklasė“ tai pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina moksleivius su naujausiais biomokslų laimėjimais. Projektą įgyvendina Vilniaus universitetas ir bendrovė „Thermo Fisher Scientific Baltics". 4 valandų trukmės užsiėmime dalyvavo 24 I-IV gimnazijos klasių moksleiviai. Pradžioje jie buvo supažindinti su saugaus darbo laboratorijoje taisyklėmis, išklausė trumpą paskaitą apie DNR, jos struktūrą ir funkcijas.

2017.11.20  Pasidžiaugta mokinių sporto pasiekimais

Lapkričio 17 d.  savivaldybėje padėkota rajono mokykloms bei šių mokyklų kūno kultūros mokytojams už aukštus ugdytinių sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklos  iškovojo III vietą. Taip pat padėkota Ignalinos kultūros ir sporto centrui bei šio centro ir sporto klubų komandų treneriams  už iškovotą III vietą Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynėse.

2017.11.20  Prasidėjo atrankos į 2018 m. Dainų šventę

2018 m. birželio 30  -  liepos  6 dienomis Kaune ir Vilniuje vyks Lietuvos šimtmečio Dainų šventė „ Vardan tos...". Jubiliejinė, dvidešimtoji, 2018 m. dainų šventė skiriama Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. „Vardan tos…" yra Lietuvos valstybės himno – „Tautiškos giesmės" frazė. Ši giesmė tapo šventės idėjų pagrindu, visų jos renginių jungtimi.

2017.11.20  Informacinis renginys planuojantiems kurti arba plėsti verslą Ignalinos rajono kaimiškose vietovėse

Ignalinos rajono vietos veiklos grupė lapkričio 21 d. (antradienį) 10 val. kviečia į mokomąjį renginį „Teorija ir praktika: sėkmingo rezultato link“ (III kvietimas). Renginys skirtas tiems, kas domisi galimybėmis ar jau rengia vietos projektų paraiškas pagal šiuo metu galiojantį kvietimą priemonei "Paslaugų ir vietos produktų kūrimas ir plėtra". Renginio metu bus pristatyti reikalavimai projektams, vietos projekto paraiškos pildymo praktiniai aspektai, aptartos pasitaikančios klaidos.

2017.11.20  "Auginti ne lyderius, o laimingus žmones..."

Lapkričio 17 d. Ignalinos viešojoje bibliotekoje vyko, galima sakyti anšlaginis, susitikimas su aktoriumi Giedriumi Savicku. Žmonių gausa liudijo  jo populiarumą. Visiškai neįpareigojantis Pilietinių iniciatyvų centro vadovo Girvydo Duoblio vesto renginio pavadinimas „Aš čia pro šalį ėjau..." leido kalbėtis apie viską ir  iš įvairių užuominų, įvykių, vertinimų, nuomonių suklijuoti labai patrauklios asmenybės portretą. Giedrius Savickas visus sužavėjo savo nesumeluotu paprastumu, vaikišku nuoširdumu ir giedru, giliai tikinčio žmogaus žvilgsniu į visa, kas vyksta. Ir, žinoma, humoro jausmu, leidžiančiu prikaustyti dėmesį ir į bet kokį rimtą dalyką papasakoti su šypsena, pirmiausia matoma klausytojų veiduose. 

2017.11.20  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.11.20   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 47- OJI SAVAITĖ (2017-11-20  –  2017-11-26)

2017.11.17  Su seniūnais aptarti darbai, būsimi renginiai ir socialinės naujovės

Lapkričio 16 dieną savivaldybės vadovai susitiko su seniūnais. Buvo aptarti šių metų darbai, aktualūs klausimai. Kalbėta apie Lietuvos šimtmečio minėjimo renginius ir 2017 m. liepos 1 dieną įsigaliosiančio Vaiko teisių pagrindų įstatymo įgyvendinimo tvarką.

2017.11.17  Informacija apie Kontrolės komiteto posėdį

Lapkričio 15 dieną savivaldybėje įvyko Kontrolės komiteto posėdis. Jame svarstyta Ignalinos rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2017 m. veiklos plano ataskaita ir 2018 metų tarnybos veiklos planas.

2017.11.17  Bus padėkota už sporto pasiekimus

Šį penktadienį, lapkričio 17 d., 14 val.  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyks renginys, kurio metu bus padėkota rajono mokykloms bei šių mokyklų kūno kultūros mokytojams už aukštus ugdytinių sportinius pasiekimus Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklos  iškovojo III vietą. Taip pat bus padėkota Ignalinos kultūros ir sporto centrui bei šio centro komandų treneriams  už iškovotą III vietą Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynėse.

2017.11.16  Šiandien minima Tarptautinė nerūkymo diena

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena yra gera proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui. Kviečiame aplankyti interneto svetainė www.nerukysiu.lt, kuri motyvuoja nerūkyti, o rūkančius asmenis – atsisakyti šio žalingo įpročio. Čia surasite nuorodas, kur kreiptis pagalbos metant rūkyti, yra speciali rubrika "Klausk specialisto" ir kt. 

2017.11.16  Ignalinos viešoji biblioteka kviečia!

Lapkričio 17 d. 16 val. Ignalinos viešojoje bibliotekoje svečiuosis aktorius Giedrius Savickas. Diskusija „Aš čia pro šalį ėjau...". Susitikimą organizuoja Pilietinių iniciatyvų centras.

2017.11.16  Savivaldybės vadovai aplankė Didžiasalį ir Tverečių

Ignalinos rajono priešgaisrinė tarnyba įsigijo modernų gaisrų gesinimo automobilį. Didžiasalyje vyksta gatvių tvarkymo darbai. Tverečiuje ir Daktorių kaime planuojama pastatyti atminimo paminklus. Bus asfaltuojamas kelias Maksimonys-Makniūlaukė. Šiais ir kitais darbais domėjosi savivaldybės vadovai.

2017.11.16  Informacija žemdirbiams ir deklaruojantiems žemės plotus

Pasibaigus žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui žemdirbiai raginami nedelsti ir pranešti apie sutvarkytus buvusius netinkamus paramai žemės plotus arba naujus netinkamus paramai žemės plotus. 

2017.11.15  Informacija apie Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką ir darbotvarkę

 

2017.11.15  Kvietimas papildomai teikti prašymus finansinei paramai gauti iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) rėmimo lėšų

Ignalinos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad 2017 m. lapkričio 7 d. išnagrinėjus pateiktus prašymus dėl finansinės paramos ir skyrus finansavimą, liko nepaskirstytų lėšų. Kviečiame rajono verslo įmones ir fizinius asmenis, dirbančius pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos vykdymo pažymą, iki 2017 m. lapkričio 20 dienos papildomai teikti prašymus finansinei paramai gauti iš Ignalinos rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) rėmimo lėšų.

2017.11.15  Protezavus dantis, iš naujo į eilę įrašoma po pertraukos

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) išsiuntė šių metų IV ketvirčio kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Kvietimai išsiųsti 963 Panevėžio ir 611 Utenos apskričių gyventojų, t. y. beveik pusantro šimto kvietimų daugiau nei III ketvirtį ir dvigubai daugiau nei metų pradžioje.

2017.11.15  Ignalinos rajono mokinių asociacijos informacija

Vadovų klubas - kiekvieną mėnesį vykstantis visų Ignalinos rajono mokyklų mokinių savivaldų pirmininkų bei narių susirinkimas, kurį organizuoja Ignalinos rajono mokinių asociacija. Ne išimtis ir lapkričio mėnuo.

2017.11.14  Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynėse Ignalinos rajonas iškovojo trečią vietą

2017 m. lapkričio 8 d. konferencijų centre "Karolina" įvyko 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių iškilmingas uždarymas, nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas.

2017.11.14  Pasveikinta 90-metė

Lapkričio 12 d. Ignalinos  seniūnijos Vaišniūnų kaimo gyventoja Genovaitė Rakštelytė sulaukė garbingo 90-mečio. Genutė turi gerą atmintį, yra darbšti  ir tvarkinga, sugeba pati savimi pasirūpinti, o ūkio reikaluose padeda sūnėnas, kurio ji labai laukia. Moteris sekmadieniais ir į bažnyčią nuvyksta, džiaugiasi, kad gerb. dekanas Vidas Smagurauskas per Šv. Mišias ją pasveikino (mat jie gimę tą pačią dieną), tik klebonas lygiai perpus už ją jaunesnis.

2017.11.13  Ligoninės problemos išsakytos Seimo nariams

Lapkričio 13 d. Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis kartu su Lietuvos Respublikos Seimo nariais Agne Širinskiene, Gintautu Kinduriu ir Vytautu Rasteniu lankėsi Ignalinos rajono ligoninėje. Buvo aptariamos šios gydymo įstaigos problemos ir perspektyvos. Diskusijoje dalyvavo ligoninės direktorė Drąsuolė Jatulienė, pavaduotoja medicinai Dalia Zigmantienė, Ignalinos rajono savivaldybės tarybos narė, Seimo nario G. Kindurio padėjėja Ona Zaleckienė. 

2017.11.13  Festivalio „Aukštaitijos viltys 2017“ baigiamieji renginiai

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykla, vykdydama projektą „XVII Rytų Aukštaitijos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų atlikėjų edukacinis festivalis „Aukštaitijos viltys 2017“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Ignalinos rajono savivaldybė, tęsia koncertinius renginius. Pasak kultūrologės Dalios Savickaitės, „Vaikams būtina patirti scenos žavesio adrenaliną, „gastrolių" nenuspėjamumą, atsakomybės vienam už kitą ir už mokyklą, rajoną,  kuriuos  reprezentuoja, jausmus". 2017 m. lapkričio 15 d. Zarasų meno mokykloje, lapkričio 17 d. Molėtų menų mokykloje suskambės festivalio baigiamieji akordai. Į koncertus išvyks apie 30 muzikos mokyklos jaunųjų atlikėjų ir jų mokytojų. 

2017.11.13  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.11.13  Žemės ūkio ministerijoje pradeda veikti „Pasitikėjimo linija“

Žemės ūkio ministerija ragina visus šalies gyventojus, žinančius apie ministerijos, jos valdymo sričiai priskirtų įstaigų, įmonių ir bendrovių darbuotojų galimai neteisėtus veiksmus, neveikimą arba korupciją, nuo šiol pranešti „Pasitikėjimo linijos“ telefonu  8 5 239 1333.

2017.11.13  Erikas Kapočius pateko į Nordic plaukimo čempionatą Islandijoje

Lapkričio 10 – 11 dienomis Anykščiuose vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos. Čia susirinko apie 350 dalyvių, tarp jų buvo ir Europos trumpojo baseino čempionatui besirengiantys Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Povilas Strazdas. Daugeliui plaukikų šios varžybos buvo pirmas rimtesnis šio sezono išbandymas, čia taip pat vyko atranka į Nordic plaukimo čempionatą, kuris gruodžio 1 – 3 dienomis vyks Islandijoje.

2017.11.13  Juostų pynimo seminaras

Etninės kultūros pagrindų ugdymas glaudžiai susijęs su visu bendrojo lavinimo ugdymo turiniu. Gimtoji kalba, istorija ir tautodailė – etninės kultūros pamatas, kurio dėka geriau suprantame tautos socialinę ir kultūros istoriją, išsiugdome meilę tėvynei, pilietinę savimonę ir tautinį tapatumą. Tačiau dirbant mokytojams atsiranda poreikis nuolat papildyti turimas etnokultūros žinias, ieškoti naujovių, kuriomis galėtų sudominti mokinius. Tad lapkričio 10 dieną grupė Ignalinos rajono dailės ir technologijų, priešmokyklinio ugdymo pedagogų lankėsi Turmanto pagrindinėje mokykloje, kur juos maloniai sutiko direktorė Nina Domackienė.

2017.11.13  Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje

Lapkričio 11 d. – šv. Martynas, paskutinė rudens šventė. Senojoje Lietuvoje tokiu metu buvo privaloma atsiskaityti su samdiniais už metų darbus, atiduoti skolas. Iki to laiko reikia  pabaigti visus žemės darbus ir leisti jai ilsėtis. Ypač šv. Martyno laukdavo piemenukai, nes tai jų sutartų piemenavimo metų pabaiga. Taigi tai ir atsisveikinimas su rudeniu, ir žiemos šauktuvės. Tad jei šią dieną nebūdavo sniego, piemenukai vesdavo aplink beržą baltą ožį ar ožką, tikėdamiesi greičiau sulaukti ganiavos pabaigos: juk jei dar nesninga, kaipgi tuos gyvulius į tvartą varysi!

2017.11.13   Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 46- OJI SAVAITĖ (2017-10-13  –  2017-11-19)

2017.11.13  Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

2017 m. lapkričio 21 d. Ignalinos rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

2017.11.10  Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis

Lapkričio 15 d. 15 val. Ignalinos rajono savivaldybės mažojoje salėje vyks Ignalinos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis.

2017.11.10  Tverečiuje pagerbta kūrybingoji šio krašto dukra

Lapkričio 9-ąją Tverečiaus seniūnija ir bendruomenė susirinko pagerbti visų mylimą mokytoją, poetę, dailininkę, dainų atlikėją Veroniką Eitminavičienę, švenčiančią 85-ąjį gimtadienį. Tverečiaus seniūnijos salėje surengta graži ir jaudinanti šventė, sušildžiusi pilką rudenišką dieną poezija, muzika, dainomis ir nuoširdžiausiais padėkos, palinkėjimų žodžiais.

2017.11.10  ITAU Literatūros fakultetas kviečia!

Šiandien (lapkričio 10 d.) 17 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos II aukšto salėje vyks susitikimas su rašytoja Jurga Žąsinaite.

2017.11.10  Projektas „Nepamiršk parašiuto!“

Vykdant bandomąjį jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektą „Nepamiršk parašiuto!”  bendradarbiauja Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyrius, Ignalinos rajono savivaldybė ir Ignalinos gimnazija. Šis bandomasis projektas vykdomas Utenos ir Kauno regionuose. 2017 m. birželio 15 d. savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai, mokytojai dalyvavo projekto pristatymo renginyje „Diena Vilniuje", o rugpjūčio 30 d. „Sodros" Utenos skyriuje buvo supažindinti su parengtos metodinės medžiagos turiniu, dalyvavo mokymuose.

2017.11.09  Savivaldybė remia rajonui reikalingų specialistų studijas

Pagal Ignalinos rajono savivaldybės studijų rėmimo tvarkos aprašą, patvirtintą Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. spalio 10 d. įsakymu Nr. V2-776, numatoma remti studentų, kurie yra baigę Ignalinos rajono bendrojo ugdymo mokyklas ir (arba) dirba Ignalinos rajono įmonėse ir (arba) įstaigose, studijuoja pagal Ignalinos rajonui reikalingų specialybių studijų programas Lietuvos universitetuose arba perkvalifikavimo programas, studijas. Studijos remiamos pasirašius trišalę sutartį tarp savivaldybės administracijos, studento ir įstaigos.

2017.11.09  Bendruomenių šventė

Spalio 28 dieną Kazitiškio seklyčioje vyko bendras seniūnijos bendruomenių renginys, kuriame dalyvavo Švedriškės, Grybėnų, Kazitiškio bendruomenių atstovai ir svečiai. Nors už lango lijo lietus, vėjas plėšė nuo medžių paskutinius lapus, tačiau būryje susirinkusiųjų buvo šilta, smagu. Sveikinimo žodį tarė Kazitiškio seniūnas Drąsutis Jelinskas, bibliotekininkė Rasa, Grybėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Jolita, Švedriškės seniūnaitė Nijolė.

2017.11.09  Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo muzikos olimpiada 6-8 ir 9-12 klasių mokiniams

Lapkričio 8 dieną Ignalinos gimnazijoje vyko savivaldybės etapo muzikos olimpiada 6-8 ir 9-12 klasių mokiniams. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių muzikinę kūrybinę raišką, plėtoti vaikų ir jaunimo kultūrą, kūrybiškumą, kelti muzikos dalyko prestižą. Abiejų grupių mokiniai atliko muzikinių žinių testą, muzikos rašto skaitymą, dainavo dainą.

2017.11.09  Vyrai raginami nemokamai pasitikrinti dėl prostatos vėžio

Lapkričio mėnuo visame pasaulyje žinomas „Barzdoto lapkričio“ (arba „Movember“) vardu, kuomet vyrai yra skatinami pasitikrinti dėl prostatos vėžio. Prie šios iniciatyvos prisideda ir Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK), kviesdama Lietuvos vyrus susirūpinti savo sveikata ir sudalyvauti nemokamoje prostatos vėžio prevencinėje programoje.

2017.11.08  Kelių tarnybos informacija apie valstybinės reikšmės automobilių kelių priežiūrą žiemą

Nuo šių metų lapkričio mėnesio pirmos dienos, sujungus regionines kelių priežiūros įmones,  valstybinių kelių priežiūrą Lietuvoje vykdys naujai sukurta VĮ „Kelių priežiūra", Utenos regiono keliais rūpinsis VĮ „Kelių priežiūra" Utenos padalinys. Kaip ir kiekvienais metais, kelininkai žiemos sezonui ruošėsi atsakingai: sudaryti žiemos tarnybos planai, atsakingų asmenų darbo grafikai, nustatyti barstytuvų ir krautuvų mechanizmų darbo laikai.

2017.11.08  Personažo vystymo dirbtuvės ir paroda Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės skyriaus parodų salėje

Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijoje spalio 25-27 dienomis vyko personažo kūrimo dirbtuvės, inicijuotos iš Ignalinos kilusios menininkės Anastasijos Sosunovos (24 m.). Dirbtuvių metu įvairaus amžiaus dailės studijos mokiniai mokėsi grafinio piešimo, personažo kūrimo ir pasakojimo vystymo komikso formatu. Dirbtuvių su vaikais rezultatų parodą ignaliniečiai gali pamatyti Ignalinos kultūros ir sporto centro Dailės skyriaus parodų salėje (Mokyklos g. 4).

2017.11.08  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitą

Lapkričio 9 dieną 17.15 val.  kviečiame į paskaitą „Būdai padedantys įviariapusiškai atjaunėti“ Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (antrame aukšte).

2017.11.06  Grafikės dovana Ignalinai

Lapkričio 6 d. Ignalinos krašto muziejuje pristatyta grafikės Almos Alchimavičiūtės personalinė piešinių paroda „Aš noriu turėti sparnus". Kaip sakė šiuo metu Ignalinoje gyvenanti ir kurianti  menininkė, tai jau 14-oji jos personalinė paroda ir 4-oji surengta Ignalinoje. Parodoje eksponuojami įvairiais laikotarpiais sukurti paveikslai: šaržai, portretai, aktai, abstraktūs piešiniai. Kai kurie buvo sukurti dar studijų Dailės akademijoje laikais ir anksčiau neeksponuoti. „Malonu Ignalinoje pristatyti tai, ką kūriau ne vienerius metus, išrinkau iš savo archyvo. Norėjau parodyti save labiau visapusišką",– sakė autorė.

2017.11.06  Ignalinos karatistė - Lietuvos vicečempionė!

Š. m. lapkričio 4 d. Ričardo Trimonio vadovaujamo Ignalinos kiokušin karatė klubo „YOKO" auklėtiniai – Germantė Gečaitė, Jonas Kuliešius, Paulius Lukoševčius ir Nikita Gimbickis – Kėdainiuose dalyvavo Lietuvos moksleivių  taurės finalinėse varžybose. Varžybos buvo vienos masiškiausių, jose dalyvavo daugiau kaip 700 sportininkų iš  Lietuvos klubų.

2017.11.06  Ignalinos gimnazija ieško kompiuterių taikymo inžinieriaus

Ignalinos gimnazija siūlo nuolatinį darbą kompiuterių taikymo inžinieriui.
Pareigybės lygis – A.

2017.11.06  Darželinukai, nešini gardžiausiais kepiniais, aplankė policijos pareigūnus

Lapkričio 6 diena paskelbta pyragų diena. Ši graži ir nuoširdumu apvainikuota iniciatyva palietė ir Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnus ir darbuotojus. Pirmadienio rytą „Šaltinėlio" Žiogelių grupės auklėtiniai su auklėtoja Asta Luneckiene, jos padėjėja Aistė Rukšėniene, nešini gardžiausiais kepiniais nutarė padėkoti komisariatui už nuoširdų ir glaudų bendradarbiavimą. Dienos devizas – " Susipažinkime! Draugaukime! Bendraukime! Dalinkimės!".

2017.11.06  Pyragų diena savivaldybėje

Lapkričio 6 d. Ignalinos rajono savivaldybėje pirmą kartą surengta Pyragų diena. Šios akcijos tikslas – susiburti kolektyvams, bendruomenėms ir aukoti vaikams. Per pietų pertrauką kiekvienas skyrius ant bendro stalo sunešė skaniausių pyragų. Savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis pasidžiaugė gražia iniciatyva, padėkojo organizatoriams ir kepėjams, visiems linkėjo prasmingai pasivaišinti. Kepėjoms meras įteikė po suvenyrą – Dysnos kaimo bendruomenės moterų iš popieriaus nupintus dubenėlius. Akcijoje dalyvavusiųjų paaukotos lėšos perduotos Vaiko teisių apsaugos skyriui. Pinigėliai atiteks mūsų rajono globojamiems vaikams. Iš viso surinkta 250 eurų 50 centų.

2017.11.06  Ignalinos krašto muziejuje - nauja paroda

Lapkričio 6 d., pirmadienį, 15 val. Ignalinos krašto muziejuje vyks menininkės Almos Alchimavičiūtės personalinės piešinių parodos „Aš noriu turėti sparnus" pristatymas. Maloniai kviečiame dalyvauti.

2017.11.06  Kviečia mažylių skaitykla „Pas pelėdą Paulę“

Ignalinos viešojoje bibliotekoje rugsėjo pabaigoje duris atvėrusi mažylių skaitykla „Pas pelėdą Paulę“ maloniai kviečia mažuosius ir jų tėvelius kartu praleisti laiką! Nauja, jauki, smagi ir spalvinga, mažiesiems pritaikyta ir tėveliams patogi erdvė papildyta naujais žaislais, lavinančiais mažųjų vaizduotę, ugdančiais kūrybiškumą.

2017.11.06  Informacija dėl uždaromos pervažos

AB "Lietuvos geležinkeliai" informuoja,  kad dėl geležinkelio pervažos, esančios krašto kelyje Nr. 114 Molėtai-Kaltanėnai-Ignalina 55,437 km (schema pridedama), remonto darbų š.m. lapkričio 8 d. nuo 8.00  iki 18 val. bus uždarytas autotransporto eismas šia pervaža.

2017.11.06  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.11.06  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 45- OJI SAVAITĖ (2017-11-06  –  2017-11-12)

2017.11.03  Vidiškių gimnazijos aštuntokai ir jų tėveliai – šaunūs socialinio projekto dalyviai

Paauglystė – tai, kai vieną dieną paauglys, eidamas į mokyklą, staiga supranta, kad pasaulis kitoks: jaudinantis, nepažįstamas ir naujas. Jis kasdien susiduria su įvairiais žmonėmis ir gauna labai daug dėmesio iš jį supančio pasaulio. Bręstančiai asmenybei svarbu daug ko išmokti, daug ką pažinti, o tam reikia suaugusiųjų supratingumo ir palaikymo.

2017.11.03  Priimta 1 paraiška Neįgaliųjų integracijai per kūno kultūrą ir sportą projekte 2018 m.

Priimta 1 paraiška Neįgaliųjų integracijai per kūno kultūrą ir sportą projekte 2018 m. 

2017.11.02  Krepšinio mėgėjų dėmesiui

Iki lapkričio 9 d. kviečiame registruoti komandas dalyvauti rajono krepšinio pirmenybėse. Informacija tel. 52804, registracija el. paštu anutjovai@gmail.com. Susirinkimas –pasitarimas  dėl varžybų vykdymo įvyks lapkričio 13 d. 17 val. Ignalinos KSC sporto skyriuje.

2017.11.02  Informacija apie valstybinės žemės nuomos mokestį
Informacija.
2017.11.02  Projekto „Atrask save“ rezultatų apžvalga

Š. m. spalio 25 d. Ignalinos r. turizmo informacijos centre vyko Ignalinos rajono socialinių darbuotojų posėdis. Bendradarbiaujant su socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėjo pavaduotoja Irena Matešiene, posėdžio metu buvo pasakota apie projekto „Atrask save“ pasiekimus ir rezultatus Ignalinos rajone. 

2017.11.02  Skelbiamas pakartotinis aukcionas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia trečiąjį nereikalingo turto pardavimo viešą aukcioną. Aukcionas vyks 2017 m. lapkričio 8 d. 13.30 val. savivaldybės administracijos patalpose, posėdžių salėje, II aukšte, adresu: Laisvės a. 70, Ignalina. Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2017 m. lapkričio 2-6 dienomis darbo laiku pagal turto buvimo vietą.

2017.11.02  Lapkričio 9 d. Ignalinos rajono savivaldybės administracijos patalpose vyks aukcionai

Bus parduodami šie objektai

2017.11.01  Kultūros renginiai

Ignalinos kultūros ir sporto centro, Ignalinos krašto muziejaus lapkričio mėnesio renginiai Ignalinoje ir rajone.

2017.11.01  Ignalinos viešojoje bibliotekoje

Lapkričio mėnesio renginiai

2017.11.01  Lapkričio mėnesio sporto varžybų kalendorius


2017.11.01  Spalio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

Visų Šventųjų ar Visų šventųjų diena?

Laikantis bendrųjų rašybos taisyklių, tik pirmas šventės pavadinimo žodis turėtų būti rašomas didžiąja raide – Visų šventųjų diena. Tačiau į Darbo kodeksą įrašytas stilistinis šventės pavadinimas, t. y. abu pavadinimo žodžiai didžiosiomis raidėmis – Visų Šventųjų diena.

Abu variantai yra taisyklingi.

 

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  


 

   


 

 
 

  
 

 
 
 

 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.