Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017.07.31  Informacija apie įregistruotus adresus

Informacija apie įregistruotus adresus Kylatrakio kaime, Ignalinos seniūnijoje.

2017.07.31  Informacija apie įregistruotą sprendimo projektą

Įregistruotas sprendimo „Dėl pavadinimų gatvėms suteikimo“ projektas.

2017.07.31  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017.07.28  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad rugpjūčio 7 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinamas Žemės sklypo (kadastro Nr. 4540/0010:0140), esančio Naujasodžio k., Linkmenų sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projektas ūkininko sodybos vietai ir žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietai parinkti.

2017.07.26  Kviečia Mielagėnai

Liepos 29 d. Ignalinos rajono Mielagėnų miestelyje vyks XIII Rytų Aukštaitijos bendruomenių sąskrydis. Pradžia 12 val.

2017.07.26  Lietuvos žiemos sporto centras ieško rinkodaros vadovo (-ės)

Rinkodaros vadovas planuoja, organizuoja ir koordinuoja įstaigos veiklą rinkodaros srityje, rengia investicinius ir kitus įstaigos veiklos plėtros planus ar projektus, teikia pasiūlymus dėl darbo efektyvinimo ir kt. Kviečiame išsamiau susipažinti su pateiktais reikalavimais ir šiai pareigybei priskirtomis funkcijomis. 

2017.07.25  Tradicinė Oninių šventė "Šventa Ona – duonos ir vasaros gėrybių ponia” Naujajame Daugėliškyje

Liepos 23 d.  Oninės vėl sukvietė daugėliškėnus ir jų svečius į didelę tradicinę šventę, vykusią Naujajame Daugėliškyje. Šventė prasidėjo 10 val. šv. Mišiomis šv. Onos ir Joakimo bažnyčioje. Tai tituliniai parapijos atlaidai, sukviečiantys gausų Daugėliškio krašto žmonių būrį. Prieš šv. Mišias visi susirinkome bažnyčios šventoriuje prie  naujai pastatyto ir išpuošto kryžiaus. Jį padirbino ir pastatė Mikalave gyvenantys ūkininkai Algis ir Stasys Cicėnai. Šioje vietoje daugelį metų stovėjo medinis kryžius, skirtas parapijoje vykusioms misijoms atminti. Tai liudijanti lentelė perkelta ant naujojo kryžiaus.

2017.07.24  Festivalis „Ežerų sietuva“ – puiki proga susitikti bendradarbiavimo partneriams

Tarptautiniame  liaudiškos muzikos ir šokių festivalyje „Ežerų sietuva“ dalyvavo ir Ignalinos rajono savivaldybės aktyviausi partneriai – Lenkijos Serocko miesto atstovai. Į Ignaliną atvyko Serocko burmistras Silvestras Sokolnickis, tarybos pirmininkas Artūras Borkovskis, tarybos narė Gabriela Ksionžyk  ir administracijos sekretorius Tadeušas Kanovnik. Lenkijos delegacija į Ignaliną atvyko liepos 21 dieną, apsigyveno kaimo turizmo sodyboje. Svečiai susitiko su savivaldybės vadovais, taip pat turėjo laiko pasigrožėti Ignalinos krašto gamta, apsilankyti Vilniuje.

2017.07.24  Ignalinoje atidarytas 12-asis „Ežerų sietuvos" festivalis

Liepos 21-23 dienomis Ignalinos, Molėtų ir Švenčionių rajonuose skambėjo tarptautinis liaudiškos muzikos ir šokių festivalis ,,Ežerų sietuva". Festivalis vyksta kas dvejus metus ir gražiai šventei suvienija kaimynus. Šiemet  festivalio atidarymą rengė Ignalina. Šventės pradžiai pasirinkta viena įspūdingiausių rajono vietų – šešių ežerų apsuptas ir legendomis apipintas Ladakalnis. Čia sutikti festivalio kolektyvai iš Baltarusijos, Lenkijos, Moldovos, Maltos, Kroatijos ir Gruzijos. Pirmasis festivalis taip pat buvo pradėtas ant Ladakalnio. Na o 12-asis išsiskyrė karštu temperamentu ir spalvingumu. Uždeganti koncertų nuotaika sužavėjo žiūrovus.

2017.07.24  Taujūnuose vyko tradicinė kraštiečių šventė „Sugrįžkime po medum kvepiančiom liepom“

Ne aukšti kalnai, ne žali slėniai ar sraunios upės lemia krašto grožį, o paprasti žmonės, kilniais darbais gražinantys ir garsinantys savo tėviškę, prisimenantys saviškius, norintys susitikti, džiaugsmais pasidalinti, dainą sudainuoti, ašarą nubraukti, širdį nuraminti. Toks gražus kraštiečių susibūrimas vyko liepos 22d. Taujūnuose. Susirinko šio krašto žmonės išsibarstę po Lietuvą, kuriems teberūpi jų šaknys, gimtinės dabartis ir ateitis.

2017.07.24  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2017 m. liepos  17 -  22 d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija.
Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2017.07.21  Reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugos Ignalinos ligoninėje

 Kviečiame pasinaudoti reabilitacijos

  ir sveikatinimo paslaugomis !

2017.07.21  Festivalis "Ežerų sietuva" atidaromas Ignalinoje

Liepos 21-23 dienomis Ignalinoje, Molėtuose ir Pabradėje (Švenčionių r.) vyks tarptautinio liaudiškos muzikos ir šokių festivalio "Ežerų sietuva" koncertai. Festivalis atidaromas liepos 21 dieną 17 val. ant Ladakalnio. 19.00 val. iš Ignalinos Laisvės aikštės žygiuos šventinė eisena į miesto vasaros estradą, kur savo programas pristatys šokių kolektyvai iš Maltos, Gruzijos, Lenkijos, Moldovos, folkloro ansamblis iš Kroatijos, dainų ansamblis iš Baltarusijos. Taip pat koncertuos Ignalinos kultūros ir sporto centro šokių kolektyvas "Gaja", liaudiškos muzikos kapela "Ringė". Po festivalio koncerto visus linksmins dainininkė MIA ir Lauris Reiniks (Latvija). Visus norinčius prekiauti savo gaminiais kviečiame registruotis.

2017.07.21  Oninės Naujajame Daugėliškyje

Visus,  didelius ir mažus, važiuotus ir pėsčius, liepos 23 d., sekmadienį, maloniai kviečiame į ONINIŲ šventę Naujajame Daugėliškyje

2017.07.21  Mokymasis, išmaniosios technologijos ir kūrybiškumas

Sėkmė lydėjo dar vieną Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parengtą tarptautinį projektą – finansuotas programai ERASMUS+ pateiktas projektas „Mokymasis, išmaniosios technologijos ir kūrybiškumas“, kurio įgyvendinimui skirta 80 020 EUR.

2017.07.21  Piliakalnių didybės pavilioti

Lietuvos Respublikos Seimui 2017 metus paskelbus Piliakalnių metais, Kazitiškio ir Grybėnų kaimų bibliotekininkės Rasa Trubilienė ir Dalia Koršul pagalvojo, kad Kazitiškio seniūnijoje taip pat  yra šių gražuolių. Dar ir ne vienas, o keturi: Tolimėnų, Garbšių, Bajorų ir Kazlupiškės. Bibliotekininkės kartu su skaitytojais juos ir aplankė.

2017.07.20  Pažinkime ir aplankykime savo krašto piliakalnius

2017-ieji  paskelbti Piliakalnių metais. Piliakalnis – svarbiausias pagoniškos baltų kultūros palikimas, neatsiejama Lietuvos kraštovaizdžio dalis, o vasara pats tinkamiausias metas aplankysi savo krašto kalnus, kalvas,  kuriose stovėjo ar dar tebestovi pilys, gynybinės sienos įtvirtinimai, buvo iškasti apsauginiai grioviai, supilti pylimai. Liepos 18 dieną Ignalinos rajono kultūros darbuotojai tęsdami tradiciją  pasirinko du Dūkšto seniūnijoje esančius Sokiškių ir Dūkšto piliakalnius.

2017.07.20  Ansamblis "Putinas" atšventė veiklos 20-metį

Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijos dainų ansamblis „Putinas“ jau dvidešimt metų linksmina ir skaidrina likimo bičiulių širdis, dalyvauja įvairiose šventėse, festivaliuose ir puikiai pristato Ignalinos kraštą.  Dainuojanti širdis neturi laiko negaluoti ir skųstis, ji visada jauna ir romantiškai nusiteikusi. Tokios mintys dažnai aplanko  klausantis garbaus amžiaus ansamblio dainininkų, visada gerai nusiteikusių, su šypsena lipančių į sceną,  pasitikinčių savimi. Liepos 19 dieną savo jubiliejinę sukaktį kolektyvas atšventė  gražiame Ignalinos kampelyje, mažojoje estradoje prie kultūros centro. 

2017.07.19  Nacionalinis projektas „Lietuva ir mes". Kviečiame teikti pasiūlymus, kaip pristatyti Ignalinos kraštą

Liepos 18 dieną Ignalinos rajono savivaldybės vadovai susitiko su nacionalinio fotoprojekto “Lietuva ir mes” atstovu  Gyčiu Daugėla, kuris papasakojo apie profesionalių prodiuserių ir fotomenininkų organizuojamą projektą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui įamžinti. Įspūdingos apimties ir aukštos informacinės bei estetinės kokybės leidinyje bus pristatomos garsiausios Lietuvos asmenybės, iškiliausi kultūros ir meno kūrėjai, mokslininkai, sportininkai, verslininkai, įvairių sričių darbuotojai, ūkininkai...

2017.07.19  Jubiliejinė "Putino" šventė

Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis "Putinas" švenčia 20-ąjį veiklos jubiliejų. Ta proga liepos 19 d. 11 val. Ignalinos Laisvės aikštėje (dėl lietaus – Ignalinos kultūros centro kiemelyje) rengiamas koncertas, kuriame savo programas pristatys ignaliniečiai ir jų bičiulių kolektyvai iš kitų rajonų. 

2017.07.19  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad liepos 28 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinamas Ignalinos rajono Didžiasalio žvyro telkinio dalies išteklių naudojimo planas (vietovės lygmens specialiojo teritorijų planavimo dokumentas – žemės gelmių naudojimo planas).

2017.07.18  Vasaros šventė Kaniūkuose

Vasariškai jaukų ir labai šiltą vakarą Kaniūkuose ir vėl nuvilnijo tradicinė vasaros šventė „Ant vasaros sparnų". Nuo ryto vyko sporto varžybos, vakare visus sukvietė linksma muzika. Koncertavo ir savi atlikėjai, ir svečiai. Buvo pagerbti jubiliatai ir aktyvūs bendruomenės nariai.

2017.07.18  Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą
Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. liepos 18 d.  įsakymu Nr. V2-438 patvirtintas žemės sklypo Ažušilės g. 5, Ignalinos mieste, formavimo ir pertvarkymo projektas.
2017.07.17  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2017 m. liepos 10 - 15 d. Ignalinos viešosios bibliotekos informacija. Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2017.07.17  Įgyvendintas Linkmenų kaimo bendruomenės projektas – „Pajudėkime kartu"

Liepos 15 d. susirinkome į užbaigto projekto „Pajudėkime kartu“ aptarimą. Į svečius kvietėme Antalksnės ir Kaltanėnų kaimo bendruomenių atstovus. Dalinomės sveiko maisto receptais ir surengėme draugiškas stalo teniso varžybas. 2015 metais įgyvendinome projektą „Judėkime linksmai – gyvenkime sveikai“. Kadangi geri pavyzdžiai užkrečia ir vėl norėjome paskatinti Ignalinos rajono Linkmenų kaimo bendruomenės, gretimų bendruomenių ir Linkmenų seniūnijos gyventojus tapti bendruomeniškesniais ir rinktis sveiką, fiziškai aktyvų gyvenimo būdą. Labai džiaugiamės šiemet vėl turėdami galimybę tai padaryti.

2017.07.14  „Mes rūšiuojam. Vasara“

Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje  liepos 15 - rugpjūčio 15 dienomis vyks aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam. Vasara" aktyvusis etapas. Jo metu  seniūnijos, bendruomenės kviečiamos rinkti elektros  ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų atliekas ir už jas gauti  taškų projekto partnerių prekėms įsigyti. Daugiausia atliekų surinkusi bendruomenė laimės aplinkosauginę šventę. 

2017.07.14  Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdyje

Liepos 14 dieną įvyko Ignalinos rajono savivaldybės posėdis, kuriame priimta 18 sprendimų ir išklausytos dvi informacijos: dėl savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto 2016 metų ataskaitos ir dėl Ignalinos rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos veiklos.

2017.07.14  Kviečia Kaniūkai

Kaniūkų jaunimo klubas ir Kaniūkų kaimo bendruomenė liepos 15 d. kviečia į šventę „Ant vasaros sparnų"

2017.07.14  Informacija apie 2017 m. brandos egzaminų rezultatus

Pagal 2017 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašą mokinys brandos atestatui gauti privalėjo išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros (valstybinį arba mokyklinį) brandos egzaminą ir dar vieno pasirinkto dalyko (valstybinį arba mokyklinį) brandos egzaminą. Šiais metais Ignalinos  rajone buvo 131  kandidatas pateikęs prašymus laikyti   brandos egzaminus, o brandos egzaminų sesijoje dalyvavo 126 kandidatai. 

2017.07.14  Tarptautinis projektas Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre

Birželio 26 – liepos 8 dienomis Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre vyko projektas ,,We do it together“. Tai tarptautinis socialinis meno projektas, kurio tikslas yra  meną pristatyti kaip pagrindą, kuriuo pasinaudojant yra vystoma saviraiška, socialiniai ir bendravimo įgūdžiai, pasitikėjimas savimi ir kūrybingumas. Dvi savaites skirtingų šalių atstovai vaikams vedė užsiėmimus.

2017.07.13  Pristatomas mūsų kraštas

http://www.anonsas.lt/portal/categories/1/1/0/1/article/42640/ignalina-aktyviu-pramogu-krastas 

2017.07.13  Nauja renovacijos banga Ignalinoje – skubėkime pasinaudoti paramos galimybėmis

Daugiabučių namų renovacija smarkiai pakeitė Ignalinos miesto bendrą vaizdą, ji pasiekė ir rajono miestelius bei kaimus. Gyventojai įsitikino, kad gyventi modernizuotame name yra  jaukiau, šilčiau ir pigiau, taip pat išaugo  buto vertė ir parduodamas renovuotas būstas pirkėjui kur kas patrauklesnis. Įgyvendinus energinio efektyvumo didinimo programą „Ignalinos enervizija“ iš viso modernizuoti 78 namai (iš jų 6 Vidiškėse ir 5 Dūkšte). Ignalinos mieste pasiektas tikrai geras rodiklis – 85 procentai visų daugiabučių yra renovuoti (liko 15 nerenovuotų namų). Ignalinos rajono savivaldybė turi gerą galimybę mieste užbaigti renovaciją. 

2017.07.13  Viešoji įstaiga CPO LT informuoja
Viešoji įstaiga CPO LT pristato elektroninį įrankį "Elektroninių pirkimų centras" skirtą daugiabučių namų modernizavimui.
2017.07.13  Informacija apie patvirtintus žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. liepos 13 d. įsakymu Nr. V2-429 patvirtintas žemės sklypo Vilniaus g. 25, Dūkšto mieste, formavimo ir pertvarkymo projektas.

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. liepos 13 d. įsakymu Nr. V2-430 patvirtintas žemės sklypo P. Cvirkos g. 11, Ignalinos mieste, formavimo ir pertvarkymo projektas.

2017.07.11  Kaip elgtis pajutus dujų kvapą

Ore pajutus dujų kvapą pirmiausiai reikia įsitikinti, ar jos nėra atsuktos ir paliktos buitiniuose dujas naudojančiuose prietaisuose, pavyzdžiui, viryklėje. Tuomet užsukite čiaupus prieš dujinius prietaisus, atidarykite langus ir duris, sukeldami skersvėjį dujų kvapui išsisklaidyti.

Jeigu dujų kvapas neišnyksta, nedelsdami apie tai praneškite avarinės tarnybos telefonu 1804.

2017.07.11  Palūšėje koncertavo folkloro grupė iš Brazilijos

Liepos 8 d. vakarą Lietuvos mažojoje kultūros sostinėje Palūšėje, aikštelėje šalia Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centro, koncertavo tarptautinio folkloro festivalio "Baltica 2017" dalyviai Giuseppe‘s Garibaldi gaučų tradicijų centro folkloro grupė iš Brazilijos. Spalvingas ir nuotaikinga programa nepaliko abejingų. Svečius lietuviškomis dainomis sutiko ir šiltai dėkojo folkloro ansamblis "Čiulbutė" ir jo vadovė Sigutė Mudinienė.

2017.07.11  Saugaus elgesio prie vandens taisyklės

Saugaus elgesio prie vandens taisyklės.

2017.07.10  Valstybės diena su kariuomene

Liepos 7 dieną Ignalinoje vyko Valstybės diena su kariuomene. Šventėje visuomenei įvairią karinę techniką pristatė Lietuvos kariuomenės pajėgų kariai, svečiai iš Vokietijos, Belgijos. Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos policijos ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, sienos pažeidėjų sulaikymą imitavo ir programą parodė kinologai. Šventės atidaryme grojo Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas (vad. kpt. Ričardas Čupkovas). Pučiamųjų orkestrų vakare koncertavo Kauno pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas" ir Panevėžio pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“. Vakare senas geras grupės „Hiperbolė“ dainas atliko grupė „Hiperbolė TRIBUTE BAND".

2017.07.10  Tautinio kostiumo konkurse dalyvavo ignalinietė

Liepos 6-ąją, minint Valstybės dieną, Dubingių piliavietėje vyko dailiausių kostiumų rinkimai ir iškilmingas koncertas „Išausta tapatybė“. Renginio žiūrovai turėjo progą iš arti pamatyti dailius, puošnius, visų regionų lietuvių drabužius, kuriuos demonstravo per 300 konkurso finalininkų, išgirsti aukštaitiškų sutartinių skambesį, svečių šalių garsus ir šiuolaikinius ritmus – į šventinę programą įsiliejo sutartinių šventė „Sutarjėla“, tarptautinis folkloro festivalis „Baltica", žinomi Lietuvos atlikėjai.

2017.07.10  Informacija apie patvirtintą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. liepos 5 d.  įsakymu Nr. V2-421 patvirtintas Bažnyčios gatvės Dūkšto mieste žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.

 

2017.07.10  Ignaliniečiai diskutavo apie pokyčius Ignalinoje

Asociacija „Ateities Ignalina“ liepos 8 dieną visus neabejingus savo kraštui žmones pakvietė diskutuoti, dalintis patirtimi ir idėjomis, kurios skatintų pokyčius Ignalinoje. Mokymus vedė kraštietis Mindaugas Žebrauskas, UAB „Dirigo“ vadovas, verslo konsultantas. Kaip pats pasakojo, jis puikiai pažįsta Ignalinos kraštą, vaikystėje čia leisdavo atostogas,  dviračiu yra išvažinėjęs visas gražiausias vietoves, todėl jaučia ypatingus sentimentus ir mano, kad atėjo laikas pasidalinti sukauptomis žiniomis bei padėti aktyvinti vietos bendruomenę.  

2017.07.10  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad liepos 19 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinamas Žemės sklypo (kadastro Nr. 4505/0003:0192), esančio Zuikiškės k. 2, Ignalinos sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projektas ūkininko sodybos vietai ir žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietai parinkti.

2017.07.10  Birželio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

Kaip kirčiuoti žodį „piliakalnis“?

Siekiant pritaikyti kirčiavimo normas prie vartosenos, žodis „piliakalnis“ gali būti kirčiuojamas dvejopai: pìliakalnis ir piliãkalnis. Abu žodžiai yra pirmosios kirčiuotės, todėl kirčiuojami pastoviai toje pačioje vietoje.

2017.07.10  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2017 m. liepos 3 - 8  d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija.
Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2017.07.10  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 28-OJI SAVAITĖ (2017-07-10  – 2017-07-16)

2017.07.07  Vyko paplūdimio tinklinio turnyras

Liepos 5 ir 6 dienosmis Ignalinos kultūros ir sporto centras miesto paplūdimyje organizavo vaikinų ir merginų tinklinio turnyrus, skirtus Valstybės dienai paminėti. Varžybos sutraukė 17 komandų iš Ignalinos, Visagino, Utenos ir Rokiškio.

2017.07.07  Vyko naktinis krepšinio 3x3 turnyras

Liepos 5 d. vakarą Ignalinos kultūros ir sporto centras organizavo naktinį krepšinio 3x3 turnyrą, skirtą Valstybės dienai paminėti. Turnyras, turėjęs vykti Ignalinos gimnazijos lauko krepšinio aikštelėse, dėl prastų oro sąlygų buvo perkeltas į sporto ir pramogų centro salę. Jau tradicija tampančiame renginyje dalyvavo 18 komandų ne tik iš Ignalinos, bet ir iš Vilniaus, Švenčionių, Švenčionėlių, Utenos, Rokiškio ir Visagino.

2017.07.07  Tautiška giesmė skambėjo ant piliakalnių

Tradicija Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną giedoti Tautišką giesmę prasidėjo 2009-ais metais. Kasmet tūkstančiai lietuvių ją gieda įvairiuose pasaulio kampeliuose. Šiais piliakalnių  metais žmonės kviesti rinktis būtent tose vietose, kur kūrėsi šalies istorija – minint Valstybės dieną ir pasitinkant jos šimtmetį giesmė skambėjo nuo 100 piliakalnių. Ignalinos rajone buvo pasirinkti du piliakalniai – gausiai turistų  lankomas Ginučių ir ne tiek žinomas, bet ne mažiau istoriškai svarbus ir įspūdingas – Mažulonių, stovintis prie senojo Mindaugo laikų prekybos kelio, šalia Vėlio ežero.

2017.07.07  Liepos 7 d. - diena su Lietuvos kariuomene

VALSTYBĖS DIENA KARTU SU KARIUOMENE. Liepos 7 d. Ignalinos miesto vasaros estradoje. 

https://www.youtube.com/watch?v=HL6gnkWmyrI&feature=youtu.be 

2017.07.07  Prevencinis projektas prieš krūties vėžį "Nedelsk“ liepos 10 d. kviečia moteris pasitikrinti krūtis

Mielos moterys, kviečiame NEMOKAMAI pasitikrinti krūtis!

2017.07.06  Aplankytas ir pagerbtas Puziniškio piliakalnis

Liepos 5 d. Ignalinos viešoji biblioteka ir vėl pakvietė atrasti piliakalnių paslaptis bei aplankyti Aukštaitijos nacionalinio parko miškuose pasislėpusį Puziniškio piliakalnį. Tai jau trečiasis bibliotekos projekto  „Piliakalnių istorija žadina vaizduotę“ renginys.  Didelio susidomėjimo sulaukė atviros  istorijos pamokos ant Linkmenų ir Ginučių piliakalnių, todėl ir šįkart būrys smalsuolių miško keliukais pro Meironių kaimą važiavo  aplankyti paslaptingojo Puziniškio.  

2017.07.06  Lietuvos valstybės diena

Savivaldybės mero Henriko Šiaudinio sveikinimas

2017.07.05  Tautiška giesmė vienu balsu nuo 100 Lietuvos piliakalnių

Liepos 6 d. kviečiame visus giedoti Tautišką giesmę ant Mažulonių ir Ginučių piliakalnių ir Ignalinos Laisvės aikštėje.

2017.07.05  Parašu patvirtinusieji sutikimą mokėti, negali reikalauti atlyginti išlaidas

Nuo 2017 m. birželio 1 d. ligonių kasose įsigaliojo naujos Draudžiamų privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) asmenų skundų nagrinėjimo teritorinėse ligonių kasose (TLK) taisyklės, patvirtintos Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK). Jomis bus vadovaujamasi nagrinėjant ginčus tarp gyventojų ir gydymo įstaigų dėl PSD garantuojamų paslaugų. 

2017.07.05  Liepos 13 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis

Darbotvarkė

2017.07.05  Informacija apie Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką ir darbotvarkę

 

2017.07.05  Eriko Kapočiaus startai Europos jaunimo plaukimo čempionate Izraelyje

Birželio 28 – liepos 2 dienomis Netanijoje (Izraelis) vyko Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo stipriausi Europos 16 – 18 metų plaukikai ir stipriausios 15 – 17 metų plaukikės.

2017.07.05  VĮ „Utenos regiono keliai“ informuoja

Šių metų liepos 3 dieną buvo nuplautas kelio ruožas rajoninės reikšmės kelyje Nr.1413 Paringys – Rubelninkai - Budriškė km 6,70. Šiuo metu kelias uždarytas, eismas vyksta apylanka keliu Nr. 1404 Kazokinė – Ceikiniai – Mielagėnai ir vietinės reikšmės keliu per Maldanėnų kaimą.

2017.07.05  Aktualu keliaujantiems ir savanoriaujantiems užsienyje

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) pastebi, kad vis daugiau Lietuvos jaunimo, baigę mokyklas, vyksta keliauti po pasaulį ar savanoriauti užsienyje, kartais ten dirba nelegaliai, o vėliau susiduria su privalomojo sveikatos draudimo (PSD) problemomis. Jauni žmonės nepasidomi, todėl nežino, kad vykstant į tokias keliones būtina deklaruoti išvykimą, jei nenorima savarankiškai Lietuvoje mokėti PSD įmokų ar turėti skolų.

2017.07.04  2017 metų pirmojo pusmečio gaisrai

Per pirmąjį 2017 metų pusmetį Lietuvoje kilo 6054 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, jų sumažėjo 6,6 proc. Ignalinos rajone šiemet kilo 46 gaisrai, pernai tuo pačiu metu buvo kilę 70 gaisrų. Gaisruose žuvo 61 žmogus (2016 m. – 58), iš jų 3 vaikai (3), o 103 gyventojai (102) patyrė traumų. Nors šiemet gaisruose žuvo 3 gyventojais daugiau nei pernai, tačiau lyginant su penkerių metų pirmojo pusmečio žuvusiųjų vidurkiu – 75, žmonių žuvo 18,7 proc. mažiau. Mūsų rajone šiemet žuvo 1 žmogus, kai pernai aukų pavyko išvengti.

2017.07.04  Kviečiame dalyvauti paplūdimio tinklinio 2x2 turnyre

Turnyras vyks liepos 5 d. nuo 17 val. ir liepos 6 d. nuo 10 val. Ignalinos miesto paplūdimyje. Turnyrą organizuoja Ignalinos kultūros ir sporto centras. Varžybos vyks vaikinų ir merginų grupėse.

2017.07.04  Kviečiame dalyvauti naktiniame krepšinio 3x3 turnyre

Turnyras vyks liepos 5 d. nuo 19 val. Ignalinos gimnazijos lauko krepšinio aikštelėse. Turnyrą organizuoja Ignalinos kultūros ir sporto centras. Varžybos vyks dvejose amžiaus grupėse.

2017.07.04  Kviečiame susitikti ant Puziniškio piliakalnio!

Liepos 5 d. 10 val. atraskim piliakalnius ir jų legendas kartu su Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos specialistais Algirdu Panavu, Giedre Šukyte, Sigute Mudiniene bei Tauragnų piliakalnio II atradėja, archeologe Dovile Baltramiejūnaite ant paslaptingojo Puziniškio piliakalnio. 

2017.07.03  Informacija gyventojams

Liepos 8 dieną asociacija "Ateities Ignalina" organizuoja renginį, skirtą Ignalinos krašto gyventojams, kurie norėtų prisidėti prie pokyčių Ignalinos krašte. Tikslas - suburti iniciatyvius žmones, turinčius idėjų ir norinčius prisidėti prie gerovės kūrimo Ignalinos krašte. Į renginį galima registruotis el. p. ateitis.ignalina@gmail.com, renginį ves sertifikuotas svečias iš Vilniaus Mindaugas Žebrauskas.

2017.07.03  Istorijos pamoka ant Ginučių piliakalnio

Nereikia toli važiuoti, kad gamtos grožis užgniaužtų kvapą, o fotoaparatas nedingtų iš rankų. Viena iš tokių vietų – Aukštaitija ir jos nacionalinis parkas. Vietinius, ir turistus traukia niekuomet nenutylantis ir paslaptingas Ginučių malūnas, vos pakreipus žvilgsnį nuo beribių ežerų, tarp Linkmeno ir Ūkojo šalia stūkso didžiūnas archeologinis paminklas – Ginučių piliakalnis. Iš jo didybės dvelkia mūsų bočių buvusi galybė. Piliakalnis naudotas ilgą laiką, vėliau jis buvo tapatinamas su XIII-XV amžiuje egzistavusia Linkmenų pilimi, kuri buvo Vidurio Lietuvos gynybos sistemos dalis. Rastos IX-X a. arabų monetos rodo šio kelio senumą ir svarbą.

2017.07.03  Ignalinoje lankėsi Vokietijos Kronshageno miesto Raudono Kryžiaus atstovai

Liepos 3 d. Ignalinoje jau 20 kartą viešėjo Vokietijos Kronshageno miesto Raudonojo Kryžiaus atstovai, vadovaujami Reinhardo Miulerio.

2017.07.03  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2017 m. birželio  27 - liepos 1 d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija.
Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2017.07.03  Ignalinos rajono savivaldybės mero darbotvarkė

2017 METŲ 27-OJI SAVAITĖ (2017-07-03  – 2017-07-09)

2017.07.03  Mėnesio renginiai Ignalinoje ir rajone


2017.07.03  Ignalinos viešojoje bibliotekoje

Liepos mėnesio renginiai

2017.07.03  Liepos mėnesio sporto renginių kalendorius

 

 

2017.07.03  Ignalinos šilumos tinklų informacija

Karšto vandens tiekimo nešildymo sezono metu grafikas.

2017.07.01  Ignalinos rajono savivaldybės administracija skelbia darbdavių atranką laikiniems darbams

 

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.