Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
archyvas
  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018.07.31  Mielagėnai šimtmečio vingiuose

Rugpjūčio 4 d. Mielagėnai kviečia į šventę "Mielagėnai šimtmečio vingiuose". Mielagėnų miesteliui – 250, Mielagėnų mokyklai – 70 metų. Šventės programa pridedama.

2018.07.31  Keičiamas asociacijos "Žaibo kumštis" pavadinimas
Asociacija "Žaibo kumštis" informuoja, kad yra keičiamas asociacijos pavadinimas į Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacija. Nuo liepos 17 d. Asociacijos pirmininko pareigas eina Asociacijos "Žaibo kumštis" kapitonė Ieva Čičelytė. Lietuvos gynybos, kultūros ir švietimo asociacijos kontaktai: El. paštas- asociacijazk@gmail.com, mob. tel. 867101970
2018.07.31  Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai Naujojo Daugėliškio seniūnijoje

Pateikiame  2018 m. liepos 27 d. Naujojo Daugėliškio seniūnijoje vykusių pakartotinių seniūnaičių rinkimų rezultatus:

2018.07.31  Informacija apie sprendimo priėmimą

SKELBIMAS APIE PARENGTĄ SPRENDIMO DĖL KAIMO PLĖTROS ŽEMĖTVARKOS PROJEKTO RENGIMO PRADŽIOS IR PLANAVIMO TIKSLŲ, PROJEKTĄ

2018.07.31  VSAT Ignalinos pasienio rinktinės informacija

 

VSAT Ignalinos pasienio rinktinė informuoja, kad dėl pasienio kontrolės punktų infrastruktūros tobulinimo darbų Baltarusijos Respublikos pusėje nuo 2018 m. rugpjūčio 6 d. iki 2018 m. rugpjūčio 19 d. nebus vykdomas asmenų ir transporto priemonių praleidimas supaprastintame pasienio kontrolės punkte Adutiškis (Lietuvos Respublika) – Moldevičiai (Maldeviči, Baltarusijos Respublika).

2018.07.31  Lietuvos televizija sukūrė videofilmą apie Daugėliškio kraštą

Lietuvos televizijos "Mūsų miestelių" kūrybinė grupė su žurnaliste Nijole Baužyte domėjosi Daugėliškio krašto istorija ir dabartimi. LRT mediatekoje jau galima surasti videofilmą "Daugėliškis. Senasis ir Naujasis". Kuriant filmą kalbinta Šiūlėnų bendruomenės pirmininkė Marijona Lukaševičienė, tautodailininkas Teofilis Patiejūnas, buvęs miškininkas Mykolas Rimšelis, mokytoja Ona Česliokienė ir kiti kaimo gyventojai. Nuorodos pridedamos.

2018.07.30  Kiekvieną šeštadienį – Palūšinių turgelis

Gražu ir miela stebėti, kaip aktyvėja, drąsėja ir vis naujas idėjas įgyvendina mūsų krašto kaimų bendruomenės. Žmonės pajunta buvimo ir kūrimo kartu džiaugsmą ir tai yra didžiausia prasmė. O kai daroma su meile, tai ir atliepas ateina iš širdies. Štai Palūšės kaimo bendruomenė ir jos pirmininkas Gediminas Šatkauskas tinkamai ir pagal paskirtį išnaudoja kaimelio centre, bažnytėlės kalno papėdėje, esantį jaukų Amatų centro namelį. Kiekvieną šeštadienį nuo 11 val. jo terasoje vyksta Palūšinių turgeliai, kurie net savo šūkį turi: "Paremk savo kaimynystės verslą. Mąstyk plačiai. Pirk lokaliai!".

2018.07.30  Rugpjūčio 04 d. Palūšės regatoje vyks 3x3 krepšinio ir paplūdimio tinklinio mix 2 x 2 turnyrai

Š. m. rugpjūčio 04 d. Palūšės Regatoje vyks 3x3 krepšinio ir paplūdimio tinklinio mix 2 x 2 turnyrai. Dalyvių registracija 10:00 - 10:30 val. Krepšinio turnyras prie antrosios valtinės, tinklinio turnyras paplūdimio tinklinio aikštelėje. Turnyro nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai 17:30 val.

2018.07.30  Palūšėje - "Neregėtos Lietuvos" pasaulis

Negali nesižavėti tais iš prigimties išskirtiniais, talentingais, patriotiškumo jausmą nešančiais žmonėmis, kurie tarsi alsuoja gražiomis, kilniomis  idėjomis ir sugeba jas kūrybingai įgyvendinti. Toks žmogus yra fotografas, keliautojas, leidėjas Marius Jovaiša, kurio darbai taip puikiai pristato Lietuvą pasaulyje ir įprasmina meilę savo kraštui, kultūrai, žmonėms. Liepos 28 dieną Palūšės kaimo bibliotekoje Marius Jovaiša buvo šiltai sutiktas ir pradžiugino į renginį susirinkusiųjų širdis.

2018.07.30  Apie Ignalinos kraštą Lietuvos televizijoje

Liepos 27 dieną Lietuvos televizijos kūrybinė komanda apsilankė Palūšėje ir Strigailiškyje. Palūšės valtinėje laidos "Labas rytas" vedėjas Ignas Krupavičius kalbėjosi su Aukštaitijos nacionalinio parko kultūrologe Sigute Mudiniene, kuri pristatė atsinaujinusią turistinę bazę ir visus pakvietė į rugpjūčio 4-5 dienomis Palūšėje vyksiančią tradicinę šventę "Palūšės regatą".

2018.07.30  Oninių šventė Naujajame Daugėliškyje: čia susipynė senosios ir šiuolaikinės tradicijos

Liepos 22 d. Naujame Daugėliškyje  vyko smagi šventė „Šv. Ona – duonos ir vasaros gėrybių ponia“. Jau ne pirmus metus Naujojo Daugėliškio kaimo seklyčia kartu su Daugėliškio krašto bendruomene organizuoja šventę, kurioje pagerbiamos Onos bei šviežio derliaus duona. Jau daugiau nei 100 metų Naujajame Daugėliškyje vyksta Šv. Onos ir Joakimo atlaidai.  Naujojo Daugėliškio bažnyčia, paskirta švnč. Mergelės Marijos tėvų –  šventųjų Onos ir Joakimo garbei, kitais metais švęs savo 130 – ąsias metines.

2018.07.30  Savaitgalį, Ignalinoje vyko 3x3 krepšinio turnyras

Praėjusį savaitgalį, liepos 27 d. Ignalinoje vyko 3x3 krepšinio turnyras. Varžybos vyko iki sutemų, nuo 19:00 iki 23:15 val. Į turnyrą susirinko 20 komandų iš Ignalinos, Visagino, Utenos, Molėtų, Švenčionių, Švenčionėlių, Kazitiškio  ir Vilniaus.

2018.07.27  Liepos 27 d. Ignalinoje vyks 3x3 krepšinio turnyras

Liepos 27 d. Ignalinoje vyks 3x3 krepšinio turnyras. Dalyvių registracija 18:00 - 18:30 val. Turnyras vyks lauko krepšinio aikštelėje prie Ignalinos rajono gimnazijos. Turnyro nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti medaliais.

2018.07.27  Ignalinos kultūros ir sporto centro informacija

27 d. 22:00 val. Ignalinos miesto vasaros estradoje vyks IX vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“. Žiūrovus kviečiame žiūrėti kino filmus.

2018.07.27  Jau galima susipažinti su būsimąja „Neregėta Lietuva“

Po Lietuvos bibliotekas keliauja būsimo visiškai naujo Mariaus Jovaišos fotografijų albumo „Neregėta Lietuva“ nuotraukų parodos. Šį rudenį pasirodysianti knyga pristatys nuostabų mūsų kraštovaizdį, unikalų paveldą ir įkvepiančius XXI a. išmaniosios Lietuvos pasiekimus. Susitikimas su M. Jovaiša Palūšės bibliotekoje vyks liepos 28 d. 11.30 val.

2018.07.27  Tverečiaus seniūnija, parapija ir krašto bendruomenė kviečia į Šv. Onos atlaidams skirtus renginius

Renginių programa.

2018.07.27  Ignalinos bibliotekoje atidaryta JAV ir Lietuvos draugystės 100-mečiui skirta paroda

Liepos 26 d. Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi JAV ambasados Politikos skyriaus patarėjas Edwardas Janis. Vėliau svečias apžiūrėjo Ignalinos krašto muziejaus ekspozicijas ir dalyvavo Lietuvos ir JAV bičiulystės šimtmetį  pristatančioje parodoje "Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius".  

2018.07.26  Tapybos pleneras kviečia pasidžiaugti Ignalinos vasara

Ignalinos kraštiečių klubas kviečia į Tapybos plenerą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Ignalinos krašto žmonėms. Plenero atidarymas vyks Ignalinos rajono savivaldybėje rugpjūčio 1 d. 16 val. Jo uždarymas - rugpjūčio 10 d. 16 val. Ignalinos krašto muziejuje.

2018.07.26  Prisimintas ir pagerbtas Kazokinės dvaras

Ignalinos viešoji biblioteka, pernai metais kvietusi į renginius ant piliakalnių, šiemet skatina atsigręžti į savo krašto dvarus, pajusti jų istorijos, kultūros  išskirtinumą, liūdnus ir sėkmingus likimus. Vieni dvarai atgimę ir tapę tikrais kultūros židiniais, kiti mažai žinomi ir beveik nelankomi, tačiau kiekvieno jų istorija įdomi, turtinga, slepianti senovės paslaptis ir legendas...Liepos 25 dieną atkurtos Lietuvos šimtmečiui ir bendruomenei skirtas projektas „Dvarų istorija žadina vaizduotę” pakvietė į trečiąjį renginį.

2018.07.26  Gydytojas liepia nusipirkti priemonių operacijai: kada to daryti nereikia?

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ragina apdraustus privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) žmones, gydomus ligoninėse, neskubėti savo lėšomis įsigyti vaistų, medicinos pagalbos priemonių (MPP). Paciento gydymui būtinus vaistus, MPP turi pirkti pačios įstaigos ir panaudoti juos gydymo metu.

2018.07.25  Ignalinos rajono savivaldybėje organizuojami mokymai ir supervizijos įgyvendinant projektą „Savižudybių prevencijos iniciatyvos plėtra Lietuvos savivaldybėse“

Všį Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir UAB „Eurointegracijos projektai“ organizuoja mokymus ir supervizijas pagal projektą „Savižudybių prevencijos iniciatyvos plėtra Lietuvos savivaldybėse“ aštuoniuose savivaldybėse: Ignalinos r., Joniškio r., Šakių r., Varėnos r., Lazdijų., Rietavo r., Rokiškio r. ir Zarasų r.

2018.07.24  Kviečiame aplankyti parodą ir susitikti su JAV ambasados atstovu

Liepos 26 d. 13 val. Ignalinos rajono savivaldybėje lankysis JAV ambasados Politikos skyriaus patarėjas Edwardas Janis. Vėliau (15 val.) svečias dalyvaus Ignalinos viešoje bibliotekoje atidaromoje parodoje, pristatančioje Lietuvos ir JAV bičiulystės šimtmečio puslapius "Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius". Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100-mečiui skirtą parodą parengė JAV ambasada Lietuvoje, Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, JAV mokslininkas dr. Charles Perrin,  kiti JAV ir Lietuvos istorikai. Surinkta daug unikalių istorinių dokumentų, fotografijų, istoriografinės medžiagos, atskleidžiančios valstybinius santykius, mokslininkų, menininkų ir sportininkų ryšius, lietuvių išeivijos Amerikoje veiklą, iškilias asmenybes. Per Lietuvą keliaujanti paroda Ignalinoje bus eksponuojama iki rugpjūčio 13 dienos.

2018.07.24  Prisiminkime Kazokinės dvaro istoriją

Liepos 25 d. 12 val. Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į atvirą pamoką su doc. dr. istoriku Salvijumi Kulevičiumi „Lietuvos dvarų pasaulis: praeitis, palikimas, reikšmė". Tai projekto „Dvarų istorija žadina vaizduotę"  renginys, vyksiantis prie Kazokinės dvaro. Registracija pavėžėjimui tel. +370 672 43087.

2018.07.24  Pasveikinta šimtametė Dūkšto seniūnijos gyventoja

Žmonės, gimę kartu su Lietuvos valstybe ir šiemet kartu su ja švenčiantys garbingus jubiliejus, tarsi dar labiau įprasmina savo gyvenimus, taip gražiai susijusius su šalies istorija. Šimto metų sukaktį liepos 23-ąją atšventė ir Ignalinos rajono Pažemiškio kaimo gyventoja  Elena Braziulienė. Ji džiaugsmingai sutiko pasveikinti atvykusius svečius, pasakojo apie savo gyvenimą ir vis stebėjosi, kad tiek metelių jai lemta nugyventi, o jie taip greitai lyg upėje vanduo nutekėjo...

2018.07.24  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Pradėta įgyvendinti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2.3 priemonė „Remti  bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

2018.07.24  Baigtas Ignalinos miesto aplinkos tvarkymo projektas

Ignalinos miestas nuolat gražinamas. Stengiamasi, kad jame gyvenantiems ir čia atvykstantiems būtų ne tik gražu, bet ir patogu. Ignalinos rajono savivaldybės administracija baigė įgyvendinti  dar vieną aplinkos gerinimo ir tvarkymo projektą ,,Daugiabučių namų kvartalų Ignalinos mieste kompleksinis sutvarkymas“, kurio vertė daugiau nei 280 tūkst. eurų.

2018.07.23  Informacija apie kompleksinio teritorijų planavimo dokumento stebėsenos ataskaitą

Skelbiama Ignalinos miesto bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo stebėsenos 2013–2017 metų ataskaita, patvirtinta Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. V2-265 „Dėl Ignalinos miesto bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo stebėsenos 2013–2017 metų ataskaitos patvirtinimo“.

2018.07.23  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2018 m. liepos 17 – 21 d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija.
Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių

2018.07.23   SĮ „Kompata“ informacija

Informuojame, kad liepos 24 dieną bus organizuojamas papildomas komunalinių atliekų išvežimas Ignalinos miesto gyventojams, kuriems komunalinių atliekų išvežimo paslauga teikiama antradieniais.

2018.07.20  Liepos mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

 

Kaip rašyti: „Europos Bendrija“ ar „Europos bendrija“?

Abu žodžiai rašomi didžiąja raide – Europos Bendrija. Aukščiausiųjų valstybinės valdžios institucijų, svarbiausių tarptautinių organizacijų pavadinimų visi žodžiai rašomi didžiąja raide.

2018.07.19  Ignalinos miesto seniūnija informuoja


2018.07.18  Linkmenų kaimo bendruomenės išvyka

Ignalinos rajono Linkmenų kaimo bendruomenės tradicija – vasarą vykti į ekskursiją. Bendrų išvykų metu turime progą ne tik susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis, bet ir geriau pažinti vieniems kitus, kartu smagiai leisti laisvalaikį.

2018.07.18  Informacija apie 2018 m. brandos egzaminų rezultatus

Kasmet liepos viduryje abiturientams išdalinami brandos atestatai atveria kelius naujoms galimybėms. Pagal 2018 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašą mokinys brandos atestatui gauti privalėjo išlaikyti lietuvių kalbos ir literatūros (valstybinį arba mokyklinį) brandos egzaminą ir dar vieno pasirinkto dalyko (valstybinį arba mokyklinį) brandos egzaminą.

2018.07.18  Tradicinė kraštiečių šventė, subūrusi Taujūniškius

Grįžti į tėviškę ir išgirsti vėl mėgstamą dainą, kurią dainuodavo mūsų tėveliai ir seneliai .
Grįžti į tėviškę ir pajunti dienos pradžią, kurią skelbia gaidžio giedojimas, prie stalo kviečia mamos krosnyje kepti blynai, kvapni kiaušinienėir šilto pieno puodelis...
Gera sugrįžti į tėviškę, kur esi laukiamas, kur vėjo supamos liepos kvepia medumi.
Pabūti kartu po gimtinės liepomis, patirti tą bendrystės jausmą, kai galvoji ne tik apie save, bet ir apie savo artimuosius, apie tuos, kurie šalia ir tuos, kurių jau nebėra.

2018.07.18  Organizuojamas Teritorijų planavimo komisijos posėdis

Informuojame, kad liepos 30 d. 14 val. vyks Ignalinos rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisijos posėdis, kuriame bus derinamas Žemės sklypo (kadastro Nr. 4542/0005:0235), esančio Kajotų k., Naujojo Daugėliškio sen., Ignalinos r. sav., Utenos apskr., kaimo plėtros žemėtvarkos projektas ūkininko sodybos vietai parinkti.

2018.07.17  Liepos 17 d. minima Dariaus ir Girėno žuvimo diena

1933 m. Steponas Darius ir Stasys Girėnas lėktuvu „Lituanica“ išskrido iš Niujorko į Kauną, perskrido Atlanto vandenyną ir žuvo liepos 17 d. lėktuvui nukritus Soldino miške (tuomet Vokietija, dabar Lenkija).

2018.07.17  Intelektualus kultūrinis ralis

 

2018.07.17  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje

2018 m. liepos 10 – 14 d.  Ignalinos viešosios bibliotekos informacija.
Informacija pateikiama tik iš Ignalinos viešosios bibliotekos prenumeruojamų leidinių.

2018.07.16  Naujajame Daugėliškyje šventė „Šv. Ona – duonos ir vasaros gėrybių ponia“

Daugėliškio krašto bendruomenė 2018 m. įgyvendina projektą „Šv. Ona – duonos ir vasaros gėrybių ponia“. Projekto tikslas - tradicijų išsaugojimas ir tęstinumo užtikrinimas šiuolaikinėmis priemonėmis bei tradicinių kaimo renginių organizavimas. Įgyvendinant projektą, bus skatinama saugoti kultūrinį savitumą, puoselėti Daugėliškio krašto tradicijas.

2018.07.16  Dainų šventės atspindžiai

Ką tik pasibaigusi šimtmečio Dainų šventė „Vardan tos“ pritraukė tūkstantines žiūrovų auditorijas, įvairiuose koncertuose ir renginiuose dalyvavo daugiau kaip 36 tūkstančiai dalyvių. Visi kartu parodėme, kad daina, šokis gali suvienyti tautą ir leisti pasijusti dideliems.

Penktadienį į savivaldybę pakviesti Šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos“ dalyvavusių kolektyvų vadovai, Ignalinos krašto senuosius amatus Dainų šventėje pristatę atstovai, darbo grupės nariai.

2018.07.16  Šimtmečio ąžuolas Grybėnuose

Dar šiais metais tikras Stelmužės ąžuolo palikuonis įleis šaknis į Grybėnų žemę. Lietuvai švenčiant valstybės šimtmetį Žemės ūkio ministerija inicijavo projektą ,,Tautos šimtmečio ąžuolai“ ir labiausiai nusipelniusias bendruomenes, jų narius, idėjas ir iniciatyvas pagerbia neeiline dovana – Stelmužės ąžuolo palikuonimis.

2018.07.16  Informacija apie patvirtintus žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektus

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 16 d. įsakymu Nr. V2-259 patvirtintas Turistų g. 12, Ignalinos mieste žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas.

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 16 d. įsakymu Nr. V2-260 patvirtintas Aukštaičių g., Ignalinos mieste žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas.

2018.07.16  Informacija apie Ignalinos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo stebėseną

Pradedama rengti Ignalinos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo 2014–2017 metų stebėsenos ataskaita.

2018.07.16  Ignalinos AE regiono savivaldybių merai susitiko su vidaus reikalų viceministru

 

Liepos 13 d. savivaldybėje lankėsi Vidaus reikalų ministerijos viceministras Arūnas Gražulis ir Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento vyresnysis patarėjas Andrius Valickas. Susitikime dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, administracijos direktorius Vidas Kreivėnas, Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, Ignalinos AE regiono plėtros agentūros vadovė Inga Šidlauskienė.

2018.07.16  Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojo Laimučio Ragaišio darbotvarkė

2018 METŲ 29-OJI SAVAITĖ 2018-07-16–2018-07-22

2018.07.13  Projektas „Dvarų istorija žadina vaizduotę“

Liepos 14 d. 12 val. patyriminis žygis ir atvira istorijos pamoka Kazitiškio dvaro sodyboje "Svetimšaliai parke".

2018.07.13  Vasaros šventė Kaniūkuose

Liepos 14 d. kviečiame į vasaros šventę Kaniūkuose.

2018.07.13  Kviečiame į kraštiečių šventę Taujūnuose
Liepos 14 d. kviečiame į kraštiečių šventę Taujūnuose.
2018.07.13  SĮ "Kompata" informacija

Savivaldybės įmonė „Kompata“ skelbia konkursą vyriausiojo buhalterio pareigoms.

2018.07.12  Skelbiama teritorijų planavimo dokumento sprendinių įgyvendinimo programa

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 10 d. įsakymu Nr. V2-252 „Dėl Ignalinos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo programos patvirtinimo“ patvirtinta Ignalinos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo programa.

2018.07.12  Ignalinos AE uždarymas: Europos Sąjungos ir Lietuvos indėlis

Kviečiame dalyvauti diskusijoje liepos 17 d. 10 val. Europos namuose Vilniuje.

2018.07.12  Projektas „Surink Lietuvą!“

Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turim tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. prasidėjo projektas „Surink Lietuvą“, sujungęs visas 60 savivaldybių. Projekto esmė – Lietuvos šimtmečio proga paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą – Lietuvos žemėlapį!

2018.07.11  Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. V2-254 patvirtintas Naujojo Daugėliškio seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičių pakartotinis rinkimų grafikas.

2018.07.11  Liepos 6 – oji Palūšėje
Valstybė - tai mes. Vienybė - tai mes. Liepos 6 – ąją Palūšėje šventėme pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę – Valstybės dieną.
2018.07.11  Liepos 6 d. vyko 100 min. ėjimas - bėgimas Mindaugo Karūnavimo dienai paminėti.

Praėjusį savaitgalį liepos 6 d. vyko 100 min. ėjimas - bėgimas Mindaugo Karūnavimo dienai paminėti. Šešiose amžiaus grupių kategorijose susirinko daugiau nei 40 dalyvių Taip pat renginyje pasirodė mūsų krašto Olimpiečiai.

2018.07.11  Kazitiškyje paminėta Valstybės diena

Liepos 6-osios vakarą į Kazitiškio parką, prie senojo ąžuolo, rinkosi kaimo bendruomenė ir svečiai paminėti Lietuvos šimtmečio, Valstybės dienos, giedoti „Tautišką giesmę“.

2018.07.11  Nuotraukų paroda „Ypatingas grožis“ Ignalinos krašto muziejuje

2018 m. liepos 11 d. 16 val. Ignalinos krašto muziejuje (Ateities g. 43, Ignalina) vyks Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ nuotraukų parodos atidarymas.

2018.07.10  Įamžintas Nepriklausomybės kovų savanorių atminimas

Valstybės dieną prie Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės 807-osios Ignalinos kuopos būstinės pastato Ignalinoje iškilmingai atidengta atminimo lenta 1919–1920 metų Nepriklausomybės kovų Ignalinos valsčiaus savanoriams.

2018.07.10  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.07.10  Pasieniečių dienos minėjime

Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis apdovanojo pasieniečius.

2018.07.10  Ignaliniečiai Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“

Pasibaigė beveik savaitę trukusi Šimtmečio dainų šventė „Vardan tos“. „Lietuvos Dainų šventė yra nacionalinis visuotinio pobūdžio kultūros reiškinys ir nuolatinis kryptingas kūrybos procesas, savo dvasia prilygstantis senosioms Graikijos olimpinėms žaidynėms,“ – rašoma Dainų šventės interneto svetainėje.

2018.07.10  Parengtas įsakymo projektas

 

Parengtas įsakymo „Dėl adresų Pušyno k., Rimšės sen., Aminėniškės k., Kazitiškio sen., ir Tarosaukos k., Ceikinių sen., suteikimo“ projektas.

2018.07.10  Projektas "Nuspalvink vasaros miestus"

Kviečiame balsuoti.

2018.07.10  Neriame į dvarų istorijos paslaptis

Antradienį į pusmečio kelionę išvyko naujo viešosios bibliotekos projekto „Dvarų istorijos žadina vaizduotę“ karavanas. Projekto pristatymas vyko Vidiškių dvare. Vaizduotę šįkart sužadino publikos gausa. Žmonių susirinko kone dvigubai daugiau, nei talpina visai ne ankšta dvaro rūmų salė.

2018.07.09  Ignaliniečius subūrė „Tautiška giesmė“

Kasmet liepos 6 dieną viso pasaulio lietuvius suburia „Tautiška giesmė“. Ši tradicija tęsiama jau dešimtus metus ir kaskart pritraukia vis daugiau žmonių. Pernai, Piliakalnių metais, „Tautiška giesmė“ skambėjo nuo piliakalnių. Šiemet šia akcija minimas ir Valstybės 100-metis.

2018.07.09  Informacija dėl socialinės įstaigos, įgaliotos vykdyti atvejo vadybos funkcija ir koordinuoti atvejo vadybos procesus, paskelbimo

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. kovo 29 d. įsakymu Nr. A1-141 ,,Dėl Atvejo vadybos tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtinto Atvejo vadybos tvarkos aprašo 5 punktu ir Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 3 d. įsakymu Nr. V2-245 ,,Dėl įgaliojimo vykdyti atvejo vadybos funkcijas“, Ignalinos rajono socialinių paslaugų centras įgaliotas vykdyti atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus Ignalinos rajono savivaldybės teritorijoje.

2018.07.09  Iškilmingas savivaldybės tarybos posėdis

Liepos 5 d. įvyko iškilmingas Ignalinos ir Serocko savivaldybių tarybų posėdis, skirtas Lietuvos valstybės dienai ir abiejų savivaldybių bendradarbiavimo 20-mečiui.

2018.07.09  Ignalinos rajono savivaldybės mero Henriko Šiaudinio darbotvarkė

2018 METŲ 27-OJI SAVAITĖ 2018-07-02–2018-07-08

2018.07.09  Ignalinos krašto muziejus kviečia į renginius

Liepos 10 - 11 d. Ignalinos krašto muziejus kviečia į renginius

2018.07.09  Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos informacija

Nuo 2018 metų liepos 1 dienos Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo sistema veiks centralizuotai, todėl nuo liepos 1 dienos keičiasi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistų kontaktai. Bendrą informacinį Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos telefoną: 8 615 88 088, kuriuo paskambinus bus suteikta visa reikalinga informacija.

2018.07.09  ,,Tautiška giesmė“ Linkmenyse

Linkmenyse jau tradicija tapo švenčiant Valstybės dieną, liepos 6-ąją, rinktis parkelyje prie kunigaikščio Lengvenio skulptūros ir vienijantis su visos Lietuvos ir pasaulio lietuviais, giedoti „Tautišką giesmę“.  

2018.07.09  Tautiška giesmė vienu balsu Rimšėje

Švęsti  Liepos 6 dieną, Valstybės dieną, minint Lietuvos 100-metį Rimšės miestelio gyventojai, bendruomenė, seniūnija ir saviveiklininkai ruošėsi gerokai iš anksto. Miestelio gyventojai tvarkėsi ir grąžinosi savo kiemus, sodino gėles aplink namus, seniūnijos darbuotojai dirbo prie paminklinės lentos savanoriams, galvodami kur ir kaip ją pastatyti, kad būtų kuo gražiau ir iškilmingiau atidengta, bendruomenės nariai rūpinosi Eglinių kalno tvarkymu, ant kurio bus giedamas himnas, na o saviveiklininkai ruošėsi renginiui, mokėsi patriotinių dainų ir koncertinei  išvykai į Zarasų rajoną.

2018.07.09  Liepos 6-oji Ceikiniuose

Nepabūgę nei gūsingo vėjo, nei lietaus, liepos 6 d. Ceikiniai atšventė Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.

2018.07.09  Kviečiame rinktis Pasieniečio įvadinio mokymo kursus

Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 3 dienos Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais. 

2018.07.05  Savivaldybės mero sveikinimas Valstybės dienos proga

Mieli Ignalinos rajono gyventojai, švęsdami Lietuvos valstybės šimtmetį ir pasitikdami Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną esame kviečiami susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai ir prisiminti reikšmingiausius šimtmečio įvykius bei iškiliausias asmenybes. Tačiau labai svarbu suprasti, kad ir kiekvienas iš mūsų esame svarbi istorijos dalis, dabarties kūrėjai. Todėl galime klausti savęs, ką nuveikėme ir ką dar norime padaryti Lietuvos, savo krašto, miesto ar kaimo labui. Ar mokame tiesiog džiaugtis tuo, ką turime? 

2018.07.05  100 minučių ėjimas/bėgimas Mindaugo karūnavimo dienai paminėti

Šių metų liepos 6 d. 10:20 vyks masinis 100 minučių bėgimo/ėjimo renginys Ignalinoje aplink Paplovinio ežerą. Startas ir finišas bus prie Žuvėdros kavinės, dalyviai turės įveikti kuo didesnę distanciją per 100 minučių. Galimas ėjimas/bėgimas su pertraukom. Visi dalyviai dalyvavę visas 100 minučių gaus proginį dalyvio medalį, taip pat bus apdovanojami daugiausiai kilometrų įveikę sportininkai savo grupėse. Iš viso bus apdovanojama 12 grupių.

2018.07.05  Ignalinos kultūros ir sporto centras kviečia kartu švęsti Valstybės dieną Ignalinoje

Renginių programa. 

2018.07.05  Kviečiame giedoti „Tautišką giesmę“ ant Mažulonių piliakalnio

Liepos 6 d. 21 val. Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną kviečiame giedoti „Tautišką giesmę“ ant Mažulonių piliakalnio. Renginio pradžia 20.30 val., dalyvauja  liaudiškos muzikos kolektyvas „Eldija“ ir Gintarė Lukijanskaitė.

2018.07.05  Liepos 12 d. 10 val. šaukiamas Ignalinos rajono savivaldybės tarybos posėdis

Darbotvarkė.

2018.07.04  Informacija apie Ignalinos rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką ir darbotvarkę

 

2018.07.03  Kad kaimuose gyventi būtų gera: Lietuvos patirtis Gruzijai

Ištarus Gruzijos pavadinimą žmonės ima šypsotis. Vieni jų nostalgiškai pasakoja apie šios šalies žmonių svetingumą, kiti prisimena turiningas atostogas kalnuose. Dabar mes šią šalį vadiname Sakartvelo ir džiaugiamės kasmet stiprėjančia draugyste.

2018.07.03  Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešojo konkurso būdu išnuomoja negyvenamąsias patalpas

Ignalinos rajono savivaldybės administracija viešojo konkurso būdu išnuomoja 146,07 kv. m negyvenamąsias  patalpas, esančias Liepų g. 2, Linkmenų k., Linkmenų sen., Ignalinos r., ūkinei-komercinei veiklai (socialinio verslo vystymui) iki 2028 m. birželio 1 d.

2018.07.03  Birželio mėnesį visuomenę dominę kalbos kultūros klausimai

Kuris terminas taisyklingas: maudykla ar maudyklė?

„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ teikiami abu terminai:

Maudykla – maudymosi vieta.

Maudyklė, maudynė – maudymosi vieta su reikiamais įrenginiais.

2018.07.03  Ignalinos rajonas respublikinėje spaudoje


2018.07.02  Ignalinos rajono turizmo informacijos centro naujienos

Nesugalvojat ką nuvežti lauktuvių? Suvenyrai su Ignalinos krašto simbolika ar dirbiniai pagaminti, krašto amatininkų – gražiausias priminimas apie mūsų nuostabų kampelį!

2018.07.02  Žemaitijos jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galime daug!“

Birželio 27 – 29 d. Požerės kaime (Šilalės rajonas) vyko tryliktoji Žemaitijos jaunimo vasaros akademija „Kartu mes galime daug!“. Šio renginio tikslas – suteikti jaunimui žinių, socialinių įgūdžių bei kompetencijų, reikalingų veiksmingai jaunimo veiklos plėtrai, skatinti bendradarbiavimą tarp regionų aktyvaus pilietiškumo, dalyvavimo demokratiniame gyvenime, užimtumo, tarptautinio bendradarbiavimo srityje ir taip pat paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį.

2018.07.02  Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionatas

Prabėgo pirmasis mūsų dviratininkų Lietuvos vaikų ir jaunučių čempionatas. Pirmąją dieną vyko asmeninės lenktynės laikui. 

2018.07.02  Ignalinos rajono savivaldybės mero Henriko Šiaudinio darbotvarkė

2018 METŲ 27-OJI SAVAITĖ 2018-07-02–2018-07-08

 

2018.07.02  Keičiasi Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro pavadinimas

Pranešame, kad keičiasi Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro pavadinimas. Įstaiga Ignalinos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. birželio 28 d. sprendimu Nr. T-103 „Dėl Ignalinos rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro pavadinimo pakeitimo ir Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos nuostatų patvirtinimo“ nuo 2018 m. birželio 28 d. vadinsis Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba.

2018.07.02  Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

VšĮ Darnaus vystymo projektai maloniai kviečia dalyvauti informaciniame projekto „Vyresni darbingo amžiaus asmenys - aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir darbo rinkoje!“ renginyje, kuris š. m. liepos 4 d. 10 val. vyks Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biure (Ligoninės g. 13).

2018.07.02  Per pusmetį gerokai sutrumpėjo dantų protezavimo laukiančiųjų eilės

Šiais metais Panevėžio ir Utenos apskričių savivaldybėse laukiančiųjų dantų protezavimo eilės reikšmingai ėmė judėti į priekį. Per pirmąjį 2018 m. pusmetį protezuoti dantų Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) iš viso pakvietė beveik 6 tūkst. asmenų – pensininkų, turinčiųjų negalią, vaikų. Per tą patį 2017 m. laikotarpį kvietimus protezuoti dantis gavo triskart mažiau asmenų – 2 tūkst.

2018.07.01  Ignalinos šilumos tinklų informacija

Katilinių stabdymo profilaktikos - remonto darbams atlikti ir karšto vandens tiekimo nešildymo metu grafikas.

2018.07.01  Liepos mėnesio kultūriniai renginiai ir šventės

 

2018.07.01  Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Liepos renginiai

2018.07.01  Ignalinos kultūros ir sporto centro sporto skyriaus liepos mėnesio varžybų kalendorius

 

2018.07.01  Tapk aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ dalyviu!

Gegužės viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Ignalinos rajono savivaldybės bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.

Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.