Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.07.09
Liepos 6-oji Ceikiniuose

Nepabūgę nei gūsingo vėjo, nei lietaus, liepos 6 d. Ceikiniai atšventė Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.


Nuo 18.30 val. Ceikinių kultūros namuose vyko smiginio, šaškių ir šachmatų varžybos. Didžiausio susidomėjimo sulaukė smiginio rungtis – čia varžėsi trylika dalyvių, iš kurių geriausiai sekėsi Romualdui Mažeikai. Šaškių rungtį laimėjo Ramūnas Karklelis (varžėsi 9 dalyviai), o šachmatų – Mečislovas Martinėnas (varžėsi 4 dalyviai).

Vos pasibaigus sporto varžyboms, skubėta į Ceikinių estradą, kur 20.30val. prasidėjo Lietuvos valstybės dienos minėjimas. Čia skambėjo sesučių Raimondos, Junonos ir Simonos Dudėnaičių atliekamos melodijos, dainavo mažoji atlikėja Aida Čičiurkaitė, saldžiomis dovanėlėmis buvo apdovanoti sporto varžybų nugalėtojai.

O svarbiausia, kaip ir prieš nejučia praskriejusių dešimt metų, Ceikiniuose 21.00 val. buvo sugiedota „Tautiška giesmė“. Kartu su artimaisiais, draugais, kaimynais... Kartu su viso Pasaulio lietuviais.

Ceikinių kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė Rūta Kajėnė

 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  


 


  


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.