Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.03.13
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27-tosios metinės paminėtos Dūkšte

Spalvingai ir smagiai paminėtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27-tosios metinės Dūkšte. Apipintos vaikų klegesiu, dainomis, šokiais, mini vaidinimais. Nedrąsiais žingsniais į sceną lipo Ignalinos rajono Dūkšto mokyklos mokiniai. Kiekviena klasė su savo auklėtojomis ruošė po pasirodymą. Pradinukai deklamavo pačias gražiausias eiles apie Lietuvą, prisiminė liaudies šokį, gražiausius žodžius išsakė dainos posmais. Vyresnieji savo meilę tėvynei išsakė dialogais, pamąstymais, poetų posmais, iš visos širdies traukė patriotines dainas, kurias išgirdę žiūrovai patys mielai uždainavo.


 


 
 
 
 Visus susirinkusius sveikino Dūkšto mokyklos direktorė Julija Griškienė, dėkojo savo mokiniams, mokytojams, visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo, režisierėms vienoliktokų auklėtojai Jolantai Purvinskienei ir direktorės pavaduotojai ugdymui, dvyliktokų auklėtojai, Gražinai Sobčikienei. Džiaugėsi, kad šventė buvo ne tik mokiniams ir mokytojams, bet ir visai Dūkšto bendruomenei.

Seniūnas Vytautas Kazėnas savo sveikinimo žodyje džiaugėsi, kad kultūros namai pilni jaunimo ir netiesiogiai klausė: "Brangus jaunime, ar jūs žinote, kokį didelį darbą šiandien padarėte, kokią bombą susprogdinote ir kiek tame užtaise buvo įdėta meilės, darbo ir fantazijos? Aš nuoširdžiai jums dėkoju."


 
Septynmyliais žingsniais bėgame per laiką. Tą, ką kitos tautos kadaise kūrė, tvėrė šimtmečiais, mes įveikėme per pora dešimtmečių. Juozas Grušas rašė: "Tėvynė - tai ne milijonai žemės valakų, ne miškai, ne upės. Tėvynė - sąvoka moralinė. Žmogus širdy nešiojasi Tėvynę. Tik tas jos nepraras, kas nenorės..."

Agnė Umbrasienė

Nuotraukos Fernando Juhnevičiaus

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


  

  
  
 

 
 

  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© 2005 Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.