Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.07.08
Lietuvos ūkininkų sąjungos šventė ir apdovanojimai

Liepos 5 dieną  į Kėdainių areną, kur buvo švenčiamas Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) įkūrimo 100-metis ir atkūrimo 30-metis,  iš visos Lietuvos suvažiavo ūkininkai, Seimo, žemės ūkio ministerijos,  savivaldybių atstovai, rėmėjai. Kartu su Ignalinos rajono ūkininkais ir sąjungos atstovais į renginį vyko Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas.


Jubiliejinėms progoms atminti sukurti išskirtiniai ordinai ir ženkliukai. Apdovanojimų ceremonijoje 10 ordinų įteikta iškiliausiems, LŪS atsidavusiems asmenims už svarų indėlį organizacijos veikloje, specialiomis padėkomis pagerbti LŪS nariai, nusipelnę stiprinant organizaciją, visi esami skyrių pirmininkai gavo po išskirtinį ženkliuką. Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas ordinu už reikšmingą indėlį organizacijos veikloje apdovanojo sąjungos vicepirmininkę, Ignalinos rajono skyriaus pirmininkę Marijoną Lukoševičienę. Padėka už aktyvią veiklą LŪS veikloje įteikta Ignalinos skyriaus pirmininko pavaduotojui, ūkininkui Zigmantui Kajėnui. 

„Savarankiška, nevyriausybinė, savanoriškumo principu Lietuvos ūkininkus vienijanti organizacija savo tikslais įvardija ūkIninkų interesų, teisėtų jų lūkesčių, orumo gynimą tiek nacionalinio, tiek tarptautinio lygmens institucijose. Organizacija rūpinasi savo narių tobulėjimu, jų vienybės išlaikymu. Džiaugiuosi ir esu dėkinga LŪS komandai, kad jubiliejinėje šventėje esu pagerbta, mano veikla įvertina aukščiausiu apdovanojimu, dirbau, dirbu ir dirbsiu Lietuvai, savo krašto žmonėms.“,– apdovanojimu džiaugėsi M. Lukaševičienė.

Ūkininkų sąjungos narius ir svečius  Kėdainių arenoje linksmino grupė „Jonis“, Martynas Kavaliauskas, Vytautas Šiškauskas ir dirigento Vytauto Lukočiaus vadovaujama „Vilniaus sinfonietta“.

 

parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

 

Nuotraukos: diena.lt, M.Lukoševičienės

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.