Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2017.05.16
Linkmenų kaimo bendruomenės išvyka

Ankstų, saulėtą sekmadienio rytą mes – grupelė Linkmenų kaimo bendruomenės aktyvistų – išsiruošėme į kelionę pasigrožėti Burbiškio dvaru ir jame pražydusių tulpių žiedais. Plačiai garsėja nuostabūs Burbiškio dvaro tulpynai, čia gegužę pražysta daugiau nei 400 rūšių tulpių. Ir ne tik Burbiškių dvaru ir tulpėmis grožėjomės.


 

Grįždami užsukome į Panevėžio apskrities regioninį parką, kur aplankėme Pašilių stumbryną. Taigi turėjome unikalią galimybę pasigėrėti stumbrais iš arti, su įdomumu stebėjome, kaip jie maitinasi. Taip pat aplankėme Rodų koplyčią – mauzoliejų, pastatytą 1861 metais iš lauko akmenų, skaldos ir plytų. Už apsilankymą stumbryne ir Rodų koplyčioje – mauzoliejuje norime padėkoti Gintarui ir Onutei Verikams.                       Į namus grįžome pakilios nuotaikos, dar kartą pamatę kažką gražaus ir sužinoję  naujo.

 

Linkmenų kaimo bendruomenės

pirmininkė Jolanta Mačiulienė 

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata
 

  

 

 


 


 

  
  

 


  
 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.