Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2018.10.01
Linkmenyse įgyvendintas projektas

Linkmenų kaimo bendruomenė 2018 m. įgyvendino projektą „Prieigų tvarkymas prie bendruomenės pastato", kuris finansuotas iš Ignalinos rajono savivaldybės biudžeto  lėšų pagal kultūrinių, socialinių, švietimo, sporto veiklų, turizmo plėtojimo priemonių programą. Šio projekto dėka  sutvarkyti laiptai prie bendruomenės pastato, kuriame įrengtos bendruomenių salės, veikia vienintelė Lietuvoje plaktukų ekspozicija, vyksta įvairūs renginiai, mokymai, susitikimai. Ištisus metus būna lankytojų.


Prie bendruomenių salės yra įrengtas patogus priėjimas, tačiau laiptai į pastatą buvo aptrupėję. Dabar sutvarkius laiptus bus ne tik patogiau vietiniams gyventojams ir atvykstantiems svečiams, bet ir estetiškiau atrodys prieigos prie bendruomenės pastato. Už pagalbą ir geranoriškumą norime padėkoti Linkmenų seniūnijai, agroserviso „Agrenta“ savininkui – A. Trinkūnui ir visiems, prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo savanorišku darbu.

 

 

Linkmenų kaimo bendruomenės pirmininkė Jolanta Mačiulienė


 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.