Į pradžią IGNALINOS
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Laisvės a. 70, LT-30122 Ignalina
Įstaigos kodas 2887 68350
Juridinių asmenų registras
PVM mokėtojo kodas LT887683515
Tel. (8 386) 52 096
Faks. (8 386) 53 148
El. paštas info@ignalina.lt
 Struktūra ir kontaktai  Teisinė informacija  Veiklos sritys  Korupcijos prevencija  Administracinė informacija  Paslaugos
Versija neįgaliesiems
- NAUJIENOS -
2019.06.04
Linkmenyse pasitikta vasara

Gražų, saulėtą šeštadienį Linkmenų seniūnijos kiemelyje birželio 1 – osios  šventei rinkosi visi: ir piešti  spalvotomis kreidutėmis pasiruošę vaikai, ir mokytis gaminti iš antrinių  žaliavų nusiteikusios moterys.


Jau visą mėnesį Linkmenų  bibliotekoje parengta kraštietės Veronikos  Aviltienės  paroda džiugino ir stebino kiekvieną čia apsilankiusį. Įvairios medžiagos: reklaminiai leidinukai, kartonas,  vienkartiniai indeliai, siūlai,  audinių atraižos ir dar  daug  kas, ką mes paprastai išmetame, darbščiose rankose  virto gėlėmis, krepšeliais, vazomis, nameliu vaiko žaidimui, sūpuoklėmis  ir kitais įdomiais daiktais. Norėjome to išmokti ir mes. Parodos pristatymo metu gavome pažadą, kad norinčius išmokti pakviesime  į edukacinę popietę ,,Gaminame iš antrinių žaliavų“.   Mokytis susirinko gana gražus būrys moterų ir vaikų.


 
 
 

 
Laiko veltui negaišome: mokėmės sukti iš popieriaus pynimui skirtus šiaudelius, juos klijavome  ant kartono, o paskui pynėme krepšelius.  Neįgudusioms rankoms ne viskas sekėsi iš karto, bet pasiektu rezultatu džiaugėmės visi.


 
Šventė sutapo su tarptautine vaikų gynimo diena.  Linkmenyse tai tapo tradicija pakviesti vaikus piešti spalvotomis kreidutėmis ant asfalto. Piešinių tema šįmet buvo ,,Aš ir vasara“. Skambant  muzikai,  vaikai  kruopščiai piešė. Kiekvieno piešinio autorius buvo apdovanotas mažomis, simbolinėmis dovanėlėmis.  O po visų kruopščių darbų vaišinomės arbata ir saldumynais, džiaugėmės prasidėjusia vasara, poilsiu nuo kasdieninių darbų, simboline dovanėle, atsidėkojome  Veronikai Aviltienei už patarimus ir mokymą gaminti, supratome, kad svarbu tik noras ir idėjos.

Visiems atėjusiems ir dalyvavusiems linkiu kad vasara dovanotų daug džiaugsmų: saulės spindulių ir gaivaus vėjelio,  šilto lietučio ir   uogų, sirpstančių soduose ir miškuose,  lengvų darbų bei gero derliaus. Saugios ir smagios vasaros visiems.

Laisvalaikio organizatorė  Marytė Alesionkienė

 
Atgal   Spausdinti  
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis


Naujienų prenumerata


Savaitės klausimas
Pasiūlykite savo klausimą

  


 


  
 


 


  


 

 
 

 
 

 
 
© Ignalinos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Į viršų (Left Alt+z Enter) Sprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.